سریال های کره ای که نباید با خانواده دید

اگر سریال‌باز باشید قطعاً دوست دارید سریال‌هایی را که تماشا می‌کنید، به دیگران هم پیشنهاد دهید؛ اما برخی سریال‌ها هستند که نه تنها نمی‌شود آن‌ها را به دیگران پیشنهاد داد، بلکه توصیه می‌کنیم همیشه این سریال‌ها را به تنهایی تماشا کنید. در این مقاله سریال های کره ای که نباید با خانواده دید را معرفی خواهیم کرد!

۱. Mistress

سریال کره ای Mistress یک کی درامای موفق است که در سال ۲۰۱۸ از تلویزیون پخش شد. این اثر بر اساس سریالی بریتانیانی به همین نام و در ۱۲ قسمت ساخته شده است. از بازیگران میسترس می‌توان به لی هائه یانگ، چا مین جائه، کیم مین سو و کانگ تائه او اشاره کرد.

داستان سریال میسترس در مورد ۴ زن حدودا ۳۰ ساله است که روابط پیچیده ای دارند و تلاش می‌کنند تا زندگی خود را بهتر کنند. سریال با به تصویر کشیدن سئو یئون، ائون سو، جونگ وون و ها یانگ در مقابل جنازه یک مرد شروع می‌شود. بعد از شات، داستان به ۲ ماه قبل برمیگردد تا اتفاقاتی که به این نقطه منتهی شد را بررسی کند.

با وجود این که صنعت فیلمسازی در کره نسبت به هالیوود سنتی تر است، ریتم داستان و المان‌های آن باعث شده تا این سریال به سادگی جزو سریال های کره ای که نباید با خانواده دید قرار بگیرد.

۲. Love Affairs in the Afternoon

سریال خیانت در بعد از ظهر جزو سریال های کره ای که نباید با خانواده دید است که در یک فصل ۱۶ قسمتی تولید و پخش شده است. این سریال توانسته است امتیاز ۹.۱ را از سایت Viki بگیرد و با پایانی راضی کننده به کار خود پایان دهد.

داستان با ارتقای شغلی همسر سون جی یون شروع می‌شود. با وجود این که او از این ارتقای شغلی و مهاجرت اجباری به شهر کوچک تر راضی نیست، با این حال تصمیم می‌گیرد تا به همراه همسرش راهی این شهر شود تا مانع رسیدن به به اهدافش نشود. زندگی مشترک آن‌ها چندان جذاب نیست و زندگی در شهری کوچک باعث می‌شود این حقیقت بیشتر آزاردهنده باشد.

بی حوصلگی جی یون را وادار می‌کند تا یک شغل نیمه وقت در فروشگاه شهر پیدا کند. او بی سر و صدا مشغول کار می‌شود اما اصلا از زندگی اش رضایت ندارد. او احساس می‌کند زندگی کردن را فراموش کرده است اما همه چیز زمانی که یون جونگ وو وارد زندگی اش می‌شود تغییر می‌کند.

یون جونگ وو یک معلم زیست شناسی در مدرسه‌ی شهر است اما برای سون جی یون، او بیشتر از این حرف هاست. او نمی‌تواند علاقه خود را پنهان کند و داستان خیانت آن‌ها از همین نقطه شروع می‌شود. اما عواقب کارهای آن‌ها چه زمانی گریبان گیرشان خواهد شد؟

۳. Hyena: از سریال های کره ای که نباید با خانواده دید

هاینا یک سریال کره ای ساخته سال ۲۰۲۰ است که بازیگرانی همچون کیم هایه سو و جو جی هون در آن ایفای نقش کرده اند. این سریال در ۱۶ قسمت تولید و پخش شده است.

داستان سریال Hyena در مورد دو وکیل است که برای ۱% مرفه جامعه کار می‌کنند. جونگ گئوم جا یک وکیل کله شق است که مرزهای قانون، عدالت و فساد را برای پیروز شدن در پرونده می‌شکند. غریضه بقای قوی او باعث شده است تا او به معنای واقعی یک Hyena (کفتار) باشد و برای رسیدن به پول هر کاری انجام دهد. وکیل دیگر در این سریال، یون هی جائه، یک وکیل با اعتماد به نفس و باهوش است اما جونگ گئوم جا در بیشتر مواقع او را شکست می‌دهد.

۴. Secret Affair

آیا ممکن است که یک زن ۴۰ ساله زندگی مشترک خود را به خاطر یک پسر ۲۰ و چند ساله به خطر بیندازند؟ برای اوهیه وون که این طور بوده است. او و همسرش استعداد پیانوی یک جوان را کشف کردند. این کار باعث شد تا جایگاه همسر اوهیه وون در دانشگاه بهتر شود اما خود او به این جوان علاقمند شد. بیننده در طول داستان پیش می‌رود تا کشف کند اوهیه وون تا کجا حاضر است برای احساسات خود ریسک همه چیز را به جان بخرد.

سخن آخر در مورد سریال های کره ای که نباید با خانواده دید

افزایش محبوبیت سریال های کره ای باعث شده است تا شبکه هایی مثل نتفلیکس هم برای افزایش بینندگان خود دست به ساخت آن‌ها بزنند. این متد در موارد بسیاری مثل بازی مرکب باعث افزایش خرید اکانت نتفلیکس هم شده است. نظر شما در مورد سریال های کره ای چیست؟ در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =