سایبان پارکینگ برای حیاط

سایبان پارکینگ یکی از وسایل و سازه هایی می باشد که در بسیاری از مناطق به طور مثال در خانه، حیاط، ویلا و شرکت و نمایشگاه اتومبیل و موتورسیکلت و … مورد استفاده قرار میگیرد.

با تمرکز به طراحی و اجرای این وسیله می توانید محصولی را به دست بیاورید که با توجه به سبک و نیاز و علاقه تان طراحی شده است.

بعضی از مدل های سایبان پارکینگ به صورت برقی هستند که تنها با استفاده از فشار یک دکمه باز و بسته می شوند. این سایبان ها توسط یک ریموت کنترل خواهند شد که شما قادر خواهید بود با استفاده از این ریموت به راحتی سایبان خودرو را باز و بسته نمائید.

امکان دارد ما در ساختمان هایی سکونت داشته باشیم که پارکینگی نداشته باشد با این وجود تنها راه حل استفاده از سایبان خودرو می باشد که در محل پارک ماشین ساخته می شود، اما باید در نظر داشته باشید که محل مناسبی را برای نصب و اجرای آن انتخاب نمائید.

اما بسیاری از برج ها و ساختمان های مسکونی هم هستند که خود دارای پارکینگ هستند اما در صورتی که ساختمانی خود دارای پارکینگ نباشد می تواند امنیت خودرو را به خطر بیاندازد، اما نگران نباشید تنها راه حل چنین مشکل ساخت سایبان ماشین می باشد.

سایبان پارکینگ خود دارای مدل ها و ابعاد و اندازه های متفاوتی می باشد، سایبان پارکینگ به صورت ثابت، برقی و اتوماتیک و چتری وجود دارد که با توجه به نما و اندازه ی حیاط و محوطه می توانید از آن استفاده نمائید. با این حال این مورد قابل ذکر است که این موضوع کاملا به ابعاد و اندازه و شرایط آب و هوایی محل زندگی شما بستگی دارد.

وجود رطوبت زیاد می تواند آسیب جدی به سایبان شما وارد کند و پوشش آن را از بین ببرد، به طور مثال بعضی از این مدل های سایبان های خودرو که پوشش سقفی آن ها از جنس پارچه است مقاومت کمتری در برابر بارش سنگین برف و باران دارند از همین رو باید پارچه ای برای سایبان خود انتخاب نمائید که یا جنس آن با کیفیت باشد و یا پوشش سقف آن از جنس upvc باشد.

سایبان هایی که به صورت ثابت می باشند جنس بدنه ی آن ها از تیرآهن و فلز می باشد که پوشش سقفی آن از جنس upvc می باشد، اینگونه از سایبان ها کیفیت بسیار بالایی دارند و در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت خوبی را از خود نشان خواهند داد و به دلیل آن که پوشش سقف آن از upvc می باشد از همین روی اشعه ی uv خورشید را از خود عبور نخواهد داد.

همانگونه که پیش تر ذکر کردیم سایبان پارکینگ دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی می باشد و شما قادرید با توجه به نما و مدل حیاط خود آن را سفارش دهید.

در صورتی که از سایبان خودروی مدل پارچه ای استفاده می کنید اگر ساکن منطقه ی بارانی هستید بهتر است قبل از آن که اقدام به خرید پارچه برای سایبان خود نمائید حتما جنس آن را به خوبی بشناسید تا پس از خرید از دوام و ماندگاری آن اطمینان حاصل نمائید.

اگر خودرو در محلی پارک شود که آنجا هیچگونه سقفی نداشته باشد به راحتی در معرض تابش آفتاب شدید و باران و برف قرار خواهد گرفت و به مرور امکان دارد به آن آسیب جدی وارد شود.

همچنین در نظر داشته باشید که در صورت مراقبت نکردن از خودرو باید هزینه ی تعمیر و کارواش و رنگ و بدنه را به آن اضافه نمائید، به دلیل آن که امکان دارد فضولات پرندگان و گرد و غبار و خاک و طوفان آن را فورا کثیف کند و شما مجبور باشید هروز برای تمیز کردن خودروی خود به کارواش مراجعه نمائید. از همین روی یکی از مطمئن ترین روش ها و بهترین راه حل برای مراقبت از خودرو و جلوگیری از کثیف شدن آن استفاده از سایبان پارکینگ می باشد.

مزیت های نصب سایبان پارکینگ در حیاط

استفاده از سایبان پارکینگ در حیاط و ساخت آن می تواند حدود ۵ متر از حیاط را به طور کامل تحت پوشش خود قرار دهد. همچنین شما می توانید به راحتی با استفاده از یک منبع تغذیه نسبت به زیباسازی و نورپردازی آن اقدام نمائید. تصور کنید در شب اگر سایبان خودروی شما روشنایی خاصی داشته باشد چه زیبایی خاصی پیدا خواهد کرد و جلوه ی خاصی را به حیاط منزل شما خواهد داد.

در صورت استفاده از سایبان پارکینگ مدل پارچه ای می توانید شیب آن را به راحتی تنظیم نمائید و اگر زمانی چادر سایبان خراب شد می توانید اقدام به تعویض نمودن آن نمائید و یا آن را تعمیر نمائید.

همچنین در صورتی که تصمیم بر آن داشته باشید که طرح خاصی را بر روی پارچه ی سایبان چاپ نمائید این کار را می توانید انجام دهید. برای نصب و ساخت سایبان ماشین در ابتدا باید متراژ و ابعاد محل نصب را در نظر داشته باشید.

پروژه ی ساخت سایبان ماشین، زمان زیادی نخواهد برد و این کار تنها در چند روز صورت خواهد گرفت و حتی مدل هایی از سایبان که به صورت برقی می باشند نصب آن ها تنها با مونتاژ قطعات در منزل یا محل کار صورت خواهد گرفت.

هر مدلی از سایبان خودرو می تواند خودروی شما را در برابر باد و باران و آفتاب شدید محافظت کند. اما در نظر داشته باشید مدل هایی از سایبان که جنس بدنه ی آن ها از تیرآهن و فلز است و برای پوشش سقف آن از upvc استفاده شده است مقاومت بسیار بهتری دارند اما سایبان های مدرن و برقی مقاومت خوبی در برابر باد و باران دارند و با نصب سنسور می توانید مقاومت آن را بیشتر کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + یک =