روغن گریس شرکت نفت شل

شرکت رویال داچ شل اویل (همچنین به نام شل نیز شناخته می شود) یک شرکت نفت، گاز و نفت و گریس صنعتی است.

دفتر مرکزی شرکت نفت شل در شهرهای بزرگی مانند لاهه و لندن است. شرکت بازرگانی روغن ناظم به عنوان نماینده رسمی شل در ایران عرضه کننده انواع روغن و گریس صنعتی برند شل در ایران می باشد.

به نقل از اویل کارو تاریخچه این شرکت بزرگ به بیش از ۲۰۰ سال قبل باز می گردد. بنیانگذاران این شرکت تولید جین، آگوست کسلر و هنری دیتردینگ، برای اولین بار رویال داچ را در هلند تأسیس کردند. شرکت همراه آن (شرکت شل) توسط مارکوس ساموئل در پادشاهی بریتانیای کبیر در سال ۱۹۰۷ تأسیس شد، شرکت رویال داچ شل با ادغام شرکت نفت رویال داچ و شرکت شل تشکیل شد.

شل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی در جهان است. فعالیت های رویال داچ شل شامل کلیه صنایع نفت و گاز از جمله: اکتشاف، استخراج و پالایش نفت خام و گاز طبیعی و تولید مواد شیمیایی و پتروشیمی و فرآورده های نفتی می باشد.

شرکت نفت شل به همراه اکسون موبیل، شورون، بی پی و توتال پنج شرکت بزرگ نفتی جهان هستند.

 

شرکت نفت شل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برق در جهان و همچنین پیشرو در صنعت تولید انرژی های تجدیدپذیر مانند تولید و توزیع سوخت های زیستی، انرژی باد، انرژی خورشیدی است. شرکت نفت رویال داچ شل در بیش از ۹۰ کشور جهان فعالیت دارد و بیش از ۴۷ پالایشگاه در سراسر جهان دارد. این شرکت به طور متوسط ​​روزانه ۱.۳ میلیون بشکه نفت خام تولید می کند. این شرکت همچنین مالک بیش از ۴۴۰۰۰ پمپ بنزین در سراسر ایالات متحده است.

 

شرکت نفت شل به عنوان بزرگترین تولید کننده فرآورده های نفتی، بیشترین تولید روغن های صنعتی، گریس ها و روان کننده های صنعتی را در جهان بر عهده دارد و این فرآورده ها را در بیش از ۹۰ کشور دنیا عرضه می کند.

 

محصولات شل

شما می توانید طیف گسترده ای از روان کننده های با کیفیت بالا را در شل پیدا کنید. محصولات شل که توسط کارشناسان فناوری طراحی شده اند، با کمک به افزایش کارایی قطعات، افزایش عمر تجهیزات و کاهش قابل توجه زمان از کار افتادن خودرو، صرفه جویی قابل توجهی را به شرکت ها ارائه می کنند.

روغن آرژنین شل

روغن صنعتی شل آرژینا برای استفاده در سوخت های سنگین (LSFO و HSFO) ساخته شده است. Shell Gadinia نیازهای موتورهایی را که تقطیر مایع و سوخت زیستی می سوزانند برآورده می کند. این روغن موتور برای سه کاربرد مختلف مناسب است:

 

موتورهای نیروی محرکه دریایی برای شناورهای کوچک و متوسط
موتورهای کمکی دریایی
تولید برق ثابت

امروزه تقاضای فزاینده ای برای برق در اقتصادهای نوظهور مانند بنگلادش وجود دارد. اما با چالش‌های جدید و محیط‌های جدید، محصولات جدیدی مانند Argina S5 شل عرضه می‌شوند. روان کننده های پوسته – گیاهان را در حال کار نگه دارید. موتورهای مدرن برای کنترل تنش روغن به روغن های جدید نیاز دارند. این روغن ها باید دوام بیشتری داشته باشند و تمیزی، کنترل ویسکوزیته و حفظ شماره پایه را برای کاهش مصرف روغن مصرف شده و هزینه های دفع فراهم کنند.

 

روغن کمپرسور Shell Corona

طیف گسترده ای از روغن های کمپرسور هوا Shell Corena به شما این امکان را می دهد تا روغنی را انتخاب کنید که از طریق محافظت در برابر سایش، عمر طولانی روغن و راندمان بالای سیستم به ارزش عملکرد بهینه شما کمک کند. با همکاری نزدیک با مشتریان و سازندگان تجهیزات توسعه یافته است. طیف وسیعی از صنایع از عملکرد اثبات شده Shell Lubrication سود می برند که به کسب و کار آنها ارزش می افزاید.

 

روغن ترانشل دیالی
روغن های ترانسفورماتور Shell Diala به محافظت از تجهیزات شما و تضمین عملکرد کارآمد در طول عمر آن کمک می کند. روغن های ترانسفورماتور Shell Diala اکنون با فناوری GTL فرموله می شوند تا نیازهای ترانسفورماتورهای مدرن از جمله بارهای افزایش یافته، ولتاژهای بالاتر و طول عمر بیشتر را برآورده کنند.

گریس شل گدوس
سری گریس های Shell Gadus به گونه ای طراحی شده اند که از طریق افزایش حفاظت از سایش، افزایش عمر گریس و کارایی سیستم، بهترین ارزش را ارائه دهند. از گریس هایی که عملکرد قابل اعتمادی را برای کاربردهای استاندارد ارائه می دهند تا گریس های مخصوص کم نویز، با دمای بالا و سنگین، یک محصول Shell Gadus وجود دارد که می تواند به بهینه سازی عملکرد و هزینه های عملیاتی سیستم شما کمک کند.

 

روغن روان کننده Shell Morelina
سیستم های بلبرینگ و گردش کارآمد با توانایی آنها در برآوردن یا فراتر از پارامترهای طراحی اصلی خود مشخص می شوند. بدون در نظر گرفتن شرایط عملیاتی، روانکاری مداوم و قابل اعتماد بسیار مهم است. شل برای مقابله با چالش های طیف گسترده ای از طراحی ها و کاربردهای تجهیزات، طیف وسیعی از روغن ها را طراحی کرده است که به شما امکان می دهد محصولی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

شرکت نفت شل تنها متعلق به یک کشور نیست و به عنوان یک شرکت چند ملیتی شناخته می شود. شرکت نفت شل یک شرکت هلندی-بریتانیایی است که دفتر مرکزی آن در لاهه، هلند و لندن، انگلستان واقع شده است. شرکت نفت شل به عنوان قدیمی ترین شرکت نفت و گاز جهان شناخته می شود که در زمینه تولید فرآورده های نفتی بسیار مشهور است. شرکت نفت شل تمامی محصولات خود را به بازارهای سراسر جهان از جمله ایران صادر کرده است و با توجه به کیفیت بالای محصولات خود، این شرکت از نظر فروش به جایگاه بالایی دست یافته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.