ساکشن غبغب چیست؟

برای رویاپردازی در مورد امکاناتی که جراحی زیبایی می تواند ارائه دهد، لازم نیست یک ستاره سینما یا در تلویزیون واقعیت باشید! این روزها، روش ها مقرون به صرفه تر و ایمن تر از همیشه هستند. چرا با یک متخصص در مورد آنچه که جراحی زیبایی ممکن است به شما ارائه دهد صحبت نکنید؟ با این حال، ابتدا مقاله زیر را در مورد این موضوع بررسی کنید.

همیشه در مورد کلینیک های جراحی زیبایی که به آنها علاقه دارید تحقیقات زیادی انجام دهید. مطمئن شوید که هیچ شکایتی از هیچ یک از جراحانی که در آنجا کار می کنند وجود نداشته است. اگر شکایتی پیدا کردید، باید دقیقاً دریابید که چه اتفاقی افتاده است و کلینیک چه کاری انجام داده است تا مطمئن شود که این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد.

جراحی زیبایی روش آسانی نیست و بنابراین نباید به راحتی انجام شود. اگر هفته گذشته تصمیم گرفتید که می خواهید چیزی را در بدن خود تغییر دهید، احتمالاً باید کمی بیشتر به آن توجه کنید. به این به عنوان سرمایه گذاری روی ظاهر خود فکر کنید و تصمیمات درستی بگیرید.

قبل از اینکه زیر چاقو بروید، حتماً کمی در مورد جراحی زیبایی تحقیق کنید. شما می خواهید همه چیزهایی که در جراحی زیبایی دخیل است مانند هزینه ها، خطرات، و اینکه چگونه باید برای جراحی واقعی آماده شوید را درک کنید. پس از کمی تحقیق می توانید تشخیص دهید که آیا جراحی زیبایی برای شما مناسب است یا خیر.

به وب سایت اداره مقررات بیمه ایالت خود بروید و نام جراح خود را جستجو کنید. شما به سوابق مربوط به تخلفات و شکایات دسترسی خواهید داشت. همچنین اطلاعاتی در مورد بیمه ای که جراح شما در آن مشترک شده است. اگر این اطلاعات با آنچه جراحتان به شما گفته مطابقت ندارد، باید ادامه دهید.

رفع غبغب یکی از موضوعاتی است که بیشتر خانم ها به دنبال آن هستند. ساکشن غبغب یکی از عمل هایی است که امروز مورد استقبال افراد زیبادی قرار گرفته است. خالی کردن چربی اضافه غبغب می تواند باعث زیبایی چهره شما شود.

شما باید انتظارات خود را از نتایج جراحی پلاستیک واقع بینانه نگه دارید. بیشتر روش ها فقط در مورد بهبود ظاهر شما هستند و چهره جدیدی ایجاد نمی کنند. اگر رویه ها حول کانتورینگ بدن متمرکز هستند، به یاد داشته باشید که این یک روش کاهش وزن نیست، بلکه فقط شکل بدن شما را تا چند درجه بهبود می بخشد.

تقریباً همه جراحان زیبایی برای کارهای قبلی خود کتابی در دسترس خواهند داشت، حتی برای تغییرات صمیمی مانند جراحی سینه. حتما بخواهید نگاهی به این کتاب بیندازید تا بتوانید سطح موفقیتی که پزشکتان در گذشته تجربه کرده است را ببینید. این همچنین به شما فرصتی می دهد تا در مورد تغییرات خود تصمیمات دقیق بگیرید.

شما باید جایگزین های مختلف جراحی زیبایی را بررسی کنید. به عنوان مثال، اگر علاقه مند به تغییر اندازه سینه یا لیپوساکشن هستید، یک رژیم غذایی سالم و ورزش زیاد می تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. قبل از جراحی چند ماه به خود فرصت دهید تا جایگزین های مختلف را امتحان کنید.

به یاد داشته باشید که جراحی زیبایی در واقع جراحی است. پس از اتمام جراحی به زمان بهبودی نیاز خواهید داشت. پروتکل بهبودی جراح خود را دقیقاً دنبال کنید. این به شما کمک می کند زودتر احساس بهتری داشته باشید. از عفونت و عوارض بعدی جلوگیری می کند. به توصیه های پزشک خود گوش کنید، خوب خواهید شد.

برای اطمینان از داشتن یک جراح خوب، بپرسید که جراح شما از کجا امتیازات بیمارستانی دارد. بسیاری از جراحان به جای بیمارستان ها از کلینیک های سرپایی تمرین می کنند. امتیازات بیمارستان همچنان می تواند به بیماران بالقوه کمک کند تا اعتبار جراح را تعیین کنند. بیمارستان‌ها بررسی‌های پس‌زمینه‌ای را بر اساس گواهی‌های جراح و سابقه تخلف انجام می‌دهند. جراحان بدون امتیاز بیمارستان باید توضیح خوبی برای این کمبود داشته باشند.

از جراح پلاستیک خود بخواهید تصاویر قبل و بعد از بیماران را ببیند، آنها قبلاً جراحی را انجام داده اند. به این ترتیب، می توانید نوع کار آنها را ببینید و تصمیم بگیرید که آیا این جراح برای شما مناسب است یا خیر. اگر آنچه در تصاویر می بینید را دوست ندارید، به یک جراح دیگر مراجعه کنید.

در روز عمل زیبایی خود، لباس راحتی به بیمارستان یا مطب پزشک بپوشید. احتمالاً زمانی که عمل خود را انجام می دهید بسیار درد خواهید داشت و آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که سعی کنید لباس های تنگ را بفشارید. به جای شلوار جین و پیراهن تنگ، شلوار عرق گیر و تاپ گشاد بپوشید.

برای انجام عمل جراحی خود از کشور خارج شوید. ممکن است برخی افراد نتوانند تصمیم خود را بگیرند، اما این کاری است که به دلیل پس انداز پول انجام می شود. اگر این گزینه را انتخاب کردید، با دقت تحقیق کنید و مرکزی با شهرت را انتخاب کنید.

وقتی برای یک پروسیجر می روید راحت باشید. اگرچه جراحی زیبایی انتخابی و نسبتاً جزئی است، اما همچنان جراحی است. کل فرآیند ذاتاً استرس زا است. برای اینکه استرس خود را به حداقل برسانید و عمل جراحی خود را روان‌تر انجام دهید، برای آشنایی با تیمی که با شما کار خواهند کرد، وقت بگذارید. قبل از موعد به بیمارستان یا کلینیک مراجعه کنید. به این ترتیب یک محیط ناآشنا نیست.

اگر می توانید، جراحی خود را در روز جمعه برنامه ریزی کنید تا قبل از اینکه مجبور شوید به سر کار برگردید، حداکثر زمان بهبودی را به خود اختصاص دهید. جراحی زیبایی ممکن است نسبت به سایر انواع جراحی جزئی باشد، اما اگر استرس بیش از حد سریع به بدن وارد شود، همچنان بالقوه عوارضی دارد.

جراحی زیبایی نباید برای درمان افسردگی یا سایر اختلالات سلامت روان استفاده شود. ممکن است عزت نفس شما تقویت شود، اما اگر مشکل اساسی افسردگی داشتید، این مشکل را درمان نمی کند. قبل و بعد از انجام عمل از یک متخصص کمک بگیرید. شما قادر خواهید بود با تغییرات مثبت برخورد کنید.

اگر جراحی صورت انجام می دهید، از نیاز به یخ زدن و بالا بردن سر بعد از جراحی آگاه باشید. خوابیدن بر روی تکیه گاه یا در یک تکیه گاه راه بسیار ایمن تری برای اطمینان از بالا ماندن سر شما نسبت به پشته بالش است. قبل از حرکت برای جراحی، وسایل خواب و کمپرس یخ را آماده کنید.

اکنون که کمی آموزش بیشتری در مورد این موضوع دارید، امیدوارم به زودی برای تصمیم گیری در مورد انجام جراحی زیبایی آماده شوید. این می تواند درهای جدیدی را به روی نگاه و احساس شما در مورد خودتان بگشاید، و همچنین به شما روحیه ای کاملاً جدید در زندگی بدهد. به یادگیری ادامه دهید تا مطمئن شوید تصمیم شما تصمیمی است که برای مدت طولانی از آن راضی خواهید بود!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =