سوله سبک و انواع آن

کارکنان و کارگران هر سازمان و دستگاهی باید ساختمان و مکانی برای استراحت داشته باشند و روند کاری خود را در آن سازمان و دستگاه بهبود بخشند تا از محیط ها و خدمات محیط کار برای پیشرفت و بهبود خود و کارمند استفاده کنند.

در حال حاضر با رشد و پیشرفت علم و صنایع، کارکردها، دستگاه ها و سیستم های وابسته و نیاز کلی به توسعه در همه ابعاد، تعداد زیادی شرکت و دستگاه از نظر خط تولید و تعداد کارکنان متفاوت در از نظر تعداد کارگران، وسعت محیط کار و تجارت، علاوه بر همه اینها، تلاش برای رشد و دستیابی به اهداف مختلف است.

سوله ها
یکی از بدیهی ترین الزامات و هزینه های هر شغل و هر کسب و کاری صرف نظر از حیطه کاری، هزینه مهندسی، طراحی، ساخت و ساز آن است که در سازمان پرسنل و کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

امروزه سوله ها عموماً با استفاده از تیرها، صفحات فولادی و پی های بتنی طراحی، ساخته و ساخته می شوند. علاوه بر این، میزان و میزان استفاده از هر ماده اولیه ساختمانی بر اساس کارایی، کاربرد و حیطه کاری عملکرد مربوطه سوله، کاربری سوله و مدل مورد نظر کارفرمایان متفاوت است.

انواع سوله
امروزه با توجه به نیاز کارفرمایان، انواع سوله در حال ساخت است و ویژگی های متفاوتی در استفاده از برخی سوله ها وجود دارد. سایبان ها سبک و سنگین هستند.

سوله های سنگین از جمله سوله هایی هستند که پروسه طراحی، ساخت و بهره برداری طولانی دارند، طراحی و تولید این سوله ها برای کارخانجات بزرگ و انبوه با راندمان خط تولید انبوه می باشد، زیرا سوله های سنگین برای مناطق کوچک با کار کم و راندمان عظیم که حیطه کاری وسیعی ندارند، اقتصادی، مهندسی، طراحی و ساخت نیستند و ساخت انبارهای سنگین نه ارزان است و نه مقرون به صرفه.سوله های سبک از آنجایی که مهندسی، طراحی، ساخت، ساخت و بهره برداری از این سوله ها نسبت به سوله های سنگین زمان کمتری می برد، ساخت و بهره برداری از آنها آسان است و امکان جابجایی سوله مانند تغییر مکان عمومی سوله فراهم شده است. کار، کارخانه یا خط تولید، به صاحب کسب و کار این امکان را می دهد که کل سوله را با ماشین آلات و قطعات داخلی به محل جدید مورد نظر منتقل کند.

سوله های سبک به آن دسته از سازه های لوله ای گفته می شود که نسبت به سایر سازه های مشابه وزن کمتری دارند، بنابراین اصطلاح سوله سبک برای این سازه ها به کار می رود. سقف این نوع سازه های فلزی طبق محاسبات خاصی با شیب طراحی می شود.

سازه های لوله ای بسیار سبک که در محل ساخته و نصب شدند سرعت کار را بسیار افزایش دادند. این ویژگی همچنین به سازنده سوله اجازه می داد تا سازه ساختمان را در کارگاه خود آماده کند و گرفتار مشکلات ساختمانی کارفرما نشود.
روشنایی چند شیار

سوله سبک و ارزان
گفتیم سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های مشابه دارند و این اختلاف وزن به دلیل مصرف کمتر آهن در این نوع سازه است. بنابراین قیمت سوله سبک با سازه های سنگین تفاوت چشمگیری دارد. اما لازم است بدانید که این سازه مقاومت بالایی دارد و می تواند در شرایط سخت محیطی (باران شدید، تگرگ، برف، باد، طوفان، زلزله و …) مقاومت کند. در نتیجه لامپ از استقامت بالایی برخوردار است.

شاید بخواهید سریع بدانید که هزینه ساخت سوله روشنایی چقدر است؟ اما از آنجایی که هر پروژه شرایط خاص خود را دارد و همچنین قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر است، برای این منظور می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.قیمت لامپ در مقایسه با ساختارهای مشابه تا ۳۰ ٪ کاهش یافته است.

ما مجدداً تأیید می کنیم که واحدهای روشنایی نباید کیفیت پایین تلقی شوند. Light Shed یک ساختار مدرن است که در آن استفاده از فولاد بهبود یافته و از نظر قدرت و کارآیی برابر با فرقه های سنگین است.

چیزهایی که باید هنگام سفارش قیمت بدانید:

ابعاد ریخته
افتتاحیه ریخته
دهنه

Biston Sazeh Azran ، به لطف نیروی کار با تجربه و دانش لازم ، موفق شد پیشگام در این زمینه باشد و پروژه های مختلفی را در سراسر ایران اجرا کند.

دیل یک نور ارزان

ویژگی های ویژه برای روشنایی:
برای چترهای نوری ، ما می توانیم بسیاری از ویژگی ها را ذکر کنیم ، که همه آنها مزایای این ساختار را نشان می دهد. با این حال ، در اینجا نکات مهم وجود دارد:

قیمت لامپ یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب این نوع ساختار است.
نصب سریع به دلیل ایجاد ریخته گری در کارگاه ایجاد ریخته شده ، سپس حمل و نقل و مونتاژ در سایت پروژه.
نور ریخته شده با مقاومت بالا مشخص می شود و کتاب حساب سیستم مهندسی ارائه می شود.
زیبایی چترهای نور در مقایسه با سایر سازه ها با طراحی ساده.
مکان ریخته شده را با توجه به ساختار ساختاری که اتصالات از طریق پیچ ها عبور می کنند تغییر دهید.
بارش برف

انواع سوله
برای طبقه بندی گونه های فرقه ها ، می توان به ریخته های سبک ، ریخته های هوایی ، فرقه های لوله ای ، ماهواره های استوانه ای ، فرقه های سنگین ، فرقه های چادرها و چترهای صنعتی اشاره کردیم. البته ناگفته نماند که تفاوت بین این دو موضوع فقط در نام ها به جز چند مورد است. اما اگر شک دارید ، می توانید برای دستورالعمل های لازم با مشاور Biston Sazeh ما تماس بگیرید.

ظاهر:

یک ریخته شده یک شکل ۸
دو یا چند ریخته باز با ستون مشترک به شکل ۸۸ ، ۸۸۸ یا ۸۸۸۸
یک ریخته دو شکل ۸۸
خمیده
چند عیار
ساختمان Beston Saz
برخلاف قلم های UBM ، جرثقیل های سبک نصب می شوند.روشن کننده دست دوم
سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های فلزی دارند، با این حال ممکن است بخواهید در هزینه های مشابه صرفه جویی کنید. در چنین شرایطی باید به سوله روشنایی مستعمل مراجعه کنید. البته در هنگام خرید سوله کارکرده باید توجه داشت که کیفیت سوله می تواند دفترچه حساب را بگیرد.

شرکت صنعتی بستون سازه آذران شرایط را در نظر گرفت تا هزینه ساخت سوله را کاهش دهد و در عین حال سازه تمام شده همچنان در بهترین وضعیت قرار دارد. طراحی و ساخت سوله کاری بسیار تخصصی و دقیق است که باید توسط یک مهندس حرفه ای انجام شود. اگر به جزئیات توجه نکنید، هزینه های هنگفتی در روند پروژه وجود خواهد داشت.

مزایای روشنایی
بدیهی ترین و مهم ترین جایگزین برای مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت سوله سنگین محیطی و فضایی متشکل از خط تولید و انواع ماشین آلات با کاربردها و کارکردهای وسیع و متنوع، سوله سبک می باشد که دارای مزایا و ویژگی های برجسته ای نسبت به سنگین می باشد. دهنه.

از جمله مزایای سوله های روشنایی می توان به کاهش زمان ساخت، کاربرد و راندمان بالا برای انواع مشاغل با چالش های مختلف، استحکام و طول عمر بالا، کیفیت بالای مصالح و اجزای مورد استفاده در نورپردازی سوله، امکان نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات لوازم یدکی و تجهیزات سوله سبک مناسب برای انواع مصارف صنعتی و غیر صنعتی صنعتی قابلیت ساخت انواع جرثقیل سقفی سنگین و غیر سنگین با کاربردهای مختلف استفاده از سقف های مختلف از نظر مصالح و نصب بر اساس نیاز صاحب کسب و کار و اشاره به اینکه هیچ محدودیتی برای ورود و خروج سوله وجود ندارد و مهمتر از همه ارزان است و از بازده اقتصادی بسیار بالایی در مقایسه با سایبان های خرپایی سنگین برخوردار است.در حال حاضر سوله های سبک و انواع آنها در ابعاد مختلف و کاربردهای مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت و مهمترین ویژگی این سوله ها صرفه اقتصادی، استحکام و مهندسی مطمئن در طراحی و ساخت سوله می باشد و به همین دلیل در انتخاب سوله ها کارفرما، سایبان ها و انواع آنها برای عملکرد حوزه کاری آنها مهم است.

به همین دلیل تعداد کمی از شرکت ها، موسسات و سازمان ها در زمینه مهندسی پایه، طراحی، ساخت و ساخت کانکس های سبک و مختلف بر اساس وسعت کار وجود دارند و از شهرت و اعتبار بالای شرکت BESTUN SAZZE برخوردار هستند. یکی از معروف ترین و معروف ترین طراحان و سازندگان سایبان های سبک و انواع این کلبه ها و معروف ترین و قابل اعتمادترین که به نوعی اعتماد این شرکت در ساخت و ساز و رضایت کارفرمایان این شرکت می باشد، بستون سازه به اولین انتخاب پروژه به مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت سوله های روشنایی روی آورد.

از این رو سوله های خرپایی بسیار کاربردی، مستحکم و با کیفیت هستند. سوله سبک دنده ای با سرعت بالا، نصب شده در زمان کوتاه. نوع طراحی و بدنه لامپ باعث استحکام بالایی در این نوع سازه شده است.

معایب برجسته سازی
با توجه به عدم محدودیت در ساخت سوله روشنایی، اکثر خریداران به خرید سوله روشنایی روی آوردند. عدم محدودیت ممکن است در برخی موارد مزیت محسوب شود، اما در برخی موارد، مانند دهانه های کمتر از ۱۸ متر، همین مزیت یک عیب محسوب می شود زیرا قیمت استفاده شده برای چنین سوله هایی با چنین ابعاد بازشو، هزینه ساخت سوله است. ورق فلزی هم بیشتر خواهد شد اما در سوله های ارتفاع بیش از ۱۸-۲۲ متر قیمت یکسانی دارند و در دریچه های بالای ۲۲ متر با سوله های سنگین تفاوت قیمت زیادی دارند.شما همچنین باید در مورد این نقطه در ریخت و برگ دیوار به طور قابل توجهی.

برنامه ریخته شده نور
از روکش های روشنایی می توان در مکان ها و موارد استفاده مانند سالن های بدنسازی ، سالن های نمایشگاه ، سالن های صنعتی ، چترهای کشاورزی ، کارگاه ها ، انبارها ، انبارهای سرد ، تعمیرگاه ها ، پارک ها ، انبارهای هوایی ، سالن های پذیرایی و هرگونه استفاده کاربران بزرگ استفاده کرد که می توانند استفاده کنند. فضای سقف.

ریخته وزن سبک برای انبار کارخانه
هزینه ساختمان چراغ های نور
انبارهای سبک وزن به دلیل بسیاری از ویژگی های متمایز و مهم از جمله اثربخشی مهندسی ، طراحی ، ساخت و ساخت این انبارها در مقایسه با چترهای سنگین شترهای قوسی ، دارای طرفداران زیادی هستند.

در پاسخ به سؤال مهندسی در مورد قیمت ، طراحی ، ساخت و ساز و ساخت هر متر مربع قلم های روشنایی ، باید گفت که هزینه ها و قیمت های هر ریخته شده به فضا ، کاربرد ، کارآیی و مواد اولیه مورد استفاده در آنها از جمله پایه بستگی دارد و پایه ها ، موادی مانند صفحه پایه ، لاستیک ستون و سقف ، ستون های دیواری ، استنت ها ، پشتیبانی کامل و سقف ، وسایل ، رنگ و … متفاوت.

Beston Saaz Azran برای ساخت سیلو
برای انتخاب یک شرکت ایجاد ریخته گری ، علاوه بر قیمت ، باید به سایر عوامل نیز توجه کنید ، مانند:

تیم طراحی: شرکت تولید ریخته شده باید تیمی از طراحان و مهندسان باتجربه داشته باشد تا بتوانند مطابق با استانداردها طراحی ریخته شده را طراحی کنند. طراحی اولیه باید بتواند از سیستم مهندسی تأیید کند.
نیروی کار با تجربه: افراد مختلف در اجرای بین ۰ تا ۱۰۰ ریخته شرکت می کنند ، و این افراد باید تخصص لازم را برای اطمینان از ساخت و ساز مناسب و نصب انبارها داشته باشند.ماشین آلات و ابزار
مجتمع بیستون سازه با کادری مجرب از طراحان، مونتاژکاران و جوشکاران حرفه ای آماده ساخت سوله های متناسب با نیاز شما با قیمت مناسب و شرایط ویژه می باشد. با ما در تماس باشید..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نه =