زیبا ترین گل های آپارتمانی کدامند؟

چه مراقبت اولیه از چمن باشد و چه تمرکز دقیق روی مجموعه گل، همه می خواهند چمن و باغچه ای جذاب داشته باشند. این آرزو اغلب برآورده نمی شود، نه به دلیل عدم تلاش، بلکه به این دلیل که برخی چیزهای کوچک را می توان نادیده گرفت. چند نکته خاص برای باغچه خانه شما می تواند اطمینان حاصل کند که به آنچه می خواهید می رسید.

گیاهان معمولاً در محیط های بومی خود بهتر رشد می کنند. به عنوان مثال، انگور به یک محیط خشک و گرم نیاز دارد تا رشد خود را به حداکثر برساند و در عین حال میزان میکروب های خطرناک را به حداقل برساند. هنگام رشد گیاهان مهم است که منطقه منشا آنها را درک کنید. به طور کلی بهتر است گونه های محلی گونه های باغی را شناسایی کنید.

هنگامی که باغبانی انجام می دهید، مطمئن شوید که یک جفت دستکش باغبانی خوب دارید. باغبانی روی دستان شما خشن است. خارها و شاخه های تیز اگر با دستکش محافظت نشوند می توانند به دستان شما آسیب بزنند. گاهی اوقات وقتی دست خود را برای هرس کردن در بوته قرار می دهید نمی توانید ببینید چه چیزی در بوته است. پوشیدن یک جفت دستکش باغبانی باعث می شود که دستان شما آسیب نبیند.

اگر به دنبال یک قارچ کش طبیعی برای محافظت از سطح بذر یا سینی هایی هستید که در پاییز یا زمستان امسال می کارید، راه حل آن آسان است. به سادگی یک غبار از خزه اسفاگنوم را که آسیاب شده یا آسیاب می شود در بالای تخت قرار دهید یا آن را بین هر ردیف از دانه ها بپاشید. اسید موجود در خزه به جلوگیری از رشد قارچ کمک می کند و نهال های شما را قوی و سالم نگه می دارد.

بیشتر افراد علاقه مند به گل و گیاه سوال می کنند که ( زیبا ترین گل های آپارتمانی کدامند؟ ) در پاسخ به این سوال باید گفت که گیاهانی مانند فیکوس، یوکا تنه دار، زاموفیلیا و … جز زیبا ترین گل های آپارتمانی هستند.

کلید هر فعالیت در باغ استفاده از ابزار مناسب است. در حالی که داشتن بیل ضروری است، ابزارهای دیگری که با اندازه باغ شما بهترین کار را دارند نیز ضروری هستند. برای باغ‌های کوچک‌تر، ابزارهای دسته کوتاه بهترین کار را دارند، برای باغ‌های بزرگتر، بیل‌ها و بیل‌ها با دسته بلندتر بهتر عمل می‌کنند. اطمینان حاصل کنید که برای کار آسان تر، لبه های تیز را روی ابزار خود نگه دارید.

دریابید که آیا گیاهانی که در باغ خود دارید نیاز به کود خاصی دارند یا خیر. برخی از گیاهان کودهای آهسته رهش را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر غذاهای غنی از نیتروژن را ترجیح می دهند. بیشتر آنها دوست دارند در طول فصل رشد خود بارور شوند. کمی آموزش به بهبود باغ شما کمک زیادی می کند.

قبل از خرید کود خاک خود را آزمایش کنید. کودها مواد مغذی ضروری مانند فسفر، پتاسیم و نیتروژن را برای گیاهان فراهم می کنند. با این حال، کودها می توانند بسیار گران باشند. با آزمایش خاک باغچه خود برای مشاهده کمبود مواد مغذی، می توانید از صرف هزینه اضافی برای کودهای پیچیده جلوگیری کنید و در عوض کودی را خریداری کنید که فقط حاوی مواد مغذی مورد نیاز خاک شما باشد.

اگر چمن زیر درخت شما قهوه ای می شود، درخت خود را نازک کنید. علف نیاز به نور زیاد آفتاب دارد و به احتمال زیاد درخت شما ممکن است نور بیش از حد خورشید را از چمن مسدود کند. اگر چند شاخه را کوتاه و نازک کنید، چمن شما کمی بیشتر آفتاب می گیرد.

باغبانی نباید در بهار متوقف شود. کاشت در پاییز می تواند به شما کمک کند پس از آب شدن برف های زمستانی، باغی پر جنب و جوش داشته باشید. برخی از گیاهانی که در پاییز به خوبی کاشته می شوند عبارتند از گل داوودی، کلم پیچ و ستاره. یکی دیگر از مزایای کاشت در پاییز این است که پیازها به کود و آبیاری کمتری نیاز دارند که باعث صرفه جویی در هزینه های اضافی می شود.

منطقه آب و هوایی خود را بشناسید این می تواند تفاوت بین یک باغ پر رونق و باغی باشد که هرگز رشد نمی کند. دانستن منطقه آب و هوایی خود به شما کمک می کند گل ها، میوه ها، سبزیجات و درختانی را انتخاب کنید که برای جایی که هستید مناسب هستند. به این ترتیب، هنگام طراحی باغ، کمی سرحال خواهید بود.

استفاده از جعبه باغچه برای پرورش سبزیجات به صرفه است. برخی از سبزیجات برای رشد به عمق ریشه زیادی نیاز ندارند. این نوع سبزیجات را در یک جعبه گلدان بزرگ بکارید. وقتی آبیاری می کنید تمام آب مستقیماً به ریشه گیاهان می رود. علف ها و درختان فرصتی برای غارت آب سبزیجات نخواهند داشت.

سعی کنید در باغ خود قدم نزنید مگر اینکه برای مراقبت از آن کاملاً مجبور باشید. وقتی می توانید از راه دور کار کنید. راه رفتن روی خاک باعث فشرده شدن آن می شود که نفوذ ریشه ها به مواد مغذی مورد نیاز را سخت تر می کند. اگر خاک شما از قبل پر شده است، آن را به آرامی بدون آسیب رساندن به ساختار ریشه هوا دهید.

مراقب ظروف خود باشید. لازم نیست پول زیادی برای ظروف خرج کنید: می توانید از اقلام معمولی به عنوان گلدان دوباره استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که ظروف خود را به طور کامل تمیز کرده و آنها را ضد عفونی کنید تا از بیماری جلوگیری کنید. چند سوراخ در قسمت زیر ایجاد کنید تا آب اضافی آن تخلیه شود.

برای استفاده از کودهای آلی در اطراف گیاهان باغچه و تخت گل، یک سطل کمپوست ساخته شده از مواد کاملا ارگانیک را شروع کنید که در غیر این صورت هدر می رود. تکه‌های حیاط، برگ‌ها، پوست‌های سبزیجات، پوسته‌های تخم‌مرغ و تفاله‌های قهوه را در حیاط بچینید و محتویات سطل را اغلب برگردانید. فقط در مدت زمان کوتاهی، مواد عالی برای مخلوط کردن با خاک خود خواهید داشت که بدون مواد شیمیایی افزوده، مواد مغذی و تغذیه را برای گیاهان شما فراهم می کند.

برای ادعای اینکه محصولات شما معتبر و واقعا ارگانیک هستند، گواهی باغ ارگانیک دریافت کنید. این کار فروش شما را افزایش می دهد و به مشتریان شما ثابت می کند که محصولات با کیفیتی دارند.

خاک خود را برای بهبود کیفیت خاک خود کشت کنید. هنگامی که خاک خود را کشت می کنید، یا خاک می کنید، قسمت هایی را که ممکن است متراکم شوند، شل می کنید. خاک فشرده آب را به خوبی جذب نمی کند و از رشد میکروارگانیسم های خاک در آن جلوگیری می کند. هنگامی که خاک شما به درستی کشت شود، دانه ها می توانند رشد کنند و رشد کنند.

برای اینکه زمین را برای گیاهان چند ساله ارگانیک خود آماده کنید، به سادگی چمن را ببرید و چند هفته قبل از زمان کاشت آن را برگردانید. تراشه های چوب را به عمق چند اینچ روی خاک تازه تبدیل شده پخش کنید و ظرف چند هفته زمین برای گیاهان چند ساله ارگانیک شما ایده آل خواهد بود. این گیاهان مقاوم فقط به کمی آماده سازی نیاز دارند.

چمن یا باغ عالی به کار سخت، زمان و فداکاری زیادی نیاز دارد. با این حال، حتی با این موارد، بسیاری از باغ ها می توانند به اهداف شما دست یابند. با پیروی از نکات ارائه شده در اینجا، می توانید مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد، و چمن یا باغ شما در زندگی واقعی به همان اندازه که در ذهن شما خوب است.-

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 10 =