سیم بکسل

کی از محصولات تجاری سیم بکسل محمود قراچورلو می باشد. تنوع بسیار بالا در این محصول باعث شده تا این شرکت تیم فنی تخصصی خود را در دفتر این مجموعه مستقر کند تا در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب انواع کابل استیل و یا انواع کابل بکسل در اختیار شما قرار گیرد. . . سمت. .

فروش کابل بکسل جرثقیل و آسانسور
سیم بکسل آسانسور، سیم بکسل جرثقیل، سیم بکسل معمولی و ۲ نوع سیم بکسل. بازرگانی محمود قراچورلو پس از سه دهه تجربه در زمینه واردات و فروش انواع طناب سیمی، نماینده رسمی و اصلی گوستاولف آلمانی روپ در ایران بوده و در حال حاضر این محصولات را در ایران به فروش می رساند. سیم بکسل گوستاو ولف یکی از بهترین طناب های بکسل درجه یک دنیاست که در اکثر ساختمان های معروف دنیا و آسمان خراش های مختلف برای آسانسور استفاده شده است. متاسفانه نمونه های تقلبی زیادی از این طناب در بازار ایران وجود دارد، اما بازرگانی قراچورلو با بیش از سه دهه تجربه در زمینه فروش و واردات انواع محصولات مرتبط با جابجایی مواد توانسته است تمامی نشانه های اصالت این فلز را ارائه دهد. طناب

فروش کابل بکسل جرثقیل و آسانسور
کابل فولادی یا کابل فولادی چیست؟
سیم طناب یا کابل فولادی یکی از کاربردی ترین تجهیزات مکانیکی در صنعت بالابر است که در سال ۱۸۳۴ توسط جولیوس آلبرت برای توسعه و تسهیل حمل و نقل و جابجایی در معادن اختراع شد.

سیم بکسل مانند سایر تجهیزات مکانیکی از مجموعه ای از قطعات تشکیل شده است. اجزای اصلی یک طناب سیمی شامل هسته، طناب و رشته ها می باشد. رشته های پیچ خورده سیم رشته هایی ایجاد می کنند و رشته های پیچ خورده در اطراف هسته کابل های فولادی ایجاد می کنند.در این ساختار منظم و قدرتمند، مغز یا هسته به عنوان قسمت اصلی رشته فلزی شناخته می شود. استحکام، چقرمگی و تنش خمشی در کابل فولادی به ساختار و الگوی منحصر به فرد آن مرتبط است.

سیم بکسل یا طناب فولادی چیست؟ طناب بکسل طناب بکسل
ویژگی های اصلی طناب بکسل
سیم بکسل باید ویژگی های زیادی داشته باشد تا بتواند کار خود را در صنعت حمل و نقل به خوبی انجام دهد. ساختار مارپیچی طناب فلزی ویژگی های زیادی را در آن ایجاد کرده است که در قسمت زیر به مشخصات اصلی آن اشاره می کنیم:

مقاومت در برابر سایش
مقاومت چرخشی
مقاومت در برابر سایش
مقاومت در برابر خرد شدن
مقاومت در برابر زنگ زدگی
نیروی قدرت
قدرت انعطاف پذیری
انواع سیم بکسل
کابل های فلزی موجود در بازار از نظر جنس، مقاومت، کاربرد، تعداد رشته ها، نوع هسته و مشخصات ظاهری (اندازه، اندازه، طول، قطر) متفاوت هستند. بنابراین آنها به گروه های مختلفی تقسیم می شوند که برخی از انواع متداول به شرح زیر است:

انواع سیم بکسل بر اساس کاربرد سیم بکسل.
سیم فولادی ضد زنگ
سیم بکسل آسانسور
کابل بکسل جرثقیل
کابل بکسل حفاری
کابل فولادی پودری
طناب فولادی ضد زنگ
کابل فولادی نگهدارنده
طناب بکسل گوستاو ولف آلمان
طبقه بندی سیم بکسل بر اساس اندازه
کابل بکسل دارای تنوع قابل توجهی بوده و در سایزها و مدل های مختلف می باشد.مشتریان عزیز می توانند انواع کابل بکسل را در سایزها و مدل های مختلف از بازرگانی محمود قراچورلو خریداری نمایند.

همانطور که گفته شد سیم بکسل مدل های متفاوتی دارد و هر مدل کارایی متفاوتی دارد.

کابل تریلر ۶ سیم / کابل تریلر ۸ سیم / کابل تریلر نبات

۶ رشته:
کابل بکسل استیل ۱۹*۶
کابل بکسل کنفی ۱۹*۶
کابل بکسل استیل ۳۷*۶
کابل بکسل کنفی ۳۷*۶
طناب بکسل ۱۲*۶
۸ رشته:
کابل بکسل استیل ۱۹*۸
کابل بکسل کنفی ۱۹*۸
کابل بکسل استیل ۲۵*۸
کابل بکسل کنفی ۲۵*۸
کابل بکسل استیل ۳۶*۳۶
کابل بکسل کنفی ۳۶*۸
طناب بکسل سبک:
کابل بکسل فولادی ۱۹*۷
کابل بکسل استیل ۳۵*۷
لازم به ذکر است که اندازه های سیم بکسل محدود به سایزهای ذکر شده نبوده و دارای مدل ها و سایزهای زیادی می باشد.لیست تک تک آنها کمی سخت است اما سعی می کنیم شما را با مهمترین و کلی ترین مدل ها آشنا کنیم اما به طور کلی کابل بکسل در مدل ها و اندازه های زیادی تولید می شود و وارد بازار می شود.

کابل بکسل کابل بکسل کابل بکسل Back1

انواع اتصالات کابل بکسل
ام جی تجارت نه تنها کابل بکسل، بلکه اتصالات لازم برای کار با کابل بکسل را برای مشتریان عزیز ارائه می دهد.

خرید انواع لوازم جانبی مانند (قلاب / طناب ابریشم / طناب تناژ / قلاب دینام / مهره مفصل / قرقره فولادی، تک مهره و سایر تجهیزات و لوازم جانبی موجود در ام جی تجارت امکان پذیر است.

بافت سیم حوله ای
بافت سیم بکسل: سیم بکسل ها طبق سفارش کارخانه مصرف کننده به طول های مختلف کارخانه بریده می شوند و انتهای آن ها به شکل شبکه باز می شود و سپس با کمک فنر بسته می شود. پس از پیچیدن انتهای کابل بکسل شده، چکش، چکش و کاتر گاز آنها را به کابل اصلی می بافند. لازم است سه رشته سیم بکسل سه بار بافت شود. طول بافت سیم بکسل هایی که بار را بلند می کنند نباید کمتر از ۲۰ تا ۲۵ برابر قطر خود سیم بکسل باشد. طول سیم بکسل باید ۳۷۵-۳۰۰ میلی متر باشد، در صورت ۱۵ میلی متر قطر سیم بکسل و ضرورت هر ۵ میلی متر اضافه شده به پارچه از ۲۸ به بعد ۵ برابر هر نخ بافته می شود. فاصله آن از بالای گردن حلقه سیم بکسل تا آخرین نقطه سازه آن نباید بیش از ۵۰ سانتی متر باشد. طول پارچه ۷۵ سانتی متر ضخامت یا قطر ۲۷ میلی متر است.

نام سیم بکسل ها از نظر بافت بر اساس جهت بافت کلاف ها می باشد.

بافت راست: اگر جهت ماسوره ها از چپ به راست باشد روی خط بکسل با علامت z مشخص می شود.چپ دستی: اگر جهت سیم پیچ ها از راست به چپ بیرون بیاید، با علامت s روی سیم بکسل نشان داده می شود.
کابل های بکسل با مقطع راست و چپ برای تهیه کابل های بکسل بالابر استفاده می شود. سیم بکسل های دو طرفه یا متقاطع در برابر نیروی کشش مقاوم تر هستند، در حالی که طناب های بکسل یک طرفه تمایل به باز کردن و شل کردن بافت ها و رشته ها دارند و انعطاف پذیری و مقاومت برش بیشتری دارند، اما در جرثقیل ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. لطفا توجه داشته باشید که سیم بکسل یک طرفه نباید برای بلند کردن بار استفاده شود.

کابل بکسل کابل بکسل mgtrade 1

طبقه بندی بافت کابل های بکسل.
بافت مهر: در نوع سیل بافت، تعداد سیم های دور تار اصلی برابر است و همگی طناب اصلی را تشکیل می دهند. در این مدل قطر کابل بیرونی بیشتر از قطر کابل داخلی است اما در تمام ردیف ها بافت قطر اکثر کابل ها یکسان است. در این مدل طناب ها مقاومت بالایی در برابر سایش دارند زیرا سیم های بیرونی ضخیم و ضخیم هستند.

بافت وارینگتون وارینگتون تکسچر: در نوع بافت وارینگتون، طناب های نازک و ضخیم در ردیف بیرونی به هم متصل می شوند، زیرا طناب های نازک و ضخیم در ردیف بیرونی ترکیبی هستند، طناب های بافت وارینگتون نسبت به طناب های ضخیم تر انعطاف پذیرتر هستند. .

Fill Texture Fill Texture: در نوع Fill Texture سیم ها در تمام ردیف ها قطر یکسانی دارند. در فضای خالی، سیم های نازکی بین سیم های ردیف بیرونی و ردیف داخلی قرار می گیرند که به آنها پرکننده می گویند.

پارچه استاندارد: در نوع پارچه استاندارد سیم هایی که هر رشته را تشکیل می دهند دارای قطر یکسانی هستند، کابل هایی با این نوع پارچه به دلیل انعطاف پذیری بیشتر در صنعت کاربرد بیشتری دارند.کاربردهای طناب بکسل
سیم بکسل به دلیل ساختار منحصر به فرد و ویژگی های فراوانی که دارد در تمامی صنایع کوچک و بزرگ که به نوعی نیاز به جابجایی بار و اجسام دارند بسیار کاربرد دارد. کاربردهای رایج سیم بکسل ها شامل خودروسازی، صنایع بندری و دریایی، معادن، حفاری، نفت و گاز پتروشیمی، سدسازی، شرکت های ساختمانی، صنعت راه آهن، جرثقیل، آسانسور، صنعت برق، ماهیگیری و ماهیگیری و غیره می باشد.

برنامه های کاربردی Towline Towline
برای مشاهده ویژگی های سیم بکسل اصل گوستاولف آلمانی اینجا کلیک کنید.

کابل بکسل با برندهای مختلف تولید کشورهای مختلف از چین، کره و … نیز در سبد محصولات تجاری محمود قراچورلو موجود است که بر اساس نیاز شما توسط کارشناسان فنی این مجموعه به شما ارائه می شود. پس کافی است با شماره های تماس مجتمع بازرگانی قراچورلو تماس بگیرید و نیاز خود را اعلام کنید و مشاوره رایگان دقیق طناب فلزی مورد نظر خود را از ما دریافت کنید.

اجزای سیم بکسل
اجزای مختلف سیم بکسل در زیر قابل مشاهده است که شامل هسته، کابل، کابل مرکزی، کابل استیل و رشته می باشد که در شکل زیر به صورت جداگانه مشاهده می شود. برای انواع کابل بکسل طرح های مختلفی وجود دارد اما مواردی که در شکل زیر در نظر گرفته شده برای تمامی کابل بکسل ها یکسان بوده و با کمی دقت می توان آنها را مشاهده کرد.

اجزای سیم بکسل Towline Towline 11
نحوه صحیح اندازه گیری کابل بکسل
روش های مختلفی برای اندازه گیری قطر سیم بکسل وجود دارد که بهترین راه استفاده از گیج است اما نکته مهم اندازه گیری گیج دور سیم بکسل با توجه به اجزای سیم بکسل است. تصویر زیر نحوه صحیح نگه داشتن گیج برای اندازه گیری قطر سیم بکسل را نشان می دهد.سیم بکسل اندازه گیری تنبل سیم بکسل ۱
انواع کابل بکسل تجاری قراچورلو
کارشناسان دلسوز و با تجربه ما در بازرگانی محمود قراچورلو تحقیقات گسترده ای در مورد تمامی موارد مربوط به استفاده از کابل بکسل، آسیب دیدگی آنها و انواع کابل بکسل های موجود در بازارهای بین المللی انجام داده اند. این تحقیق به ما این امکان را داده است که نه تنها تنوع محصولات این کلاس را افزایش دهیم، بلکه به بررسی دقیق محصولات و ویژگی های موجود در این زمینه نیز بپردازیم.

انواع کابل بکسل تجاری قراچورلو
بازرگانی محمود قراچورلو نماینده طناب بکسل، بریدون و کیس وایر گوستاولف آسانسور در ایران بوده و محصولات این شرکت ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد می کند.

این گزینه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دارد که نه تنها از طریق این اطلاعات می توانید کابل بکسل مورد نیاز مصرفی خود را در اختیار داشته باشید، بلکه با داشتن دانشی که از طریق این کادر مجرب در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید بیشترین بهره را از آن ببرید. داشتن سیم بکسل خود در طول فرآیند مصرف و نحوه نگهداری از آن.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از فرم تماس با ما استفاده کرده و با کارشناسان ما در تماس باشید.

طناب بکسل با هسته فولادی کنفی ۱۹*۶
طناب بکسل سبک ۷*۱۹
طناب بکسل با هسته فولادی کنفی ۳۷*۶
طناب بکسل ۷ * ۳۵ ناتاب (پوست مار)
طناب بکسل ۱۹*۸ با هشت طناب کنفی و هسته فولادی
سیم بکسل ۱۲*۶ برای تناژهای بسیار کم بسیار نرم و انعطاف پذیر است

بازرگانی قراچورلو در زمینه تامین و عرضه انواع طناب بکسل کنفی مغزی، مغزی استیل، هسته کنفی هفت لا، طناب پوست مار، سیم کشی، بالابر و …. کاربرد مهمی دارد، کار می کند.کابل تریلر کابل تریلر کابل تریلر IMG 2744
یدک کش
نکاتی که در انتخاب کابل شارژ باید رعایت شود.
قطر کابل را برابر با تناژ بار انتخاب کنید.
با توجه به زاویه داخل قلاب انتقال بار، طول کابل باید متناسب با بار انتخاب شود.
حلقه های سیم سیم بکسل کوچک هرگز نباید انتخاب شوند، زیرا حلقه باربر سیم بکسل باید به خوبی در قسمت پایین حلقه قلاب قرار گیرد.
سیم بکسل کابل بکسل کابل بکسل ۱۱۱
یدک کش
نکاتی برای انتخاب طول کابل بکسل
کابل های فولادی باربر از دو منظر انتخاب می شوند:

طول سیم بکسل با توجه به طول بار انتخاب می شود.
نسبت به وزن بار، طول کابل بکسل از نظر ظرفیت انتخاب می شود.
طول سیم بکسل بالابر باید طوری انتخاب شود که زاویه دو حلقه یا چهار حلقه طناب زیر شاخه قلاب جرثقیل از ۹۰ درجه تجاوز نکند. زیرا وزن بار در صورتی که زاویه آن زیر قلاب کمتر از ۹۰ درجه باشد بین دو یا چهار رشته سیم بکسل تقسیم می شود. اگر زاویه سیم بکسل در هنگام بستن بار بیشتر از ۹۰ درجه باشد، باید از سیم بکسل استفاده کرد تا هر یک از سیم بکسل ها به تنهایی بتواند کل بار را تحمل کند.

انواع قیمت سیم بکسل تجاری قراچورلو
کارشناسان دلسوز و با تجربه ما در بازرگانی محمود قراچورلو تحقیقات گسترده ای در مورد تمامی موارد مربوط به استفاده از کابل بکسل، آسیب دیدگی آنها و انواع کابل بکسل های موجود در بازارهای بین المللی انجام داده اند. این تحقیق به ما این امکان را داده است که نه تنها تنوع محصولات این کلاس را افزایش دهیم، بلکه به بررسی دقیق محصولات و ویژگی های موجود در این زمینه نیز بپردازیم.

این گزینه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دارد که نه تنها از طریق این اطلاعات می توانید کابل بکسل مورد نیاز مصرفی خود را در اختیار داشته باشید، بلکه با داشتن دانشی که از طریق این کادر مجرب در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید بیشترین بهره را از آن ببرید. داشتن سیم بکسل خود در طول فرآیند مصرف و نحوه نگهداری از آن.برای اطلاعات بیشتر می توانید از فرم تماس با ما استفاده کرده و با کارشناسان ما در تماس باشید.

طناب بکسل با هسته فولادی کنفی ۱۹*۶
طناب بکسل سبک ۷*۱۹
طناب بکسل با هسته فولادی کنفی ۳۷*۶
طناب بکسل ۷ * ۳۵ ناتاب (پوست مار)
طناب بکسل ۱۹*۸ با هشت طناب کنفی و هسته فولادی
سیم بکسل ۱۲*۶ برای تناژهای بسیار کم بسیار نرم و انعطاف پذیر است
گواهینامه های QC تریلر طناب بکسل طناب بکسل طناب بکسل ۱۱ طناب بکسل طناب بکسل D8 B3 DB 8C D9 85 D8 A8 DA A9 D8 B3 D9 84 11
گواهینامه های تضمین کیفیت تریلر
کابل های بکسل وارداتی این شرکت در گریدهای ۱۷۷۰,۱۹۶۰TS تولید شده و دارای گواهینامه کیفیت و تولید می باشد.

سیستم تضمین کیفیت تریلر کابل تریلر انواع کابل تریلر انواع کابل تریلر IMG 2731 کابل تریلر کابل تریلر IMG 2731
سیستم تضمین کیفیت سیستم بکسل
تمام کابل هایی که کابل یدک کش تجاری محمود قراچورلو را تشکیل می دهند به طور جداگانه آزمایش می شوند و مقدار نیروی توصیه شده برای استفاده کاربر کمتر از ۱/۴ مقاومت اولیه یا مقاومت شکستگی است، به عنوان مثال برای ۱۰ کابل بکسل Mm FC (کنف) مقاومت شکست ۵۰۰۰ کیلوگرم، اما در جدول محاسباتی ما آن را برای حداکثر بار ۱۲۰۰ کیلوگرم توصیه کرده ایم.

در بازرگانی محمود قراچورلو انواع سیم بکسل در سایزهای مختلف وجود دارد که در ادامه توضیحات هر یک از آنها قابل مشاهده است. همچنین برای خرید و دریافت مشاوره رایگان در مورد مدل های مختلف به قسمت تماس با ما مراجعه و با کارشناسان مربوطه در تماس باشید.

بازرگانی قراچورلو در زمینه تامین و عرضه انواع طناب بکسل کنفی مغزی، مغزی استیل، هسته کنفی هفت لا، طناب پوست مار، سیم کشی، بالابر و …. کاربرد مهمی دارد، کار می کند.نکاتی که در انتخاب کابل شارژ باید رعایت شود.
قطر کابل را برابر با تناژ بار انتخاب کنید.
با توجه به زاویه داخل قلاب انتقال بار، طول کابل باید متناسب با بار انتخاب شود.
حلقه های سیم طناب کوچک هرگز نباید انتخاب شوند زیرا حلقه باربر سیم بکسل باید به خوبی در قسمت پایین حلقه قلاب قرار گیرد.
نکاتی برای انتخاب طول کابل بکسل
کابل های فولادی باربر از دو منظر انتخاب می شوند:

۱. طول سیم بکسل نسبت به طول بار انتخاب می شود.
۲. نسبت به وزن بار، طول سیم بکسل از نظر ظرفیت انتخاب می شود.
طول سیم بکسل بالابر باید طوری انتخاب شود که زاویه دو حلقه یا چهار حلقه طناب زیر شاخه قلاب جرثقیل از ۹۰ درجه تجاوز نکند. زیرا وزن بار در صورتی که زاویه آن زیر قلاب کمتر از ۹۰ درجه باشد بین دو یا چهار رشته سیم بکسل تقسیم می شود. اگر زاویه سیم بکسل در هنگام بستن بار بیشتر از ۹۰ درجه باشد، باید از سیم بکسل استفاده کرد تا هر یک از سیم بکسل ها به تنهایی بتواند کل بار را تحمل کند.

اطلاعات مربوط به انواع آسیب های این محصول نیز در قسمت مربوط به منوی سیم بکسل قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.