سورس اپلیکیشن کاریابی کاریو (وینکد)

آیا می خواهید در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه صاحب یک کاریابی شوید؟

آیا می خواهید یک کاریابی بدون هزینه های جاری داشته باشید؟

آیا می خواهید کاریابی خود را در موبایل و به صورت خیلی راحت و آسان اداره کنید و از آن از سه روش کسب درآمد کنید؟

معرفی اپلیکیشن کاریابی کاریو

یکی از مهم ترین مسائل جامعه امروز یافتن شغل مناسب مطابق با رشته یا علاقه بخصوص برای جوانان می باشد. که نمی توان از آن چشم پوشی کرد . بدنبال آن با پیشرفت فضای سالم استارت آپ های قدرتمند ایرانی در چند سال اخیر باعث شده بسیاری از گرفتاری ها و درگیری های ذهنی ما از همین دریچه بزرگ حل شود.

همه موسسات و شرکت ها این موضوع را می دانند در صورت جذب یک فرد با تجربه یا مناسب برای شغل مورد نظر نیاز کمتری برای نظارت در آینده موجود می باشد؛ البته که هزینه هایی که قرار است جهت استخدام خرج شود به زودی به سیستم کاری آن ها باز خواهد گشت.

چرا اپلیکیشن های کاریابی  را انتخاب کنیم ؟

شاید جالب باشد بخوانید :

امروزه اپلیکیشن ها تنوع بسیار زیادی دارند وصرفا محدود به موبایل ­ها و تبلت­ ها نمی شوند. برای مثال اپلیکیشن هایی برای لوازم منزل مانند یخچال و لباس­شوئی و ظرف­شوئی و … بصورت خاص خود طراحی شده است؛ یا اپلیکیشن هایی برای کنترل رفت آمدهای منزل و دفتر کار، یا تنظیم خودکار نور و دمای محیط طراحی شده اند.

در حوزه اپلیکیشن های کاریابی و تعامل بین کارفرمایان و کارجویان فعالیت های بسیاری صورت گرفته است که یکی از این اپلیکیشن ها اپلیکیشن کاریو است.

کاریو یک اپلیکیشن کاربردی برای تعامل بیشتر بین کارفرمایان و کارجویان میباشد که به صورت رایگان با ثبت نام در کاریو میتوانند متناسب با تخصص مورد نیاز کارجو جذب و متناسب با تخصص خود کارجویان شغل مورد نظر را پیدا کنند.

شماهم یک کاریو برای خودتان داشته باشید!! اگر نمیدونید چجوری ادامه رو بخونید

‏‏کاریو یک اپلیکیشن کاربردی برای تعامل بیشتر بین کارفرمایان و کارجویان میباشد که به صورت رایگان با ثبت نام در کاریو میتوانند متناسب با تخصص مورد نیاز کارجو جذب و متناسب با تخصص خود کارجویان شغل مورد نظر را پیدا کنند.

‏با نصب کاریو و تکمیل پروفایل خود در بیش از ۳۲۰ نوع شغل که توسط کاریو پشتیبانی میشود میتوانید متناسب با تخصص خود کار مورد علاقه خود را به صورت مطمئا و رایگان پیدا کنید.کاریو تمامی خدمات خود را برای کارفرمایان و کارجویان رایگان قرار داده است تا بدون هزینه های اضافی دربستری امن کارفرمایان و کارجویان در کمترین زمان ممکن نیرو خود را جذب و مطابق با علاقه و تخصص خود کار موردنظر را پیدا کنند.

ویژگی های اپلیکیشن کاریابی کاریو

اپلیکیشن کاریابی رایگان کاریو دارای ویژگی های زیر است :

 1. در این اپلیکیشن کارجو می تواند در سریعترین زمان ممکن به کارفرما ارسال درخواست همکاری بدهد و همکاری و تعامل خود را به بهترین شکل به انجام برسانند.
 2. هر کارجو و کارفرما صاحب اکانت شخصی و اختصاصی خود می باشد.
 3. ورود و ثبت نام در این اپلیکیشن به عنوان کارجو و کارفرما .
 4. کارجو می تواند به صورت نامحدود روزمه خود را به کارفرمایان مختلف ارسال نماید.
 5. کارفرما می تواند تا میزان مشخصی به صورت رایگان ، فرصت های شغلی مد نظر خود را ارسال کند.
  به عنوان مثال اگر میزان نصب اپلیکیشن شما به بالاتر از ۱۰۰۰ عدد رسید ، دیگر از آن عدد به بعد شما می تواند از آن تعداد به بعد هزینه دریافت کنید و کسب درآمد کنید.
 6. این اپلیکیشن دادای پنلی مدیریتی قوی می باشد که از جمله امکانات آن می توان به امکان بررسی پروفایل کاربران ، بررسی شغل های اضافه شده ، رد و تأیید آگهی های کاریابی ، افزودن دسته بندی به مشاغل، ویرایش تصاویر پروفایل کاربران ، اطلاعات پروفایل و مشاهده روزمه کاربران اشاره کرد.
 7. همراه اپلیکیشن پیشرفته کاریو لندینگ معرفی جذاب اپلیکیشن هم به ارائه میشود تا بازدهی بسیار زیادی را در نصب گیری برای اپلیکیشنتون داشته باشید

  راه‌های زیادی برای شناخته شدن اپلیکیشن شما وجود دارد.مثل مراجعه مستقیم به اپ استور،یا شناخته شدن از طریق دهان به دهان و یا از طریق وبسایت.وقتی اپلیکیشنی جست و جو می‌شود انتظار می‌رود یکی از نتایج جست و جو رفتن به وبسایت اپلیکیشن به غیر از اپ استور یا مارکت مربوطه باشد.حتما می‌دانید آمار جست و جوی افراد در اینترنت برای تحقیق،خرید،سرگرمی چقدر زیاد است.ساخت یک لندینگ پیج می‌تواند آمار شناخته شدن و دانلود اپلیکیشن شما را به خوبی بالا ببرد.

  ۸. لندینگ پیج(Landing Page)

 1. یا صفحه فرود،همانطور که از اسمش مشخص است یک وبسایت تک صفحه‌ای است که اطلاعات لازم و کافی از محصول یا اپلیکیشن شما را دارد و کاربر نیاز به جست و جو برای پیدا کردن اطلاعات بیش‌تر ندارد.
  این باعث می‌شود تعامل زیادی با افراد برقرار کنید و نام اپلیکیشن شما گسترده‌تر شود.هدف شما این باید باشد که هر روز افراد بیشتری به لندینگ پیج شما سر بزنند.

کسب درآمد از اپلیکیشن کاریابی کاریو

می توان ار روش های مختلف از این اپلیکیشن کسب درآمد کرد که در شرح ذیل مهمترین آن ها آمده است :

۱- در این روش شما می توانید با اخذ هزینه از کارفرمایان کسب درآمد کنید
به عنوان مثال اگر میزان نصب شما از ۱۰۰۰ عدد بالاتر رفت ؛ با اینحال کاربران شما افزایش یافته است و تقاضاهای شما برای ارسال فرصت های شغلی از طرف کارفرمایان بالاتر می رود و در نتیجه شما نیز با اخذ هزینه از طرف کارفرمایان ، فرصت های شغلی آن ها را ارسال می نمائید.

۲- پوش نوتیفیکیشن (Push Notification)
پوش نوتیفیکیشن به زبان عامیانه همان آگهی ها و تبلیغاتی هستند که به هنگام روشن کردن اینترنت موبایل یا وصل شدن موبایل به وای فای بر روی صفحه موبایلمان می آید و به به ما خبری می دهد یا جهت تبلیغات محصولی می باشد.
با ارسال پوش نوتیفیکیشن این اپلیکیشن و ارسال آن به موبایل های مختلف می توانید برای اپلیکیشن کاریابی خود تبلیغات کنید و نصب فعال بگیرید و تعداد کاربران خود را افزایش دهید.
۳- ادموب (Admob)

ادموب همان سیستم کسب درآمد از طریق مشاهده تبلیغات می باشد ؛ به این صورت که در اپلیکیشن شما تبلیغاتی ظاهر می شود که کاربران شما با کلیک کردن روی آن باعث افزایش درآمد شما می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.