راهنمای خرید لوازم خانگی و نکات مهم آن

در زمان خرید لوازم خانگب باید به موارد زیادی توجه داشت که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به جنس اصل و جنس تقلبی اشاره کرد.باتوجه به فراگیر شدن لوازم خانگی تقلی در بازار کشور ، متاسفانه افراد سودجویی با تغییر برند و جعل لوارم خانگی درصدد فروش لوازم تقلبی بجای لوازم اورجینال هستند.

برای اطمینان از خرید لوازم خانگی اصل چند راه حل اساسی وجود دارد که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد.

نکات مهم تشخیص لوازم اصل و تقبلی :

نکته اول : هنگام خرید لوازم خانگی مخصوصا از بازارچه های مرزی حتما یک کارشناس خرید همراه خود داشته باشید تا در مورد خرید یاری کند.بعی از افراد سودجو ممکن است موقع خرید لوازم خانگی از اطلاع کم مشتری سو استغاده کرده و جنس تقلبی را برای خریدار تحویل دهد.

نکته دوم : قبل از سفارش اینترنتی و یا خرید حضوری لوازم خانگی ، حتما مدل دقیق ان را در سایت رسمی سازنده بررسی کنید.بیشتر سایت های سازنده مطرح جهان در سایت خود از همه محصولات رو نمایی کرده و حتی در بضعی از انها تصاویر ۳ بعدی هم وجود دارد که میتوان با بررسی دقیقتر آن از محصول خرید شده اطمینان کامل کرد.

نکته دیگری در خرید لوازم خانگی یا هر وسیله دیگر نیاز به آن وسیله است. این نکته ضروری است که وسیله را برای زیبائی، تکمیل وسایل و یا استفاده خریداری می‌کنیم و اینکه اگر واقعاً برای استفاده در منزل این خرید را انجام می‌دهیم شرایط و میزان استفاده ار این وسیله چقدر است. دائمی (مثل یخچال و فریزر) روزانه چند ساعت (مثل جاروبرقی) هفتگی (مثل چرخ گوشت) ماهیانه (مثل بخارشو) و غیره.

در بالا به میزان استفاده اشاره کردیم. در هنگام خرید یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد میزان مصرف انرژی یا همان برق است که با توجه به مدت زمان استفاده باید وسیله مناسبی انتخاب کرد. یعنی در خرید یخچال فریزر به کم مصرف بودن آن توجه ویژه باید داشت تا در خرید بخارشو.

در هنگام خرید به فضائی که در منزل برای آن وسیله در نظر گرفته‌اید توجه نمائید و وسیله متناسب انتخاب کنید.رنگ و زیبائی از اهمیت کمی در لوازم برقی دارد و بیشترین اهمیت را به کیفیت و مرغوبیت کالا اختصاص دهید.در خرید وسایل درب‌دار مانند یخچال و لباسشوئی به سمت باز شدن درب با توجه به مکان دقت نمائید.در خرید وسائل تندمصرف و یا مصرف بالا به سروصدای دستگاه توجه ویژه نمائید، مثل جاروبرقی.

پس از دقت در موارد بالا و قبل از خرید نهائی به استاندارد بودن کالا، گارانتی معتبر دستگاه و خرید از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر دقت ویژه‌ای داشته باشید.فروشگاه اینترنتی بونتک با دارا بودن تمام لوازم خانگی اصل به همراه گارنتی با نزلترین قیمت ها در خدمت هم میهنان عزیز هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.