ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان

همانطور که می‌دانید امکان دانلود استوری در برنامه‌ی اینستاگرام وجود ندارد. این امکان که در بیشتر برنامه‌ها وجود دارد باعث می‌شود تا خلا این قابلیت در برنامه‌ی اینستا کاملا به چشم بیاید. برای پوشش دادن این کمبود، برخی از شرکت‌ها اقدام به ساخت برخی برنامه‌های رایگانی کردند که بعدها با نام ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان شناخته شده اند. در این مقاله شما را با این برنامه‌ها آشنا خواهیم کرد تا مشکل دانلود محتوای اینستاگرام را برای همیشه برطرف کنیم. با ما همراه باشید.

ربات دانلود استوری اینستاگرام چیست؟

اگر تا به حال به دنبال یک برنامه برای دانلود استوری یا پست از اینستاگرام گشته باشید با تعداد زیادی از برنامه‌ها مواجه شده‌اید که قابلیت دانلود محتوا از اینستاگرام را دارند. این برنامه‌ها با گرفتن لینک محتوا از داخل برنامه اینستاگرام به سادگی می‌توانند به منبع محتوا دسترسی داشته باشند و آن را دانلود کنند.

ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان است و به شکل‌های مختلفی دیده می‌شود. از نمونه‌های بارز آن می‌توان به نسخه‌های اندرویدی، دسکتاپ و آنلاین اشاره کرد. تفاوت‌های میان این ربات‌ها چندان زیاد نیست و می‌توان به صورت کلی در چند مورد آن را خلاصه کرد. این موارد عبارتند از:

  1. سادگی در استفاده: فضای سیستم‌های دانلود از اینستاگرام باید ساده و مینیمال باشد تا کاربر به سادگی بتواند محتوای مورد نظر خود را دانلود کند. ربات‌های اندرویدی، تحت وب و دسکتاپ به ترتیب بیشترین سادگی در عین بازدهی را دارند.
  2. در دسترس بودن: مطمئنا تمام کاربران یک برنامه نیازهای یکسانی ندارند. برخی از افراد ترجیح می‌دهند در زمان استفاده از گوشی خود بتوانند از ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان استفاده کنند اما برخی دیگر دوست دارند از ابزارهای آنلاین استفاده کنند. اما ربات‌های دانلود استوری اینستاگرام رایگان اندروید بیشتر و ساده تر از بقیه‌ی موارد در دسترس است.
  3. کیفیت مناسب: هدف از دانلود کردن یک محتوا از اینستاگرام دیدن دوباره‌ و یا استفاده از آن در جایی دیگر است. اگر محتوای مورد نظر کیفیت کافی را نداشته باشد استفاده از ربات یا هر ابزار دیگری کاملا بی‌نتیجه و بی‌مفهوم است.
  4. تبلیغات: متاسفانه بسیاری از ابزارهای دانلود استوری تبلیغات دارند؛ اما در ادامه‌ی این مقاله شما را با یک ابزار کاربردی آشنا خواهیم کرد که هم رایگان است و هم تبلیغات ندارد.

آیا ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان برای پیج خطرناک است؟

شاید دیدن کلمه‌ی ربات در کنار یک کار ساده مانند دانلود استوری اینستاگرام باعث نگرانی شما شود. فضای کلی در اطراف واژه‌ی ربات همیشه یک جو منفی داشته است اما دانستن علت این اتفاق باعث روشن شدن این قضیه می‌شود.

اینستاگرام به عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی پیشگام و فعال، مخالفت زیادی با حرکات اسپم دارد. حتما برای شما پیش آمده است که فعالیت زیادی در اینستاگرام داشته باشید و دچار جریمه‌هایی مانند شادوبن شوید. استفاده از ربات‌هایی که این کارها را به مراتب سریع‌تر از یک انسان انجام می‌دهند باعث می‌شود تا اینستاگرام برای جلوگیری از این اتفاق جلوی فعالیت پیج را بگیرد. سوال اینجاست که آیا تمام ربات‌ها باعث به خطر افتادن پیج می‌شوند؟

سابقه‌ی فعالیت ابزارهای کمکی اینستاگرام (که ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان هم یکی از آن‌هاست) در خارج از ایران به چندین سال می‌رسد. برخی از این ابزارها مانند Later، همکاری تنگانگی با فیسبوک (مالک اینستاگرام) دارند. استفاده از ابزارهای کمکی در خارج از کشور تنها محدود به ابزارهای دانلود و مدیریت نیست. برخی از سیستم‌ها مانند buzzsumo حتی به فعالان شبکه‌های اجتماعی کمک می‌کنند تا محتوای ترند و مورد نیاز را شناسایی کنند.

امیدواریم در این بخش توانسته باشیم شما را به صورت کامل با ماهیت ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان آشنا کنیم و نشان دهیم که فعالیت‌های بی خطر با ابزارهای کمکی هرگز برای پیج مشکلی ایجاد نمی‌کند.

از کجا می‌توان ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان دریافت کرد؟

هر کدام از ربات‌های دانلود استوری اینستاگرام به سادگی و با چند کلیک قابل دسترسی هستند. برای استفاده از ربات اندروید دانلود استوری اینستاگرام از لینک ربات دانلود از اینستاگرام استفاده کنید. نحوه‌ی شروع به کار هم بسیار ساده است. شما وارد لینک می‌شوید و ربات را دانلود می‌کنید. بعد از نصب آن روی ثبت نام با گوگل کلیک می‌کنید و جیمیل خود را انتخاب می‌کنید. در مرحله‌ی بعد اکانت خود را به ربات اضافه می‌کنید و از ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان لذت می‌برید.

استفاده از ربات دانلود استوری آنلاین هم تقریبا به همین شکل است. البته دسترسی به ربات‌های تحت وب ساده‌تر است. برای مثال شما می‌توانید وارد سایت آیگرام شوید، لینک محتوای مورد نظر را جایگذاری کنید و محتوای خود را دانلود کنید.

شاید فکر کنید که با وجود راحتی استفاده از نسخه تحت وب ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان، چرا کسی باید از سایر انواع دانلودر استفاده کند؟ شاید برای شما جالب باشد که بدانید ربات‌های اندرویدی کیفیت بهتری نسبت به ربات‌های تحت وب دارند. از طرفی ربات اندرویدی معرفی شده در این مقاله تبلیغات ندارد و از این جهت بسیار قابل قبول تر از سایت‌هایی است که فضای نمایش کوچک گوشی هوشمند را پر از تبلیغات می‌کنند.

قابلیت‌های دیگر ربات دانلود استوری اینستاگرام چیست؟

ربات‌های دانلودر اینستاگرام قابلیت‌های زیادی دارند. مورد انتظارترین قابلیت آن‌ها دانلود کردن پست است. قابلیت دیگر این ربات‌ها دانلود کردن عکس‌های پروفایل است. البته دانلودرهای ضعیف معمولا عکس‌های پروفایل را به صورت تار و البته کوچک دانلود می‌کنند. با دانلود کردن استوری‌ها، پست‌ها و عکس پروفایل، طبیعی است که این ربات‌ها بتوانند هایلایت‌ها را هم دانلود کنند. مورد آخری که مطمئنا بسیاری از افراد به دنبال آن هستند دانلود لایو اینستاگرام است. خوشبختانه ربات‌ها این قابلیت را هم دارند.

شاید در ابتدای مقاله گفته باشیم که اینستاگرام نقص‌هایی مانند دانلود محتوا دارد، اما با داشتن یک ربات دانلود استوری اینستاگرام رایگان می‌توان این نقص‌ها را پوشش داد. نظر شما چیست؟ استفاده از این ابزارها می‌تواند برای اینستاگرامرها مفید باشد؟ برای ما بنویسید.

1 نظر
  1. مهرنوش می گوید

    من هم از این ربات ها استفاده کردم. خیلی به درد میخورن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 12 =