دو نوع محبوب آبسردکن

بهتر است بدانید که ۷۰ درصد انسان از آب تشکیل شده است و ما دائماً این آب را از راه‌های بسیاری مانند تعریق، تنفس، ادرار کردن و سایر فرآیندها از دست می‌دهیم. حفظ تناسب صحیح مایعات بدن ضروری است. برای اطمینان از اینکه تمام سلول‌ها و اندام‌های ما می‌توانند همیشه سالم عمل کنند و از آنجایی که هر سلول، اندام، ماهیچه و استخوان بدن به آب نیاز دارد، مصرف مداوم آب برای حفظ سلامتی ضروری است.

خرید یک آبسردکن برای منزل و متقاعد کردن کارفرما برای خرید یک آبسردکن برای محل کار شما، دو تا از ساده ترین راه‌ها برای اطمینان از مصرف مداوم مقدار توصیه شده آب به صورت روزانه است. آبسردکن کارآمدترین و راحت‌ترین راه حل برای اطمینان از دسترسی راحت به آب آشامیدنی در هر زمان از شبانه روز است.

کاربرد آبسردکن

احتمالاً از منابع مختلف شنیده‌اید که استفاده آبسردکن‌ها در خانه‌ها، مشاغل، باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های فوتبال و حتی مدارس رایج است، اما آبسردکن دقیقاً چیست؟

دستگاه‌هایی که به آبسردکن معروف هستند برای خنک سازی و تامین آب شرب مشتریان استفاده می‌شوند. آن‌ها در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی موجود هستند که برخی از آن‌ها آب سرد، دمای اتاق و همچنین آب گرم را تامین می‌کنند. انواعی از آبسردکن‌ها معروف به آبسردکن وجود دارند که بیشتر برای فضاهای عمومی باز و مدارس مناسب هستند. در این دستگاه‌ها به جای فنجان یا لیوان، نوشیدن مستقیم آب از آب خوری بهداشتی‌تر است.

آبسردکن با بطری

آبسردکن‌های مجهز به بطری تقریباً در خانه‌ها و مشاغل، به ویژه ادارات کوچکتر رایج هستند. از آن‌ها برای خنک کردن آبی که در بطری‌ها ذخیره می‌شود استفاده می‌شود.

آبسردکن‌های مجهز به بطری دارای یک بطری آب بزرگ هستند که در بالای آبسردکن قرار گرفته و گردن آن پایین است.

آب توسط یک نازل یا دهانه‌ای که در جلوی آبسردکن قرار دارد تخلیه می‌شود که کاربر با چرخاندن یک شیر آن را سرریز می‌کند.

آب موجود در مخزن خنک کننده برخی از آبسردکن‌های مجهز به بطری با استفاده از برق خنک می‌شود، در حالی که آب در سایر آبسردکن‌ها با استفاده از دستگاه ایزوله و یخ که نیازی به انرژی ندارد خنک می‌شود.

قابل حمل بودن آبسردکن‌های مجهز به بطری یکی از عواملی است که به استقبال گسترده مردم از آن‌ها کمک می‌کند. در نتیجه، این آبسردکن‌ها ممکن است هر زمان که لازم باشد، مانند زمانی که در معرض تابش مستقیم آفتاب تابستان قرار می‌گیرند، به مکان‌های سایه‌دار و خنک منتقل شوند.

بطری‌های آب ذخیره شده در آبسردکن‌های مجهز به بطری باید به طور مرتب تعویض شوند و معمولاً یک شرکت خدمات آبسردکن نیز این کار را برای شما انجام می‌دهد.

آبسردکن بدون بطری

«آبسردکن‌های فیلتردار» و «آبسردکن‌های تصفیه کننده» علاوه بر اینکه به آبسردکن‌های بدون بطری معروف هستند، از نام‌های دیگر این آبسردکن‌های بدون بطری هستند.

از آنجایی که آبسردکنهای بدون بطری به منبع آب شهری متصل هستند، نمی‌توان آن‌ها را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد.

این آبسردکن‌ها که به برق وصل هستند برای استفاده در ادارات بزرگ که تقاضای آب آشامیدنی سرد از سوی تعداد زیادی کارمند وجود دارد، مناسب‌تر هستند.

آبسردکن‌های آب بدون بطری معمولاً به پریز برق وصل می‌شوند و بسیاری از مدل‌ها علاوه بر گزینه‌های دمایی دیگر، آب آشامیدنی با دمای اتاق، گرم و سرد ارائه می‌دهند.

آبسردکن‌های آب بدون بطری امکان افزودن فیلتر آب را نیز دارند که امکان حذف تمام آلودگی‌ها را از آب قبل از رسیدن به لیوان شما فراهم می‌کند.

این آبسردکن‌ها در محیط کار بسیار محبوب هستند و بسیاری از کسب و کارها خرید آن‌ها را سرمایه گذاری ارزشمندی می‌دانند زیرا اهمیت هیدراته نگه داشتن نیروی کار خود را درک می‌کنند. از آنجایی که آن‌ها می‌توانند بهترین عملکرد خود را داشته باشند و کمتر مریض شوند، افرادی که به خوبی هیدراته شده‌اند، باهوش‌تر، سخت‌تر و طولانی‌تر کار خواهند کرد. ما قبلا در رابطه با استفاده از آبسردکن برای زنان خانه‌دار و باردار نوشته‌ایم.

آبسردکن‌های اداری آب آشامیدنی را بسیار در دسترس و لذت بخش‌تر می‌کنند و اغلب به محل تجمع کارکنان تبدیل می‌شوند تا یک استراحت سریع نوشیدنی داشته باشند، به شایعات بپردازند، درباره‌ی پروژه‌ها بحث کنند، بخندند و کمی استرس را از بین ببرند.

شرکت‌ها نگران اتلاف وقت بودند تا اینکه متوجه شدند ارائه آبسردکن‌های اداری مردم را به نوشیدن آب بیشتر تشویق می‌کند که در واقع خلق و خوی آن‌ها را بهبود می‌بخشد. ثابت شده است که سرمایه گذاری در یک آبسردکن اداری برای سود شرکت خوب است و این چیزی است که برای روسا اهمیت دارد. اما نباید فراموش کرد که برای داشتن یک آبسردکن سالم باید هر از چند گاهی به دنبال خدمات آبسردکن خریداری شده هم باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + چهارده =