دستگاه صنعتی شست و شوی زمین

دستگاه صنعتی شست و شوی زمین یک ماشین صنعتی است که برای محیط‌های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. اصولا دستگاه اسکرابر صنعتی قابلیت جارو کردن، شستشو و خشک کردن زمین را در ابعاد بزرگ و وسیع دارد. امروزه استفاده از دستگاه صنعتی شست و شوی زمین نسبت به استفاده از نیروی کار انسانی بسیار به صرفه‌تر و سریعتر است. به همین دلیل است که پیشنهاد می‌شود برای محیط‌های بزرگ و صنعتی حتما از این ماشین‌ها در انواع مختلف استفاده شود.

دستگاه حرفه ای زمین شوی و کف شوی صنعتی برای تمام ایرانی ها

امروزه در ایران نیز این دستگاه‌ها و ماشین‌های نظافتی به دلیل اثربخشی بسیار زیاد رواج پیدا کرده‌اند و در محیط‌ها و فضاهای بزرگ و پر رفت و آمد یا صنعتی استفاده می‌شوند. این سوال پیش می‌آید که در حال حاضر چه دستگاه‌های زمین شوی مناسب است؟ باید سعی کنید که در ابتدا یک مجموعه یا فروشگاه معتبر در زمینه ماشین زمین شوی صنعتی پیدا کرده تا در ابتدا به تواند به شما در زمینه خرید این ماشین‌های صنعتی مشاوره بدهد و همچنین انواع مختلف و زیادی از دستگاه کف شوی صنعتی و دستگاه اسکرابر صنعتی داشته باشد تا شما بتوانید با خیال راحت از آن جا ماشین نظافت‌شوی صنعتی تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی فلامک ماشین یکی از فروشگاه های معتبر و با سابقه در زمینه فروش انواع دستگاه تمیزشوی صنعتی است که شما می‌توانید هم از مشاوره آنها استفاده کنید و هم محصولات مورد نیاز خودتان در زمینه انواع ماشین‌های تمیز کننده تهیه کنید. دستگاه کف شوی فلامک ماشین یکی از چندین نوع دستگاه تمیزکننده صنعتی این فروشگاه است.

حذف تمام آلودگی ها با استفاده از کف شوی

اول از همه باید بدانید که اصولا یک ماشین زمین شوی صنعتی از چه اجزایی تشکیل شده است. این دستگاه‌ها از یک مخزن آب تمیز، یک مخزن آب کثیف، برس تمیز کننده، سیستم مکنده تشکیل شده است. این دستگاه‌ها در ابتدا با استفاده از برس‌هایی که در کف دستگاه وجود دارد آلودگی‌ها و کثیفی‌هایی که به کف زمین چسبیده است را از سطح آن جدا می‌کنند. سپس آب تمیز و مواد شوینده را بر روی کف زمین می‌پاشند و با حرکت بر روی زمین سعی می‌کنند تا تمامی آلودگی‌ها را از کف زمین پاک کنند. در ادامه، این ماشین آب‌ها کثیف و آلوده را از سطح زمین جمع‌آوری می‌کند و در مخزن آب کثیف نگه‌داری می‌کند تا زمانی که آن را تخلیه کنند. در مرحله بعد نیز از طریق دستگاه خشک کن سطح زمین خشک می‌شود که این موضوع از هر نوع سرخوردگی و یا کثیف شدن دوباره در زمان کوتاه جلوگیری می‌کند. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب دستگاه کف شوی صنعتی این است که آلودگی‌های یک قسمت از کف زمین را به دیگرقسمت‌های سطح زمین انتقال نمی‌دهد در صورتی که در شستشو با استفاده از روش‌ها و ابزارهای سنتی این انتقال را به همراه دارد.

زمین شوی نسبت به سایر دستگاه ها چه مزیت هایی دارد؟

ممکن است که این سوال برای شما پیش بیاید که اصولا چه نیازی به این دستگاه‌های صنعتی وجود دارد و این ماشین‌ها چه برتری و مزایایی نسبت به ابزارهای دستی شستشوی زمین دارند.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این ماشین‌های شستشو که در انواع و کاربردهای مختلفی وجود دارند، هیچ نوع آلودگی را به دیگر قسمت‌های سطح زمین انتقال نمی‌دهند در صورتی که در شستشو با استفاده از روش‌ها ابزارهای سنتی این اتفاق رخ می‌دهد. این موضوع در محیط‌هایی که آلودگی زیاد است دارای اهمیت ویژه‌ای است. مثلا بسیار مهم است که در محیط‌های بیمارستانی آلودگی‌های کف زمین که زیاد هم هست به دیگر قسمت‌های بیمارستان انتقال پیدا نکند.

یکی از مشکلاتی که در روش‌های سنتی و ابزارهای سنتی تمیز کننده سطوح وجود دارد این است که بعد از تمیز کردن مدت زیادی سطح زمین مرطوب می‌ماند که این موضوع خود باعث می‌شود که آلودگی‌های بیشتری در آن زمان جذب شود و و همچنین سطح زمین تا مدت زیادی لغزنده بماند که این موضوع می‌تواند برای رفت و آمد افراد خطرناک باشد. در صورتی که با استفاده از اسکرابرها و زمین شوی‌های صنعتی سطح زمین بلافاصله بعد از تمیز شدن خشک می‌شود و مشکلات مرطوب ماندن بعد از تمیز شدن سطح وجود نخواهد داشت.

یکی دیگر از مشکلاتی که در روش‌های سنتی وجود دارد این است که معمولاً با استفاده از ابزارهای سنتی مثل طی، آلودگی‌های هر قسمت به دیگر قسمت‌ها نیز منتقل می‌شود. در صورتی که در دستگاه‌های زمین شوی صنعتی برای اینکه دارای دو مخزن آب کثیف و آب تمیز هستند این آب‌ها هیچ وقت با هم ترکیب نمی‌شوند. آبی که بعد از تمیز شدن هر بخش به دست می‌آید در مخزن به صورت جداگانه نگهداری می‌شود. از همین طریق دیگر آلودگی‌ها و کثیفی به سایر قسمت‌ها منتقل نمی‌شود. به همین دلیل است که در محیط‌ها و موقعیت‌هایی که آلودگی و کثیفی زیاد وجود دارد مثل محیط بیمارستان‌ها باید از ماشین‌های نظافتچی صنعتی استفاده شود تا هیچ میکروب و آلودگی به دیگر قسمت انتقال پیدا نکند. همچنین استفاده از دستگاه‌های نظافتی صنعتی یا اسکرابرها صرفه جویی در وقت و زمان را باعث می‌شود.

کیفیت منحصر به فرد کف شوی و اسکرابر

در سال های اخیر استفاده از ماشین‌های زمین شوی صنعتی یا اسکرابرها بسیار رایج شده است. به همین دلیل شرکت‌های زیادی اقدام به تولید یا واردات این نوع ماشین‌ها کرده‌اند. به صورت کلی اسکرابرها به دو دسته ماشین‌های زمین شوی دستی و ماشین‌های زمین شوی سرنشین دار دسته‌بندی می‌شوند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارد. از اسکرابرهای سرنشین‌دار برای محیط‌های خیلی بزرگ و وسیع استفاده می‌شود که اپراتور بدون صرف انرژی زیاد بتواند در مدت کوتاهی محیط زیادی و وسیعی را تمیز کند. در صورتی که اسکرابرهای دستی برای فضاها و محیط‌های کوچکتر طراحی و تولید شده‌اند. در زمان خرید اسکرابرها باید به چند فاکتور این ماشین‌ها توجه کنید. چرخ‌های استفاده شده در این ماشین‌ها باید بسیار با کیفیت و مقاوم و از جنس و متریال با کیفیت باشد. دید اپراتور، کیفیت چرخ‌های ماشین، برس‌های زمین‌شوی و … از جمله مواردی هستند که در زمان خرید این دستگاه‌ها باید بررسی شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.