دیزاین مدرن گل

گل خشک در زیباسازی دکوراسیون خانه و محل کار
اکثر افراد برای تزئین دکوراسیون منزل و محل کار از وسایل دکوراتیو و گیاهان آپارتمانی استفاده میکنند‌.

یکی از قسمت های مهم فضا دیوار ها هستند ،چراکه آنها اولین بخش از هر فضایی هستند که ما با آنها مواجه می‌شویم.

بسیاری از ما برای تزئین دیوار ها از شلف ها و یا تابلو های هنری استفاده می‌کنیم تا دیوار ها را از سادگی و سکوتشان نجات دهیم!

یکی موارد مناسبی ک می‌توان برای زیباسازی دیوار های منزل یا محل کار استفاده کرد قاب های گل خشک است چراکه علاوه بر رنگ ها و تنوع بالایی که در طرح های آنهاست ،که می‌توان متناسب با دیزاین محل مورد نظر تطبیق داد و از بودن جاودانه آنها لذت برد!

در چند سال اخیر گل های خشک تنوع کمتری داشت اما در حال حاضر با رنگ آمیزی و ترفند های دیگر ما می‌توانیم تقریبا با هر رنگ و مدلی گل های خشک را در محل کارمان داشته باشیم.
دیزاین خانه تان ساده است یا کلاسیک؟

دیزاین های مدرن و کلاسیک!

اگر محل زندگی شما با تناژ های روشن و رنگی دیزاین شده میتوانید قابی متناسب با رنگ های استفاده شده در خانه تان انتخاب کنید و یا اگر دوستدار طرح های مینیمال هستید قاب هایی با دیزاین ساده و پویا مناسب شماست.

طرح های کلاسیک و نیمه کلاسیک هم طرفداران خودش را دارد که می‌توان متناسب با آن دیزاینی شامل رنگ های قهوه ای و کرم استفاده کرد.

یکی از مزیت های قاب گل خشک این است که شما مجبور به نظافت و تمیز کردن گل های ریخته شده اطراف آن نیستید و یا اگر از آن دسته افرادی هستید که به گل خشک آلرژی دارند به راحتی از نمای جذاب آن درون یک قاب زیبا لذت خواهید برد.

تنها زحمتی که برای این گل های زیبا خواهید کشید این است که هر از چند وقتی شیشه قاب را تمیز کنید که بیشتر از پنج دقیقه طول نخواهد کشید!

چه کادویی برای دوستانتان انتخاب میکنید؟

بعضی از افراد برای تهیه کادو بسیار به مشکل می‌خورند.
تابلو ها همیشه به دلیل ماندگاری و زیبایی یکی از مناسب ترین گزینه های کادویی به حساب می آیند .
اگر تنها یک بار به محل زندگی دوست یا پارتنرتان رفته باشید قطعا میدانید حدودا چه سلیقه ای را در مورد دیزاین اتاق یا خانه اش میپسندد،پس دیگر نگران اینکه فلان لباس ممکن است اندازه اش نباشد با فلان عطر را نپسندد نیستید و می‌توانید یک هدیه خاص و ماندگار به او بدهید که با هر بار نگاه به آن به یاد شما بیفتد.

علاوه برآن قاب های گل خشک را می‌توان با عکس های نوستالژی و خاطره انگیز ترکیب کرد و متناسب با حال و هوای داخل عکس طرح مناسبی از گل هارا کنار آن پیاده کرد .

علاقه تان به گیاهان
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که شرایط لازم برای نگه داری گیاهان را ندارید اما علاقه تان به گیاهان را نمی‌توانید انکار کنید پس از هر خرید گل آپارتمانی بعد از مدتی به دلیل مشغله با برگ های نیمه جان آن روبرو میشوید بهترین گزینه برای شما گل هایی هستند که علاوه بر ماندگاری آنها ظاهر شاد و زنده شان شما را به ذوق می آورند .
یکی از مزیت های دیگر قاب ها امکان جابجایی آنهاست به صورتی که به راحتی میتوانید آن هارا به هر مکانی منتقل کنید که این مناسب افرادی است که زیاد نقل مکان می‌کنند.

چه مکانی را برای گل ها انتخاب میکنید؟
قاب ها معمولا روی دیوار ها قرار می‌گیرند
اما بعضی از آنها امکان قرار گرفتن روی میز را هم دارند.
قاب های گل خشک معمولا به دلیل فضایی که برای چیدمان می‌گیرند نیاز به فضای پشت قاب دارند که البته این بستگی به دیزاین آن دارد .به همین دلیل این قاب ها هم امکان قرار گیری روی میز و هم آویزان شدن به دیوار را خواهند داشت و به دلیل ابعاد متنوع آنها متناسب با فضای استفاده کننده انتخاب میشوند.

طریقه نظافت قاب ها
گل های خشک به دلیل ریزشی که دارند هر از چند ماه نیاز به نظافت داخل قاب خواهند داشت تا زیبایی شان با جزئیات بیشتری قابل مشاهده باشند .
به همین سبب دیزاین گل ها به گونه ایست که بوسیله یک باکس مقوایی در بر گرفته شده اند بدین صورت که برای هر بار نظافت داخل قاب به راحتی باکس را در آورده و داخل قاب را تمیز میکنید.
قطعا این پروسه باید با دقت و خونسردی باشد چون هرگونه ضربه به آنها ممکن است به شکستن قسمتی از آنها بینجامد.
اما در کل جای نگرانی نیست ،چون سازو کار این قاب ها به گونه ای طراحی شده تا راحترین حالت خود را برای استفاده داشته باشند.

حرفه طراحی قاب گل

طراحی و ساخت قاب گل یکی از حرفه هایی است که برای انجام آن باید با صبر و حوصله زیادی پیش بروید ،کار با گل هایی که خشک شده اند از چند نظر دشواری های خودش را دارد
یکی از آنها شکنندگی آنهاست که به سرعت برق ریزش پیدا کرده و بعضی از قسمت های آن می‌شکنند.
دومین موضوع این است که اکثر گل های خشک از صحرا ها و طبیعت جمع آوری می‌شوند و بیشتر آنها تیز و کار با آنها مشکل است!تقریبا بعد از هر پارت کاری شما با یک زخم یا خراش روی دستتان مواجه خواهید شد اما تنها چیزی که شمارا به ادامه مسیر خوشنود می‌کند زیبایی نهایی آن است و هر بار دیدن آن ها روی دیوار یا میز و هر جایی که دوست داشته باشید.
سومین موضوع آلرژی زا بودن آنهاست .به دلیل گرد هایی که از گل ها می‌ریزد و در هوا پراکنده می‌شود ممکن است اعضای بدنتان شروع به خارش کند که این بسیار تمرکزتان را خواهد گرفت البته اگر بدنتان سریع به گیاهان واکنش نشان می‌دهد.

روند طراحی

یکی از مهمترین قسمت های این کار طراحی قاب ها و چیدمان گل ها کنار یکدیگر است.
اگر تنها به دنبال یک چیدمان معمولی نباشید و خواستار یک طرح نهایی خاص باشید قطعا باید برای طراحی نحوه چیدمان مدل و رنگ گل ها کنار هم و همچنین هم نشینیشان کنار قاب و پس زمینه وقت بگذارید و چند اسکیس دستی بکشید تا در مرحله ساخت زمان و متریال از دست رفته برایتان ایجاد نشود.

قطعا طرح هایی که با یک کانسپت مناسب جلو بروند موفق تر خواهند بود و خریدار دست باز تری برای انتخاب خواهد داشت و میتواند متناسب با علاقه و محل مورد نظر خود محصول مورد نظرش را انتخاب نماید.

طراحی بر اساس نظر مشتری

یکی از جذاب ترین قسمت ها این است که قاب مورد نظر بر اساس نظر مشتری طراحی و ساحته شوند .

بدین منظور میتوان با مشتری تماس تلفنی داشت و درمورد ایده مد نظر او صحبت کرد.

در نهایت ما محصولی خواهیم داشت که بر طبق علاقه مشتری طراحی و ساخته شده و رضایت دو طرفه را به همراه دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =