سئو و بهبود سایت

سئو مبحث بسیار وسیعی دارد که مستلزم دانش کافی و لازم می باشد، سئو و بهینه سازی درست و مناسب سایت موجب افزایش درآمد شما در کسب و کارتان می شود، بنابراین فرآیند سئو را دست کم نگیرید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با سئو به وب سایت ما مراجعه کنید. به همان میزان که سئو می تواند موفقیت شما را تضمین کند اگر توسط یک سئوکار ناشی و بی تجربه انجام شود می تواند خیلی مضر و زیان بار باشد. حال ما در این نوشته به شما کمک می کنیم تا متوجه شوید به چه شرکت هایی برای انجام سئو باید اعتماد کنید.

فراموش نکنید شما باید بتوانید با سئوکار خود مستقیم و بدون هیچ رو دروایسی صحبت کنید، در چنین شرایطی قطعا در آینده با مشکلی رو به رو نخواهید شد. سعی کنید همواره بهترین و مناسب ترین فرد و یا شرکت را انتخاب کنید تا بتوانید ترافیک خوب و هدفمندی را از طریق موتورهای جستجو به سایت خود روانه کنید. اگر به درستی در رابطه با شرکت مدنظر تحقیق کرده باشید مطمئنا شرکت مورد نظر شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

معرفی تعدادی از مراجعین و ارائه نمونه کارهای موفق در زمینه سئو

از شرکت و یا متخصص سئو مدنظر خود سوال کنید تا نمونه کار های مشتریان سابق خود را در اختیارتان قرار دهند، در واقع بررسی و آنالیز اعتبار و سابقه آن شرکت باید برای شما اهمیت زیادی داشته باشد. نظرات مشتریان گذشته شرکت را را بررسی کنید و از میزان رضایت آن ها نسبت به خدمات شرکت اطمینان حاصل کنید. پشتیبانی مدام و همیشگی آن شرکت از سایت شما نیز از دیگر موارد مهم و با اهمیتی است که شما باید به آن توجه داشته باشید. لازم نیست حتما تمامی لیست مشتریان آن ها را دریافت نمایید بلکه داشتن ۲ تا ۳ نمونه کار موفق در زمینه سئو برای اطمینان کافی می باشد. اگر شما صاحب یک شرکت بزرگ هستید و می خواهید برای شرکتتان یک سرمایه گذاری بزرگ انجام دهید قطعا باید نمونه کار های سئو یک شرکت نیز برای شما حائز اهمیت باشد.

بیشتر متخصصان و کارشناسان سئو به صورت تجربی مهارت کسب کرده اند، آن ها در کنفرانس ها و سمینار های خبری مربوط به فعالیت و کسب و کار خود شرکت می کنند تا از جدید ترین اخبار و اطلاعات با خبر شوند. بنابراین زمانی که فرآیند سئو سایت خود را به یک شرکت واگذار می کنید باید توجه داشته باشید سئوکاران متخصص علاوه بر داشتن مدرک و اطلاعات کافی تجربه لازم را نیز در این زمینه داشته باشند.

استراتژی لازم جهت بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

ارتقا و بهبود رتبه یک سایت در نتایج گوگل و افزایش بازدید سایت، قطعا با چند کلیک امکان پذیر نمی باشد و به یک برنامه ریزی هدفمند و استراتژی خیلی دقیق نیاز دارد. هرگاه برای بهبود و پشتیبانی سایت خود تصمیم گرفتید یک سئوکار استخدام کنید، سعی کنید حتما درباره شیوه انجام کار وی برای سئو تحقیق نمایید و از پیشنهادات و نظرات آن بهره مند گردید، از آن ها سوال کنید که قصد دارند از چه برنامه هایی استفاده کنند و چه ابزار هایی را در این راستا بکار بگیرند. سئو یک پروژه بلند مدت است که نیاز به زمان کافی برای کسب نتیجه دارد و ممکن است سال ها و یا ماه ها به طول انجامد. در نظر بگیرید آیا شرکت سئویی که شما انتخاب کرده اید با وجود حجم انبوهی از کار ها برای پروژه شما نیز برنامه ریزی کرده است؟

چه کسی پشتیبانی و مدیریت سایت من را در شرکت بر عهده دارد؟

یکی از مهم ترین نکات قابل توجه در استخدام یک کارشناس سئو، این است که شما مطمئن باشید با یک نفر در شرکت سئویی که قراداد بسته اید ارتباط کاملا مستقیم خواهید داشت، شما باید با فردی که مسئولیت روند کاری شما را برعهده دارد ارتباط داشته باشید تا بتوانید به صورت کاملا منظم گزارش تغییرات و پیشرفت کاری خود را از او جویا شوید، این امر از ایجاد مشکلات جلوگیری می کند. علاوه بر این سعی کنید از سئوکار خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، به عنوان مثال دریافت اطلاعاتی نظیر شماره تماس و ایمیل به این امکان را می دهد که هر زمان با مشکل و یا سوالی رو به رو شدید با سئوکار خود تماس گرفته و موضوعات را پیگیری کنید.

تضمین رتبه اول در گوگل

در نظر داشته باشید هیچ متخصص و سئوکاری نمی تواند کسب رتبه اول نتایج گوگل را به شما تضمین دهد، زیرا تنها گوگل است که با الگوریتم های جدید و به روز خود می تواند برای رتبه بندی سایت شما تصمیم بگیرد و هیچ شرکت و سئوکاری نمی تواند کنترلی بر فاکتور های رتبه بندی گوگل داشته باشد.این نکته را در نظر داشته باشید، اگر یک شرکت سئو کسب رتبه اول گوگل را به شما تضمین داد، به درستی و صداقت او شک کنید. البته برخی از سایت ها و شرکت ها قرار گرفتن در صفحه اول گوگل آن ها در مدت زمان طولانی را تضمین می دهند که این کار منطقی و شدنی می باشد.

امنیت سایت

ایجاد تغییرات و به روز رسانی الگوریتم های گوگل برای هر صاحب کسب و کار اینترنتی نگران کننده است، زیرا تغییراتی که در الگوریتم های گوگل صورت می گیرد می تواند رتبه یک سایت را به شدت کاهش دهد. بنابراین شما هیچ گاه از تغییرات و به روزرسانی الگوریتم های آن با خبر نمی شوید. اما با همه این اوصاف در سئو تکنیک ها و روش هایی نیز هستند که با کار گیری آن ها می توانید از وارد شدن آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.