سوله سبک

كاركنان و كارگران هر مؤسسه و ارگاني بايد ساختمان و مكاني براي آسايش و بهبود روند كار خود در مؤسسه و ارگان مزبور داشته باشند تا از محيط ها و خدمات محيط كار براي پيشرفت و بهبود خود و كارمند استفاده كنند. .

در حال حاضر با رشد و پیشرفت علم و صنایع وابسته، کارها و ارگان ها و سیستم ها و نیاز عمومی به توسعه در همه ابعاد، تعداد زیادی از شرکت ها و ارگان ها از نظر خط تولید و تعداد پرسنل مختلف از نظر تعداد کارگران، وسعت محیط کار و کسب و کار و در کنار همه اینها تلاش برای رشد و دستیابی به اهداف مختلف است.

سوله ها
یکی از بدیهی ترین ملزومات و هزینه های هر شغل و کسب و کاری صرف نظر از حیطه کاری، هزینه مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت سوله شماست که در سیستم سازی کارکنان و کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است.

امروزه سوله ها معمولاً با تیرها، ورق های فولادی و پایه های بتنی طراحی، ساخته و ساخته می شوند. علاوه بر این، مقیاس و میزان استفاده از هر ماده اولیه برای ساخت و ساز با توجه به کارایی، کاربرد و حیطه کاری سوله مربوطه، کاربری سوله، مدل مورد نظر کارفرمایان متفاوت است.

انواع سوله
در حال حاضر با توجه به نیاز کارفرمایان انواع سوله ساخته می شود و ویژگی های متفاوتی در استفاده از برخی سوله ها، سوله های سبک و سنگین وجود دارد.

سوله های سنگین از جمله سوله هایی هستند که دارای پروسه طراحی، ساخت و بهره برداری طولانی هستند و طراحی و تولید این گونه سوله ها برای کارخانجات بزرگ و انبوه با راندمان خط تولید انبوه است، زیرا سوله های سنگین برای مناطق کوچک با مشاغل دارای راندمان کم و انبوه است. حیطه کاری وسیعی ندارند، مقرون به صرفه نیستند و مهندسی سوله سنگین، طراحی، ساخت و ساز ارزان و مقرون به صرفه نیستند.سوله های سبک سوله هایی هستند که مهندسی، طراحی، ساخت، ساخت و بهره برداری از این سوله ها نسبت به سوله های سنگین زمان کمتری می برد، ساخت و بهره برداری از آنها آسان بوده و امکان جابجایی سوله در هنگام تغییر مکان عمومی کسب و کار فراهم می شود. کارخانه یا خط تولید، به کارفرما این امکان را می دهد که کل سوله را به همراه ماشین آلات و قطعات داخلی آن به محل جدید مورد نظر منتقل کند.

سوله های سبک به آن دسته از سازه های لوله ای گفته می شود که نسبت به سایر سازه های مشابه وزن کمتری دارند و به همین دلیل از اصطلاح سوله سبک برای این سازه ها استفاده می شود. سقف این نوع سازه فلزی طبق محاسبات خاصی با شیب طراحی شده است.

سازه های لوله ای فوق سبک که به صورت پیش ساخته و در محل نصب می شوند سرعت کار را بسیار افزایش داده اند. این مزیت همچنین باعث شده است که سازنده سوله بتواند اسکلت ساختمان را در کارگاه خود آماده کند و درگیر مشکلات ساخت و ساز نزد کارفرما نشود.
سوله نوری چند بازشو

سوله سبک و قیمت ارزان.
گفتیم سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های مشابه دارند، این اختلاف وزن به دلیل مصرف کمتر آهن در این نوع سازه است. بنابراین قیمت سوله های سبک با سازه های سنگین تفاوت چشمگیری دارد. اما لازم است بدانید که این سازه از استحکام بالایی برخوردار بوده و می تواند در برابر شرایط نامساعد محیطی (باران و تگرگ، برف، باد و طوفان، زلزله و …) مقاومت کند. در نتیجه سوله نور از استحکام بالایی برخوردار است.

شاید بخواهید به سرعت بفهمید که هزینه ساخت یک سوله سبک چقدر است؟ اما از آنجایی که هر پروژه شرایط خاص خود را دارد و همچنین قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر است، برای این منظور می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.قیمت چراغ خانه در مقایسه با سازه های مشابه تا ۳۰ درصد کمتر است.

مجدداً تاکید می کنیم که سوله های سبک نباید به عنوان سازه های بی کیفیت در نظر گرفته شوند. سوله سبک سازه ای مدرن است که در آن استفاده از فولاد بهینه شده و از نظر مقاومت و کارایی با سوله های سنگین برابری می کند.

نکاتی که هنگام درخواست قیمت باید بدانید:

ابعاد سوله
باز شدن سوله
نوع فونداسیون سوله.

بیستون سازه آذران با نیروی کار مجرب و دانش لازم توانسته در این زمینه پیشگام باشد و پروژه های مختلفی را در سراسر ایران اجرا کند.

سوله نور ارزان

ویژگی های خاص خانه نور:
برای سوله های سبک می توان ویژگی های زیادی را فهرست کرد که همگی مزیت های این سازه را نشان می دهد. با این حال، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد:

قیمت چراغ خانه یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع سازه است.
نصب سریع به دلیل ساخت قطعات سوله در کارگاه سوله سازی و سپس جابجایی و مونتاژ در محل پروژه.
سوله نور دارای استحکام بالایی می باشد و دفترچه محاسبات نظام مهندسی ارائه شده است.
زیبایی سوله های نور نسبت به سازه های دیگر که از نظر طراحی ساده هستند.
محل سوله را با توجه به ساختار سازه که اتصالات به وسیله پیچ و مهره است تغییر دهید.
سوله بارش برف

انواع سوله
برای دسته بندی انواع سوله می توان به سوله سبک، سوله خرپایی، سوله لوله ای، سوله استوانه ای، سوله سنگین، کانکس چادری و سوله صنعتی اشاره کرد. البته ناگفته نماند که تفاوت این موارد فقط در اسماء است، مگر در مواردی; اما در صورت داشتن هر گونه ابهامی می توانید با مشاوران ما در بیستون سازه برای راهنمایی های لازم تماس حاصل فرمایید.

ظاهر:

شکل ساده ۸ سوله بازشو
دو یا چند سوله باز با ستون های مشترک به شکل ۸۸ یا ۸۸۸ یا ۸۸۸۸
سوله با دو دهانه به صورت ۸۸
سوله قوسی
سوله چند ضلعی
ساخت بیستون سازه
برخلاف سوله های ubm، سوله های سبک را می توان با جرثقیل سقفی نصب کرد.چراغ خانه دست دوم
سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های فلزی دارند، با این حال ممکن است بخواهید در هزینه های مشابه صرفه جویی کنید. در این صورت باید به باجه برق دست دوم مراجعه کنید. البته در خرید سوله دست دوم باید در نظر داشته باشید که کیفیت سوله به گونه ای است که می توانید دفترچه محاسبات را با خود ببرید.

شرکت صنعتی بیستون سازه آذران شرایطی را برای کاهش هزینه ساخت سوله در نظر گرفته و در عین حال سازه نهایی همچنان در بهترین وضعیت قرار دارد. طراحی و ساخت سوله امری تخصصی و بسیار دقیق است که باید توسط مهندس متخصص انجام شود. در صورت عدم توجه به جزئیات، هزینه های گزافی در فرآیند پروژه رخ می دهد.

مزایای سوله نور
بدیهی ترین و قابل توجه ترین جایگزین برای مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت سوله سنگین محیطی و فضایی متشکل از خط تولید و انواع ماشین آلات با کاربردها و عملکردهای وسیع و متنوع، سوله ای سبک وزن است که دارای مزایا و ویژگی های واضحی باشد. و در مقایسه با سوله سنگین برجسته است.

از جمله مزایای سوله های سبک می توان به زمان ساخت کمتر، کاربرد و راندمان بالا برای انواع مشاغل با چالش های مختلف، استحکام و طول عمر بالا، کیفیت بالای مصالح و اجزای مورد استفاده در سوله های سبک، امکان نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات اشاره کرد. ، قطعات و تجهیزات در سوله های سبک، مناسب برای انواع مصارف صنعتی و غیر صنعتی، قابلیت ساخت انواع جرثقیل های پل سنگین و غیرسنگین با کاربردهای متنوع، استفاده از سقف های متنوع از نظر متریال و ترکیب بندی. وی در مورد نیاز کارفرما خاطرنشان کرد: هیچ محدودیتی برای ورود و خروج سوله وجود ندارد و مهمتر از همه ارزان بودن و بازده اقتصادی بسیار بالایی نسبت به سوله های سنگین تیرچه تیرآهن است.در حال حاضر سوله های سبک و انواع آن در اندازه های مختلف و کاربردهای مهندسی، طراحی، ساخت و ساز و مهم ترین ویژگی این سوله ها راندمان اقتصادی، استحکام و مهندسی مطمئن در طراحی و ساخت سوله می باشد، به همین دلیل هنگام انتخاب کارفرما، سوله های سبک و انواع آنها برای عملکرد زمینه کاری شما مهم هستند.

به همین دلیل تعداد کمی از شرکت ها، موسسات و سازمان ها در زمینه مهندسی پایه، طراحی و ساخت و ساخت سوله های سبک و مختلف با توجه به وسعت کار و از شهرت و اعتبار بالایی برخوردار هستند که شرکت بیستون سازه یک از معروف ترین، معتبرترین و معتبرترین طراحان و سازندگان سوله های سبک و انواع این سوله ها که نوعی اطمینان شرکتی در ساخت و ساز و جلب رضایت کارفرمایان این شرکت بیستون سازه به اولین انتخاب پروژه هاس می باشد. تبدیل به مهندسی، طراحی و ساخت و ساز و ساخت خانه های نور.

بنابراین سوله های خرپایی بسیار کاربردی، مستحکم و با کیفیت هستند. سوله به سبک قاب آسان، با سرعت بالا است و در کمترین زمان راه اندازی می شود. نوع طراحی و ساختار نور خانه باعث مقاومت بالایی در این نوع سازه شده است.

معایب سوله نور
با توجه به عدم وجود محدودیت در ساخت سوله های سبک، اکثر خریداران خرید سوله سبک را انتخاب کرده اند. عدم محدودیت در برخی موارد می تواند مزیت محسوب شود، اما در برخی موارد مانند دهانه های کمتر از ۱۸ متر، همین مزیت یک عیب محسوب می شود زیرا قیمت استفاده شده در چنین خانه هایی با چنین ابعاد بازشوی هزینه ساخت سوله است. ورق فلزی نیز بیشتر خواهد بود اما در سوله های بالای ۱۸ تا ۲۲ متر قیمت یکسانی دارند و در دهانه های بیش از ۲۲ متر با سوله سنگین تفاوت قیمت زیادی دارند.این نکته را در سوله نور نیز باید در نظر بگیرید و آن این است که هرچه ابعاد دهانه بازتر و بزرگتر باشد وزن سازه سنگین تر و گرانتر می شود و از طرفی هزینه پی و دیوار به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. . . .

برنامه نور سایبان.
سوله های نور قابل استفاده در مکان ها و مصارفی مانند سالن های ورزشی، سالن های تئاتر و نمایشگاه، سالن های صنعتی، سوله های کشاورزی، کارگاه ها، انبارها، سردخانه ها، تعمیرگاه ها، شهربازی ها، آشیانه های هوایی، اتاق های پذیرایی و هر مورد استفاده توسط کاربرانی که نیاز دارند. یک فضای سقف بزرگ

سوله نور برای انبار کارخانه
هزینه ساخت سوله نور.
سوله های سبک به دلیل ویژگی های بسیار متمایز و قابل توجهی که دارند از جمله مقرون به صرفه بودن مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت این سوله ها در مقایسه با سوله های خرپایی قوسی سنگین، طرفداران زیادی دارند.

در پاسخ به سوال قیمت مهندسی، طراحی، ساخت و ساخت هر متر مربع سوله برق می توان گفت که هزینه ها و قیمت هر سوله بسته به متراژ، کاربرد و کارایی، مواد اولیه مصرفی در آن می باشد. از جمله فونداسیون و فونداسیون، مصالحی مانند صفحه پایه، ستون‌ها و قاب‌بندی سقف، ناودانی‌های دیوار، پایه‌ها، مهاربندی کامل و سقف، سخت‌افزار، رنگ و… متفاوت است.

شرکت سوله سبک سازی بیستون سازه آذران
برای انتخاب شرکت سوله سازی علاوه بر قیمت باید به فاکتورهای دیگری نیز توجه کرد از جمله:

تیم طراحی: شرکت سوله سازی باید دارای یک تیم مجرب از طراحان و مهندسان باشد تا بتواند چیدمان سوله را مطابق با استانداردها طراحی کند. طرح اولیه باید بتواند تاییدیه نظام مهندسی را دریافت کند.
نیروی کار مجرب: افراد مختلفی در اجرای ۰ تا ۱۰۰ خانه مشارکت دارند و این افراد باید تجربه لازم را برای اطمینان از ساخت و نصب صحیح منازل داشته باشند.ماشین آلات و ابزار
مجتمع بیستون سازه با کادری مجرب متشکل از طراحان، مونتاژکنندگان و جوشکاران حرفه ای آماده ساخت سوله های سفارشی برای نیاز شما با قیمت مناسب و شرایط خاص می باشد. با ما تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 9 =