در طراحی روف گاردن باید چه چیزی مهم است؟

اگر برنامه های خاصی در مورد کاری که می خواهید انجام دهید و دانش نحوه انجام آن داشته باشید، می تواند بسیار لذت بخش باشد. چه مساحت بزرگی برای کار داشته باشید یا فقط یک حیاط پشتی کوچک داشته باشید، می توانید از نکات زیر برای ایجاد زیبایی در فضای باز به خوبی استفاده کنید.

هنگامی که چشم انداز می کنید، عاقلانه است که از گیاهان بومی استفاده کنید. هنگامی که تصمیم می گیرید باغ خود را منظره سازی کنید، حتما از گل ها، درختچه ها و درختان بومی منطقه خود استفاده کنید. این به این دلیل است که گیاهان بومی با استفاده از محیط خانه شما رشد می کنند و همچنین به نگهداری کمتری نیز نیاز دارند.

برای تنوع و زیبایی منحصر به فرد، انواع فضای سبز را در برنامه های محوطه سازی خود بگنجانید. این کلید برای محافظت از حیاط از بیماری یا باکتری است. اگر فقط از یک نوع کاشت استفاده کنید، یک بیماری می تواند وارد شود و تمام تلاش شما را از بین ببرد. تنوع در زندگی گیاهان بخش مهمی از محوطه سازی است.

شما مجبور نیستید برای پروژه های خود به یک طراح یا منظره ساز پول پرداخت کنید، صرف نظر از اینکه بسیاری از مردم چه اعتقادی دارند. نتیجه یک صورت حساب بزرگ خواهد بود که باید پرداخت کنید. اما، برای اینکه از بایدها و نبایدهای محوطه سازی مطلع شوید، ممکن است بخواهید با یک طراح منظر مشورت کنید.

اگر در حال انجام یک پروژه بزرگ محوطه سازی هستید، به صحبت با یک معمار منظر فکر کنید که می تواند دیدگاه تازه ای در مورد ایده و طراحی شما به شما بدهد. متخصصان باتجربه می توانند نکات صرفه جویی در زمان و با ارزشی را به شما ارائه دهند که می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه های بعدی کمک کند. با پرداخت هزینه نسبتاً کمی در حدود ۷۵ دلار، اطلاعات مهم زیادی را دریافت خواهید کرد که در آینده مفید خواهند بود.

اگر می‌خواهید چمن‌زنی را انجام دهید، از ماشین چمن‌زنی استفاده کنید تا بریده‌ها به داخل چمن برگردند. همانطور که آنها تجزیه می شوند، بریده های چمن مواد مغذی را برای حیاط شما فراهم می کنند، بنابراین چمن کمتر به کود نیاز خواهد داشت.

پرورش یک پرچین یا گیاهان بامبو را در نظر بگیرید تا حریم خصوصی را به سختی خود بیافزایید. بامبو یک علف مقاوم است و خیلی سریع رشد می کند. این می تواند زیبایی زیادی به ملک شما اضافه کند و همچنین مانعی برای حفظ حریم خصوصی شما از همسایگان یا خیابان های پر سر و صدا ایجاد کند. فقط هنگام رشد بامبو احتیاط کنید زیرا خیلی سریع رشد می کند، به این معنی که باید آن را مرتباً هرس کنید تا از رشد بیش از حد آن جلوگیری کنید.

یک طرح ایجاد کنید. قبل از برداشتن بیل، همه چیز را روی کاغذ ترسیم کنید. پیچیدگی طرح شما از یک طرح سریع تا یک طرح پیشنهادی بسیار دقیق متغیر است. مطمئن شوید که ویژگی هایی را که می خواهید در باغ خود نگه دارید درج کنید و سپس چندین کپی از طرح تهیه کنید. از این کپی ها برای طراحی تعدادی گزینه مختلف برای باغ خود استفاده کنید، از جمله انواع تخت ها و منظره سخت.

هنگام برنامه ریزی یک پروژه محوطه سازی برای خانه خود، مطمئن شوید که از روند قیمت محصولات مختلف آگاه هستید. دانستن این موضوع بسیار مهم است، زیرا متوجه خواهید شد که برخی از اقلام نه تنها در زمان های مختلف سال، بلکه به دلیل عوامل دیگری مانند آب و هوای نامناسب یا بلایای طبیعی بسیار متفاوت هستند.

قبل از تصمیم گیری در مورد یک طرح منظر، مطمئن شوید که میزان نگهداری آن را در نظر بگیرید. بسته به گیاهانی که استفاده می کنید و آب و هوایی که در آن زندگی می کنید، ممکن است نیاز داشته باشید که چمن خود را هر روز آبیاری کنید . علاوه بر این، برخی از چمن ها ممکن است از شما بخواهند که چمن خود را بیش از یک بار در هفته برش دهید. مطمئن شوید که برای مراقبت از چمن جدید خود وقت دارید.

هنگام برنامه ریزی یک پروژه محوطه سازی برای خانه خود، مطمئن شوید که از فروشگاه های لوازم خانگی فراتر رفته و منابع آنلاین را بررسی کنید. ممکن است فقط معاملات و محصولاتی را بیابید که به صورت محلی حمل نمی شوند. به دلیل عدم وجود فروشگاه فیزیکی، ممکن است آن انتخاب را پیدا کنید و قیمت بسیار بالاتر است.

در طراحی روف گاردن باید به به میزان وزنی که بر سقف خانه وارد می شود توجه کنید. طراحی روف گاردن باید به صورت اصولی صورت پذیرد تا بعد ها باعث ایجاد مشکلات متعددی نشود.

هنگام برنامه ریزی یک پروژه محوطه سازی برای خانه خود، ذهنی باز داشته باشید و فراتر از مکان هایی که معمولاً در نظر می گیرید نگاه کنید. ممکن است از یافتن فروش خوب، تنوع اقلامی که ممکن است در مکان‌هایی مانند درختکاری‌ها و باغ‌های گیاه‌شناسی محلی بیابید، متعجب شوید. با شهر خود بررسی کنید تا ببینید آیا مالچ، پر یا سنگ ارائه می شود یا خیر. شما حتی باید با همسایگان خود چک کنید تا ببینید چه منابعی ممکن است برای اشتراک گذاری داشته باشند.

به جای استفاده ساده از بتن، هنگام استفاده از سنگفرش های تزئینی می توانید مسیر پیاده روی را بهبود ببخشید. این سنگ فرش‌ها می‌توانند در رنگ‌ها و بافت‌های متنوعی باشند که واقعاً می‌توانند جلوه چشم‌انداز شما را بهبود بخشند. فقط مطمئن شوید که هر چیزی که انتخاب می کنید، بقیه منظره شما را به خوبی تحسین می کند.

تصور نکنید که در زمستان با یک منظره خسته کننده و مرده گیر کرده اید. به دنبال راه هایی برای اضافه کردن پاشیدن رنگ به چمن خود باشید. مبلمان با رنگ‌های روشن، درختچه‌های چوبی توت‌زا، گیاهان همیشه سبز و طرح‌های سخت جذاب، مانند مسیرها، همگی می‌توانند حیاط شما را زمانی که همه چیز خاکستری و قهوه‌ای است، جذاب نگه دارد.

پروژه محوطه سازی خود را به فازها تقسیم کنید. اکثر مردم منابع لازم برای خرید همه چیزهایی که نیاز دارند را به یکباره ندارند، انجام این کار اغلب می‌تواند باعث بی نظمی شما شود. در عوض، پروژه خود را به بخش‌هایی تقسیم کنید که می‌توانید هر بار با روشی ارزان‌تر و سازمان‌یافته‌تر برای انجام محوطه‌سازی خود به آن بپردازید.

تعیین کنید که ملک شما چقدر نور خورشید می گیرد. این مهم است زیرا می تواند بر روی نوع گیاهانی که انتخاب می کنید تأثیر بگذارد. مراقب مناطق سایه باشید، زیرا می توانید برخی از مناطقی که سایه کامل یا جزئی وجود دارد را تقسیم کنید. این بسیار مهم است زیرا گیاهان می توانند در اثر نور زیاد یا خیلی کم خورشید پژمرده شوند.

نکته مهمی که هنگام برنامه ریزی طراحی منظر باید به خاطر داشت، انتخاب گیاهان و ویژگی های کافی برای اطمینان از جذابیت بصری در تمام طول سال است. با اطمینان از اینکه فضای بیرونی شما در طول هر فصل چیزی شکوفا می شود یا جذابیت ساختاری ایجاد می کند، می توانید طرحی ایجاد کنید که هرگز چشم را ناامید نکند.

اگر صاحب افتخار یک خانه جدید هستید، احتمالاً باید کارهای محوطه سازی انجام دهید. یک زمین خالی می تواند یک چالش باشد، بنابراین باید خود را در مورد محوطه سازی آموزش دهید. از نکات بالا استفاده کنید تا فضای اطراف خانه جدید خود را به ویترین محله تبدیل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − شش =