ساخت سایت پزشکی

ویژگی‌های ساخت سایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی می‌تواند ویژگی‌های متعددی داشته باشد. توجه داشته باشید که هر چه کاربران به راحتی بتوانند از خدمات سایت پزشکی استفاده کنند، درآمد سایت پزشکی بیشتر خواهد بود. پس سعی کنید که طراحی سایت را براساس نیازهای کاربران انجام دهید تا بتوانید بازخورد خوبی دریافت کنید.

ارائه قیمت به روز عمل‌های جراحی

قیمت به روز انواع عمل‌های جراحی برای افراد بیمار اهمیت دارد. از آن جایی که اطلاعات بسیار کمی در این حوزه وجود دارد، شما می‌توانید اطلاعات کاملی را به کاربران سایت خود ارائه بدهید. ضمن بروز رسانی قیمت‌ها، می‌توانید مراکز درمانی که این عمل‌های جراحی را انجام می‌دهند، معرفی کنید

راهنمای گام به گام بیمار

پاسخ به سوالات پزشکی، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک سایت تخصصی در حوزه پزشکی است. شما می‌توانید بسته‌های خاصی را تعریف کنید که افراد با خرید آن‌ها بتوانند سوالات خود را بپرسند. سپس، با توجه به هزینه‌ای که برای هر بسته تخصصی پرداخت کرده اند، به سوالات آن‌ها پاسخ داده خواهد شد.

امکان تبادل نظر در فروم‌های پزشکی

در تعداد کمی از سایت‌های پزشکی، بیماران می‌توانند نظرات خود را راجع به روند درمان و یا چالش‌هایی که در حین مصرف داروهای درمانی داشته اند، منتشر کنند. اگر می‌خواهید یک سایت پزشکی با قابلیت‌های بالا داشته باشید، می‌توانید این امکان را برای بیماران برقرار کنید تا بتوانند سوالات و نظرات خود را مطرح کنند.

امکان مشاوره آنلاین

بهره‌مند شدن از مشاوره پزشکان بعد از مصرف کامل داروها، سهم بسزایی در بهبودی کامل بیماران دارد. به منظور این که بتوانید از خدمات مشاوره آنلاین کسب درآمد کنید، بهتر است که بسته‌های دیگری را نیز لحاظ کنید که کارشناسان به سوالات این بخش از روند درمان بیماری پاسخ بدهند.این بخش می‌تواند به صورت دیگری هم باشد. به منظور تشخیص برخی از بیماری‌های پوستی نیاز است تا نشانه‌ها و علائم بیماری چک شود. به همین خاطر، بهتر است که یک پنلی را برای بیماران در نظر بگیرید تا بتوانند عکس‌ها و تصاویر مربوط به نشانه‌های بیماری خود را آپلود کنند. سپس، پزشک آن‌ها را بررسی می‌کند و نتایج را به بیماران اعلام می‌کند.در این شرایط کرونایی که درمانگاه‌های تخصصی، مملوء از ازدحام هستند، بهتر است در قالب سایت پزشکی شرایطی را فراهم کنید که افراد بتوانند نتایج آزمایش خود را به اشتراک بگذارند و از آن طریق، پزشکان بتوانند نوع بیماری را تشخیص دهند. بعد از تشخیص بیماری می‌توانند از خدمات بسته‌های تخصصی راهنمای گام به گام بیمار استفاده کنند.

امکان ارائه نسخه آنلاین

پس از این که نوع بیماری افراد تشخیص داده شد، باید داروهای مورد نیاز برای بهبود بیماری‌ افراد تجویز شود. به همین خاطر، لازم است تا منویی را برای دریافت نسخه آنلاین در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که در ارائه نسخه آنلاین بهتر است بارکد مخصوصی را بر روی هر نسخه بگذارید تا بیمار بتواند به صورت آنلاین هم داروهای خود را دریافت کند.

امکان به اشتراک گذاری نظر بیماران

بازاریابی محتوایی سایت پزشکی کمی دشوار است. در صورتی که استراتژی بازاریابی را به طور کامل انجام بدهید، باز هم تعدادی از مشتریان شما نمی‌توانند به طور کامل به خدمات شما اعتماد کنند. به همین خاطر بهتر است شرایطی را فراهم کنید که بیماران بهبودیافته بتوانند نظرات خود را راجع به دوره‌های درمانی و پزشکان متخصص خود ارائه کنند.

فروش محصولات پزشکی

بحث درمان بیماری یک موضوع مشخص است که درباره آن حرف زدیم. پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف نیز می‌تواند یک منوی خاص در سایت پزشکی باشد. در این منو شما می‌توانید کاتالوگ‌ها و کتاب‌های مرتبط با این حوزه‌ها را برای فروش بگذارید. البته این بخش می‌تواند کاملا فروشگاهی باشد و دسته بندی‌های متعددی داشته باشد.

منوی مادر و کودک

بحث مادر و کودک در دنیای پزشکی، یکی از پرچالش‌ترین بحث‌ها است که از این طریق می‌توانید کسب درآمد کنید. خانم‌هایی که علائم بارداری دارند، تا زمان زایمان خود نیاز دارند تحت نظر پزشک باشند. به همین منظور می‌توانید فرم‌های خاصی را تهیه کنید که وضعیت جنین و مادر با آن مشخص شود. این فرم‌ها را می‌بایست مادر به طور هفتگی پر کند و در پی آن، پزشک مورد نظر درباره این وضعیت او نظر بدهد.

ساخت سایت پزشکی خود را همین الان شروع کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =