ریسه شلنگی + علت سوختن

 ریسه شلنگی یا SMD نوارهای LED

مصرف انرژی کم به دلیل استفاده از لامپ های SMD، و همچنین وجود تغییرات رنگ های بزرگ در ریسه ها یا نوارهای LED SMD، برخی از ویژگی های مثبت این موضوع است و در میان مردم محبوب شده است. ریسه هایی وجود دارند که می تواند در آب از استخر یا نخ هایی قرار گیرد که به علت ظرافت و انعطاف پذیری بالا آنها داخل ملات قرار داده می شود و نور خوبی را منتشر می کند.

ریسه برای نوار با یک مدار با یک دیود که نور را در رنگ ها و سرعت های روشنایی منتشر می کند. IC اولیه کوتاه این لامپ ها با لحیم کاری قرار می گیرند و بدون ساخت سوراخ بر روی نخ سفید و نور مناسب تر از LED ها را از دست می دهند. نخ برای روده از SMD بر اساس تراشه مورد استفاده در آن طبقه بندی می شود. تراشه LED یک دستگاه نیمه هادی است که یک پایان مرتبط با یک رابطه جنسی مثبت دارد و انتهای دیگر مرتبط با یک جنسیت منفی، با یک سطح تابشی بین دو جنس است.

با توجه به این واقعیت که منبع نور این قطعه را فراهم می کند، فاصله بین دو جنس بیشتر است، یعنی بیشتر سطح تابش و مقدار بیشتری از نور که پخش می شود. این مدل از ریسه می تواند به دلیل آن انعطاف پذیر باشد انعطاف پذیری این را می توان در هر شکل، داخل یا خارج، با چسب پشت آنها جاسازی کرد، و به دلیل انواع مختلفی از آنها می تواند برای ایجاد چراغ های جزئی، تصاویر پس زمینه، نور باد و نور پس زمینه استفاده شود.

برای خرید ریسه شلنگی در مدل و انواع مختلف، طرح و رنگ های زیبا می توانید به فروشگاه آنلاین حامی نور مراجعه کنید.

روشنایی با استفاده از نوارهای LED

پنهان کردن منبع نور از چشم مردم و یا استفاده از نور پنهان برای روشنایی فضا یکی از مهمترین، موثرترین ترین تکنیک های عملی است که، اگر چه ایجاد زیبایی منحصر به فرد، از بین بردن نور خیره کننده نور.ریسه شلنگی یکی از انواع مدرن و جدیدی از نورپردازی در صنعت ساخت و ساز است که می تواند بر روی ستون های ساختمان ها یا زیر آنها نصب شود، ایجاد نور مناسب، برای دو برابر زیبایی از نمای ساختمان نصب شود. این نوع از خطوط ریسه نیز می تواند برای تزئینات تزئینات، تخته ها، سقف ها، پذیرش ها و آشپزخانه استفاده شود.

انعطاف پذیری، امکان برش و جداسازی، ایجاد اشکال مختلف و قرار گرفتن در معرض بالا در اندازه های کوچک، و همچنین مصرف انرژی کم و انواع مختلف رنگ ها مهمترین ویژگی های ریسه نواری است. با انتخاب مناسب ریسه، شلنگ را به اندازه مورد نظر برش دهید و حتی می توانید آنها را خاموش کنید و از راه دور با استفاده از موضوع راه دور جدا شوید. همچنین، شدت نور و رنگ این نوع ریسه را می توان از راه دور کنترل کرد و به شما اجازه می دهد تا در هر زمان از روز یا در زمان های مختلف، چراغ های ساختمان خود را تغییر دهید.

روشنایی با استفاده از نوارهای LED

دلیل سوخته شدن ریسه شلنگی
در این بخش از مقاله، مهمترین دلایل احتراق شلنگ را بررسی خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد که زندگی نخ را با مشاهده برخی از نقاط افزایش دهیم.

ریسه شلنگی و دلایل سوخته شدن

اگر ریسه های خریداری شده از مواد با دوام ساخته نشوند، به طور طبیعی سریعتر از عمر مفید آن از گرما یا نور خورشید و باران اسیدی می میرند. و آنها علامت استاندارد را ندارند، که عمر مفید نخ خود را کاهش می دهد. بنابراین، سعی کنید ریسه را تهیه کنید که دارای کیفیت بالا و مقاومت خوب به فرایندهای طبیعی است.ریسه مناسب را برای هر محیط آماده کنید.

شما می توانید ریسه را داشته باشید که دارای امید به زندگی خوب در داخل خانه است، اما همان ریسه بیش از چند ماه خارج از منزل و تحت شرایط مختلف آب و هوایی نیست. به همین دلیل توصیه می شود ابتدا نیاز خود را شناسایی کنید و سپس آن را پاسخ دهید.

چندین بار نقاط اتصال را با دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها به درستی متصل هستند. این به این دلیل است که در برخی از نوارهای LED، که بسیار انعطاف پذیر هستند، نوار می تواند لرزان و دیگر درخشش. اگر آنها به طور کامل سوزانده شوند، روشن نمی شود، که به دلیل تنگی اتصالات است.

اگر چند نوار LED فلش فلش، یکی از دو شرایط زیر امکان پذیر است، یا پلاگین ها شل هستند و دیگر فشار نمی یابند، یا منبع تغذیه خیلی کم است یا ضعیف است. اگر یک مشکل باتری وجود داشته باشد، احتمال وجود دارد که باتری قدیمی باشد و خواص خود را از دست بدهد.

اگر ولتاژ ورودی دیود LED یک مشکل نیست، اما LED ها لرزیدند، پلاگین ها می توانند شل شوند، در این صورت شما باید این لینک ها را بیرون بکشید. اگر لحیم کاری شما دشوار باشد، می توانید آن قسمت از نوار را جایگزین کنید.

اگر بخشی از ریسه شلنگی آسیب دیده یا سوخت باشد، تنها بخش آسیب دیده می تواند از محل برش برداشته شود و با یک ریسه جدید جایگزین شود. موضوع جدید LED به بخش قدیمی با اتصال متصل شده است، در حالی که لحیم کاری باید برای اتصال موضوع نوار انجام شود. در مورد این واقعیت فکر کنید که رشته های شلنگ در ۲۲۰V گنجانده شده است. اگر قدرت به سایر مشخصات متصل شود، موضوع را می توان توسط به اصطلاح آسیب دیده است.

ریسه شلنگی ها و علت سوختن

گاهی اوقات لامپ های این موضوعات را شامل نمی شود. برای کشف علت سوکت های الکتریکی و صدا خفه کن، باتری را بررسی کنید، فعلی نمی تواند به این موضوع برسد.گاهی اوقات این موضوع می تواند پس از کار شکوه و سقوط کند. در این مورد، توجه داشته باشید که باتری ضعیف است و باید جایگزین شود.
هنگام خرید ریسه شلنگی، به یاد داشته باشید که شدت نور، بسته به اندازه آنها و تعداد رنگ ها متفاوت است و نخ های مورد استفاده برای فضاهای داخلی و خارجی در رابطه با رطوبت متفاوت است. RGB کنترل از راه دور، که برای کنترل ریسه های شیلنگ های دو رنگ استفاده می شود و یا درست مانند نخ RGB، در صورت اتصال، بخشی از ریسه را که باید برش داده شود، از بین ببرد و از بین ببرد.

اجزای شیلنگ یا خطوط فیبر نوری

فیبر نوری در واقع یک خط نوری است. با توجه به انعطاف پذیری مواد آن و امکان جداسازی و برش در اندازه های مختلف و سهولت نصب، می توان آن را در محیط های مختلف به روش ساده نصب کرد. حتی مبتدیان و کسانی که با لوازم الکتریکی بسیار آشنا نیستند، می توانند به راحتی سیم نوری را به ۲۲۰ ولت متصل کنند، با نصب سوکت های موجود و آماده برای این منظور. شامل. علاوه بر این مقاله، ما درباره نحوه نصب نخ بحث خواهیم کرد.

در حال حاضر در این بخش، مهم است که انواع مختلفی از موضوعات نوری را با تکنولوژی LED بر اساس ظاهر و نوع کاربرد آنها معرفی کنیم. با این حال، مدل های مختلف موجود دارای یک ساختار مشابه به یکدیگر هستند و گاهی اوقات اجزای مشابهی دارند و نوع تکنولوژی آنها بسیار شبیه به یکدیگر است. یک رشته نور شامل یک هیئت مدیره الکتریکی، تراشه های LED، سیگنال نوبه خود (استفاده شده برای کنترل و کنترل نور)، رابط و رشته برای اتصال موتور (به دلیل کاهش ولتاژ و قدرت برق شهر به مقدار الکتریسیته استفاده می شود. استاندارد فرم تعریف شده است) و در برخی از مدل ها، چسب در پشت سیم تشکیل شده است تا نصب شود، منبع تغذیه در نسل جدید آرایه LED می تواند یک باتری یا برق شهر به یک ولتاژ پایین تبدیل شود.

این ریسه ها به عنوان نخ باتری در بازار موجود می باشد. یعنی به جای وصل شدن به برق، از باتری تغذیه می کنند. البته مصرف کم برق یکی دیگر از ویژگی های نخ اپتیکال است و بر اساس نوع کاربرد و ظاهر به دو مدل نخ شلنگی و نواری تقسیم می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 9 =