سوله سبک با چه چیزی ساخته میشه

سوله های سبک، سیستم های کانالی هستند که نسبت به سایر سازه های مشابه وزن بیشتری دارند، به همین دلیل از اصطلاح سوله سبک برای این سازه ها استفاده می شود. سقف این نوع سازه فلزی بر اساس محاسبات خاصی به صورت شیب دار ساخته می شود.

سیستم لوله ای فوق سبک که در محل طراحی و نصب شده بود، کار را تسریع می کرد. این مزیت همچنین به او این امکان را می داد که استخوان ها را در محل کار خود آماده کند و درگیر مسائل ساختمانی در کارفرما نشود.
نصب چند چراغ باز

خانه سبک و قیمت مناسب
اشاره کردیم که حمام سبک وزن نسبت به سایر سیستم های مشابه کوچکتر است که دلیل آن عدم استیل در این نوع سیستم می باشد. بنابراین، هزینه یک مسکن سبک با یک سیستم سنگین یکسان نیست. اما لازم است بدانید که این سیستم از مقاومت بالایی برخوردار است و می تواند در شرایط سخت (ساعت های شدید و تگرگ، برف، باد و طوفان، زلزله و …) مقاومت کند. در نتیجه لامپ از استقامت بالایی برخوردار است.

شاید بخواهید سریع بدانید که هزینه ساخت یک انبار سبک چقدر است؟ اما از آنجایی که هر پروژه نیازمندی های خاص خود را دارد و همچنین قیمت متریال به طور مداوم تغییر می کند، بنابراین می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

هزینه لامپ ها در مقایسه با سیستم های مشابه ۳۰ درصد است.

مجددا تاکید می کنیم که یک انبار سبک نباید یک سیستم بی کیفیت تلقی شود. سوله سبک یک سیستم مدرن است که استفاده از فولاد را بهبود می بخشد و از نظر استحکام و کارایی مشابه سوله های سنگین است.

نکاتی که هنگام درخواست قیمت باید بدانید:

اندازه غرفه
افتتاحیه غرفه
نوع پایه سوله

بیستون سازه آذران با کادر مجرب و دانش لازم قادر است در این زمینه پیشگام باشد و پروژه های مختلفی را در سراسر ایران انجام داده است.رستوران ارزان

ویژگی های خاص لامپ ها:
برای حمام های سبک می توان چندین ویژگی را فهرست کرد که مزایای این سیستم را نشان می دهد. با این حال، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد:

هزینه وسایل روشنایی یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع سیستم است.
نصب سریع برای نصب مصالح ساختمانی در کارگاه ساختمان سازی و سپس جابجایی و مونتاژ در محل پروژه.
لامپ از مقاومت بالایی برخوردار است و دفترچه راهنمای سیستم مهندسی ارائه شده است.
زیبایی نور روشن نسبت به سایر سیستم ها طراحی ساده ای دارد.
موقعیت غرفه را با توجه به ساختار سیستم تغییر دهید اما اتصال از طریق پیچ و مهره است.
خانه برفی

نوعی سوله
برای طبقه بندی انواع کانکس می توان به خانه های سبک سقفی، ساختمانی، لوله ای، استوانه ای، سنگین، چادری و صنعتی اشاره کرد. البته اختلاف این موارد جز در موارد معدودی فقط در اسم است; اما اگر ابهامی دارید می توانید با مشاوران ما در بیستون سازه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ظواهر:

خانه اوپن تک به صورت ۸
دو یا چند خانه درب باز با ستون های استاندارد به شکل ۸۸ یا ۸۸۸ یا ۸۸۸۸
دو خانه باز در قالب ۸۸
پناه
خانه چند ضلعی
ساخت بیستون سازه
بر خلاف سوله ubm، سوله نور را می توان بر روی جرثقیل مرتفع قرار داد.

نصب لامپ دست دوم
کابینت های سبک وزن گران تر از سایر سازه های فلزی هستند، با این حال می توانید به همان میزان در هزینه خود صرفه جویی کنید. در چنین شرایطی باید به یک انبار سبک بروید. البته در خرید انبار باید توجه داشت که کیفیت هتل به گونه ای است که می توانید کتاب را در نظر بگیرید.

شرکت بیستون صنعتی سازه آذران تدابیری را برای کاهش هزینه ساخت سوله اندیشیده است و در عین حال سیستم نهایی همچنان در بهترین وضعیت قرار دارد.طراحی و ساخت پناهگاه امری خاص و واضح است که باید توسط مهندس متخصص انجام شود. اگر به جزئیات توجه نکنید، هزینه های زیادی در فرآیند پروژه اتفاق می افتد.

مزایای لامپ ها
بنابراین سوله خرپایی بسیار کاربردی، مستحکم و با کیفیت می باشد. آسان، سریع و در کمترین زمان نصب می شود. نوع طراحی و ساختار وسایل روشنایی باعث استحکام بالای این نوع سیستم شده است.

فقدان روشنایی
به دلیل عدم محدودیت در ساخت کلبه های سبک، اکثر خریداران به خرید کلبه های سبک روی آورده اند. عدم مهار ممکن است در برخی موارد مزیت محسوب شود، اما در برخی موارد، مانند دهانه کوچکتر از ۱۸ متر، همین مزیت یک عیب محسوب می شود، زیرا قیمت استفاده شده برای چنین سوله ای با اندازه دهانه بسیار پایین است. هزینه ساخت خانه در ورق فلزی بیشتر خواهد بود اما در پناهگاه هایی که بیش از ۱۸ تا ۲۲ متر هستند قیمت یکسان است و در دهانه های بالاتر از ۲۲ متر اختلاف قیمت خانه سنگین زیاد است.

این نکته در اتاق نور نیز باید در نظر گرفته شود و آن اینکه هر چه دهانه بزرگتر و بزرگتر باشد، وزن سیستم سنگین تر و گرانتر باشد، از یک طرف هزینه پایه و دیوارها زیاد خواهد بود. . کاهش می دهد.

کاربرد لامپ
حمام های  سوله سبک را می توان در فضاها و کاربردهایی مانند سالن های ورزشی، سالن های تئاتر و نمایشگاه، اتاق های صنعتی، ساختمان های مزرعه، کارگاه ها، انبارها، سردخانه ها، انبارها، زمین های بازی، هتل ها – مهمان ها، اتاق های نشیمن و آنچه کاربر نیاز دارد استفاده کرد. مساحت سقف بزرگ

انبار برای انبار در انبار بیستون سازه آذران
برای انتخاب یک شرکت بهسازی منزل علاوه بر قیمت باید فاکتورهای دیگری را نیز در نظر بگیرید، مانند:

تیم طراحی: یک شرکت ساختمانی باید تیمی متشکل از طراحان و مهندسان مجرب داشته باشد تا بتواند طراحی خانه را مطابق با استانداردها طراحی کند.طرح اولیه باید مورد تایید نظام مهندسی باشد.
کادر مجرب: افراد مختلفی در اجرای غرفه های ۰ تا ۱۰۰ دخیل هستند و این افراد باید مهارت های لازم را داشته باشند تا از ساخت و نصب مناسب مسکن برای وی اطمینان حاصل کنند.
ماشین آلات و تجهیزات
مجتمع بیستون سازه با کادری مجرب از سازندگان، مونتاژکاران و جوشکاران حرفه ای آماده ساخت کابینی متناسب با نیاز شما با قیمت های مقرون به صرفه و شرایط خاص می باشد. با ما تماس بگیرید..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.