دکوری

گروه صنعتی تولیدی دیورا

 

دیورا به عنوان یکی از تولیدکنندگان محصولات دکوری تخصصی در زمینه تولید و فروش محصولات فلزی اعم از میز عسلی ، جلومبلی ، کنسول ، دکوری ، میز ناهارخوری ، مبلمان منزل و مبلمان اداری، کار خود را آغاز نموده و با گرد هم آوردن سبد تولیدی کامل از بهترین کالاهای ایرانی باعث کاهش هزینه های مشتری خود شده است.
شما در دیورا به کمک کارشناسان ما و بهره گیری از مشاوره و راهنمایی ایشان با درنظر گرفتن بودجه و چیدمان محل خواهید توانست ، بهترین انتخاب را داشته باشید و در کوتاه ترین زمان و با بهترین روش محصولات خود را تحویل بگیرید.

کاربرد انواع میز عسلی

میز های عسلی ، هم برای پذیرایی از مهمانان و هم به عنوان سکویی برای قرار دادن آباژورها و وسایل تزئینی استفاده می‌شود، میز جلو مبلی و عسلی می‌توانند به ایجاد فضایی خیره‌کننده در اتاق نشیمن کمک بسزایی کنند. به نظر اکثر خریداران خرید میز عسلی نسبت به سایر وسایل اتاق نشیمن، دشوارتر است. در خرید این وسیله، باید به ارتفاع، جنس و اندازۀ آن توجه کرد تا تعادل در دکوراسیون برقرار شود.
ارتفاع میز عسلی
برای خرید مدل میز عسلی جدید خود، در نظر داشته باشید که سطح آن، باید برابر یا کمتر از ارتفاع دستۀ مبل باشد. که تقریبا برابر با ۲۵ اینچ (۶۳٫۵ سانتی‌متر) است.
اگر موفق به پیدا کردن مدل میز عسلی مطابق با مبلمان خود نشدید، تا حد امکان، میزهای کوتاه‌تر را انتخاب کنید. بالاتر بودن میز نسبت به دسته‌های مبل، نه تنها ناخوشایند است، بلکه حتی قرار دادن یک لیوان آب بر روی آن، به امری سخت تبدیل می‌شود. مزیت دیگری که گروه طراحی دیورا برای مشتریان عزیز فراهم کرده ابعاد دلخواه مشتری است که بنا به سلیقه ایشان متغیر است.

خرید میز عسلی

انواع میز و به خصوص میز عسلی ، در دکوراسیون خانه، نقش مهمی را ایفا می‌کنند. در حقیقت، یک میز عسلی جدید ، مکمل مبل‌های موجود در سالن پذیرایی است. هرچند که میز جلو مبلی یا میز عسلی ، کوچک هستند، اما نقش بزرگی را در تکمیل اتمسفر فضا ایفا می‌کنند.

کاربرد انواع میز عسلی

انواع میز عسلی ، هم برای پذیرایی از مهمانان و هم به عنوان سکویی برای قرار دادن آباژورها و وسایل تزئینی استفاده می‌شوند. میز جلو مبلی و عسلی می‌توانند به ایجاد فضایی خیره‌کننده در اتاق نشیمن کمک کنند. به نظر اکثر خریداران، خرید میز عسلی نسبت به سایر وسایل اتاق نشیمن، دشوارتر است. در خرید این وسیله، باید به ارتفاع، جنس و اندازۀ آن توجه کرد تا تعادل در دکوراسیون برقرار شود.

ارتفاع میز جلومبلی عسلی

برای خرید مدل میز عسلی جدید خود، در نظر داشته باشید که سطح آن، باید برابر یا کمتر از ارتفاع دستۀ مبل باشد. که تقریبا برابر با ۲۵ اینچ (۶۳.۵ سانتی‌متر) است.

اگر موفق به پیدا کردن مدل میز عسلی مطابق با مبلمان خود نشدید، تا حد امکان، میزهای کوتاه‌تر را انتخاب کنید. بالاتر بودن میز نسبت به دسته‌های مبل، نه تنها ناخوشایند است، بلکه حتی قرار دادن یک لیوان آب بر روی آن، به امری سخت تبدیل می‌شود.

طراحی پیشرفته میزعسلی و جلومبلی

در زمان‌های قدیم، فقط برای قرار دادن وسایل پذیرایی از میزعسلی استفاده می‌شد و میزهای عسلی، در دسته‌ای متفاوت با میزهای جلومبلی قرار داشتند. در واقع خرید میز عسلی ، معنی متفاوتی با امروز داشت. اما با پیشرفت روزافزون علم و خلق ایده‌ها و طرح‌های جدید، میزها با طرح‌ها و رنگ‌های مدرن و مختلف درست شدند. به گونه‌ای که استفادۀ بیشتری داشته باشند و فضای بیشتری برای رفت و آمد وجود داشته باشد.

عسلی در کنار مبل‌های بی‌دسته

یکی از کاربردهای کلیدی جلو مبلی و عسلی ، استفاده از آن‌ها در کنار مبل‌های بدون دسته است. با اینکار، برای مبل های بدون دسته، بازو درست می‌کنید. برای اینکار دو گزینه وجود دارد. انتخاب میز عسلی ارزان با ارتفاع متناسب با مبل‌ها یا مدل‌هایی با ارتفاع کمتر یا هم سطح مبلمان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یازده =