رقابت جالب بین تولید کننده های ماسک های چند لایه

استفاده از ماسک های جدیدی که لایه های بیش از چهار تا دارند این روزها بسیار رایج شده است. خیلی ها به دلایل مختلفی دوست دارند از این ماسک ها استفاده کنند. ماسک هایی که به نام ماسک سه بعدی معروف شده اند و ویژگی هایی دارند که باعث شده مردم آن ها را بیشتر دوست داشته باشند. ظاهر جدید و فیلتراسیون بالا و راحتی در حین استفاده برخی از دلایل محبوبیت این ماسک هاست.

تولید کننده های مختلف سعی می کنند با تولید کالای بهتر سهم بیشتری از بازار را از آن خودشان کنند. رنگ بندی یکی از چیزهایی است که تولید کننده ها بین خود رقابت دارند. هر تولید کننده سعی می کند این ماسک ها را با رنگی تازه و نو بسازد تا فروش بیشتری داشته باشند. این ماسک ها رنگ بندی خیلی زیاد و متنوعی دارند. به طوری که به راحتی می شود از بین آن ها حتی یک رنگ خاص را هم پیدا کرد.

لایه ملت بلون ضخیم تر مورد دیگری است که در ماسک های تنفسی مهم است. هر شرکت تولید کننده در تلاش است تا با استفاده از لایه ملت بلوت ضخیم تر بتواند ماسکی با فیلتراسیون بالاتر تولید کند. ماسکی که در این روزهای کرونایی کاراتر باشد و با قدرت بیشتری جلوی ورود و خروج کرونا را بگیرد.

خوشبختانه رقابت در تولید برای این که بتوانند سهم خوبی در فروش داشته باشند باعث شده است تا بازار تولید این ماسک ها به جای خیلی خوبی برسد. طبیعی است که شرکت تولید کننده ای که ماسک های غیر استاندارد تولید کند به راحتی از رقابت کنار می رود. مردم نیز به سطح آگاهی خیلی خوبی در مورد محصولات پزشکی به خصوص ماسک ها رسیده اند و خوش بختانه به راحتی می توانند کالای استاندارد را از غیر استاندارد تشخیص دهند. همین هم باعث شده تا کالاهای کرونایی بازار رنگ و بوی مرغوب تر و استاندارد تری به خودش بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =