سفید کردن قوزک پا

چرا مچ پاهام تیره است؟

بسیاری از افراد از تیرگی و یا حتی زبری مچ پا شاکی هستند و متاسفانه هر درمانی که استفاده می کنند هنوز راه حلی برای رفع این تیرگی نیست!

تیره شدن مچ پا اغلب مستقیماً به نوع پوست شما بستگی دارد و تا حدی ژنتیکی است. علاوه بر این، تماس طولانی مدت با کفش و پوشیدن دائمی مچ پا در کفش تنگ یا نامناسب، پوشیدن جوراب های نایلونی تیره، عدم استفاده از جوراب در تماس با کفش های مختلف، تماس زیاد با حصیر و چهار زانو نشستن نیز می تواند در تشدید این وضعیت موثر باشد. مچ پا تاریکی.

چگونه با فیساپ تیرگی مچ پا را برطرف کنیم؟

بسیاری از کرم ها و اسکراب های شیمیایی و گیاهی این تیرگی را بدتر کرده و در نهایت باعث ایجاد لک در محل درمان می شوند. اما در دلتا از روشی مدرن و ساده به نام فیساپ استفاده می کنیم که نوعی لایه برداری مکانیکی و غیر شیمیایی پوست است.

در فیساپ بدون درد و خونریزی و بدون عارضه سلول های سطحی و مرده پوست که به تدریج تیره و جمع شده اند از بین می روند و اگر نام میکرودرم ابریژن را شنیده اید باید بگوییم فیساپ نسل جدیدی از میکرودرم ابریژن حذف کننده مواد حساسیت زا است.

با برداشتن لایه های مرده، پوست برای تولید کلاژن تحریک می شود و پوست جدیدی ایجاد می شود. به این ترتیب تاریکی به تدریج محو می شود و تنها در چند جلسه از بین می رود و به راحتی رفع سیاهی قوزک پا برای شما رخ می دهد.

آیا می توانید با فیساپ تاری را از سایر نواحی بدن پاک کنید؟

بله، به استثنای مچ پا، تیرگی سایر نواحی بدن مانند آرنج، زیر بغل، زانو، کشاله ران و… که به دلیل تجمع سلول های مرده پوست است را نیز می توان با فیساپ کاهش داد.

حتی می توانید از روش فیساپ برای پاکسازی و لایه برداری عمیق صورت استفاده کنید. ابتدا باید با پزشکان یا مشاوران دلتا مشاوره رایگان داشته باشید. در این جلسه پوست شما کاملا رایگان معاینه می شود و در صورت مناسب بودن فیساپ برای شما تجویز می شود.

لطفا توجه داشته باشید که فیس بوک برای برخی از پوست های حساس یا خیلی خشک (به خصوص صورت) مناسب نیست و مشاوران دلتا پس از معاینه شخصی به شما اطلاع خواهند داد.

چند جلسه فیس بوک برای از بین بردن تاری طول می کشد؟

از همان ابتدا نمی توان تعداد دقیق جلسات را تعیین کرد زیرا عمق تاریکی و قدرت بازسازی افراد مختلف کاملاً متفاوت است. با این حال، پزشکان و متخصصان پوست در کلینیک دلتا حداقل ۴-۶ جلسه FISAP را توصیه می کنند و برای برخی از تصاویر تار، تعداد جلسات افزایش می یابد. لازم به ذکر است که درصد رفع تیرگی به ناحیه استفاده و نوع پوست بستگی دارد.

بسیاری از مواقع نمی توان انتظار داشت که مچ پا دقیقاً یک رنگ و پوست روشن ساق پا یا ران باشد. اما کدورت اولیه آن را می توان به میزان قابل توجهی کاهش داد.

فیساپ چگونه ساخته می شود و آیا عوارضی دارد؟

در این روش از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود و تنها از یک سری سیلیکون مناسب با نوع پوست شما که با سرعت مناسب روی پوست می چرخند، سلول های مرده پوست ریخته می شوند. این سری سیلیکونی برای شماست و باید در جلسات بعدی آن را به همراه داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 10 =