شامپوهای Keratin برای چه کسانی مناسب هستند

شاید شما هم این روزها دیده باشید که روی خیلی از شامپوها عبارت کراتین نوشته شده است؟ آیا می دانید که این شامپوها برای چه کسانی مناسب هستند و چه ویژگی هایی دارند؟ در این مطلب به اختصار به معرفی این شامپوها خواهیم پرداخت.

شامپوهای حاوی ماده کراتین معمولا برای کسانی که موهای رنگ شده و یا دکلره شده خشکی دارند استفاده می شود. معمولا در اثر رنگ کردن موها کمی خشن می شوند. در واقع رنگ هایی که برای تغییر رنگ موها استفاده می شود از مواد شیمیایی ساخته می شود. به همین دلیل باعث تغییرات شیمیایی در موهای شما می شود. این تغییرات ممکن است منجر به خشک شدن مو و یا خشن شدن آن شود. اگر موهای شما در حالت طبیعی نیز خیلی لخت و نرم نبوده اند پس از رنگ کردن ممکن است متوجه شوید که لطافت قبلی موهای شما از بین رفته است.

بهتر است اگر موهای شما رنگ شده اند از شامپوهای مخصوصی که برای موهای رنگ شده است استفاده کنید. در این شامپوها موادی وجود دارد که باعث تقویت موهایی که در اثر رنگ کردن آسیب دیده اند می شود. اما اگر زیاد موهایتان را رنگ می کنید و از خشن شدن زیاد موهای خود ناراحت هستید از شامپوهای Keratin استفاده کنید. این شامپوها حاوی ترکیباتی نرم کننده هستند که باعث می شوند موهای شما خشن نشود و راحت تر هم شانه شود.یکی از محصولاتی که این روزها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در همین دسته شامپوهای کراتین جای دارد، شامپو کراتین کامان است. این محصول آسیب هایی که در اثر رنگ و یا دکلره به وجود آمده است را بسیار کمتر می کند. این شامپو سولفات هم ندارد. به همین دلیل کف زیادی نمی کند. اما خاصیت پاک کنندگی خوبی دارد و آلودگی ها را از روی موهای شما پاک می کند. خاصیت آبرسانی خوبی هم که دارد باعث شادابی مو می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.