صفر تا صد کلیه خدمات مورد نیاز شما

 

شرکت های خدماتی

به طور کل شرکت های خدماتی، به مجموعه هایی گفته می شود که کلیه خدمات مورد نیاز افراد در منزل را یکجا دارند برای مثال : تمیز کردن منزل، ضد عفونی منزل، تعمیر انواع لوازم برقی یا سرویس ان ها مثل گاز، یخچال، پکیج، کولر و …. حتی این مجموعه ها یکسری از دیگر خدمات را نیز در دل خود دارند مانند برگزاری مجالس مختلف  تشریفات چه در منزل خودتان یا در دیگر مکان . برای همین شما به راحتی کلیه نیازها خود را یکجا می توانید در اختیار داشته باشید.

مورد اول:

در سال های اخیر وجود این شرکت ها بسیار بیشتر از قبل شده است دلایل زیادی برای این کار وجود دارد که در زیر ما یکسری از مهمترین علت های روی کار امدن این شرکت ها را بررسی خواهیم کرد:

در راس این عوامل مهمترین آن ها آمدن افرادی به منزل شما برای انجام است که مورد تایید هستند. این افراد زیر نظر یک شرکت معتبر مشغول به فعالیت هستند که در آن شرکت اطلاعات و سوء پیشینه های آن ها قبل از شروع به کار و سوابقشان کاملا بررسی می شود. لذا این افراد از لحاظ ایمنی بسیار مطمئن برای ورود به منازل هستند.

قبلا شما مجبور بودید فردی را به منزل بیاورید که هیچ آشنایی با آن نداشتید و ممکن بود دزدی ها و حتی جرم های دیگری بواسطه ی این نا آشنایی برای شما پیش بیایید ولی الان بواسطه ی  وجود این نوع شرکت می توانید با اطمینان کلیه خدمات متنوع مد نظر خود را اجرا کنید.

مورد دوم:

مورد دیگر اطمینان از تخصص این افراد می باشد. همانطور که گفتیم این مجموعه ها کارهای تعمیراتی را هم در لیست خدمات ارائه دهنده خود خواهند داشت. مانند تعمیرات یخچال ، گاز، انواع کولرها، پکیج و  دیگر لوازم حتی در زمینه بازسازی منازل و تمیز و ضد عفونی کردن نیاز است که افراد با یکسری از موارد آشنا باشند.

افراد استخدام شده در این شرکت بعد از گذراندن مراحل استخدامی و ارائه مدارک بهداشتی و عدم سوء پیشینه باید دوره های تخصصی ارائه شده از طرف این شرکت ها را بگذراننند و در امتحانات تئوری و عملی این مجموعه شرکت کنند به شرط قبولی در این مراحل است که می توانند بطور مستقل کار کنند. البته قبل از کار بصورت مستقل این افراد یک مدت را زیر نظر فردی که از آنها با تجربه تر است یک مدت به منازل رفته تا کاملا با اصول اصلی کار اشنا شوند. به این دلایل است که می توان از نوع کار و تخصص این افراد کاملا مطمئن بود.

مورد سوم:

نکته بسیار مهم دیگر مربوط می شود به حوادث ایجاد شده ضمن کار که در خدمات ارائه دهنده در منازل بسیار اتفاق می افتد. چون این افراد از طرف شرکت وارد منزل می شوند کلیه موارد پیش امده برای آن ها و رسیدگی بهشان به عهده شرکت مربوطه است. که کارفرمای آن ها محصوب می شود. در نظر داشته باشید اگر شما فردی که در این شرکت ها مشغول به فعالیت نیست به منزل راه بدهید و برای او در ضمن کار هر نوع حادثه ای پیش بیاد حتی فوت تمامی موارد از پرداخت غرامت تا دیه و حتی خرج بیمارستان به عهده شما خواهد بود.

خدمات ارائه دهنده شرکت ها

در گذشته شرکت های خدماتی تنها خدمتی که ارائه می دادند نظافت منزل بود اما امروز ارائه این خدمات خیلی بیشتر و متفاوت تر از قبل بوده است.

این خدمات شامل تشریفات که تمامی مجالس از تولد، نامزدی، عقد، عروسی و حتی همایش ها و کنفرانس ها را نیز شامل می شود. این خدمات فقط شامل خدمه جهت پذیرایی نبوده بلکه از دیزاین و بادکنک آرایی مجالس، تهیه نوع پذیرایی مد نظر ، شام و ناهار گرفته تا هر مورد دیگری که مد نظر شما باشد

خدمات مربوط به بازسازی منازل، از تغییر دکوراسیون و خرابی ها اولیه گرفته تا ساخت و ساز و حتی ساختن استخر برای منزل یا باغ

خدمات تعمیرات، تعمیر انواع پکیج ها و کولر های آبی و سرویس این لوازم در صورت نیاز، تعمیرات یخچال، گاز و لباس شویی و …..

با  توجه یه شیوع کرونا خدمات ضدعفونی منازل، سالن های زیبایی و تالارها، کارخانجات و ادارات نیز جز خدمات این مجموعه ها قرار گرفته است. این روزها بی شک مهمترین دغدغه و داغ ترین بحث همه، ویروس کروناست. تجربیات بقیه کشورها نشان داده که بهترین راه مقابله، پیشگیری و کندکردن سرعت انتقال و رشد بیماری است. در همین راستا ضدعفونی کردن خانه و محل کار می تواند بسیار مفید باشد. ضدعفونی کردن قطعاً تمام راه مقابله نیست، ولی ابزار بسیار موثر و مفیدی است.در همین راستا ما هم سعی کردیم این خدمت را به کاربران خوبمان ارائه دهیم.
در این خدمت ،منزل یا محل کار  یا خودرو شما توسط محلول های ضدعفونی کننده مورد تایید وزارت بهداشت و سلامت زیر نظر کارشناسان مجرب بهداشت محیط گند زدایی و ضد عفونی می شوند. این کار ویروس ها ، باکتریها و میکروبهای  موجود را از بین برده یا غیر فعال می کند. انجام این کار بصورت دوره ای در کنار سایر دستورالعمل های ایمنی، می تواند شانس ابتلا را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. بخصوص اگر از سفر برگشته اید یا بعد از یک مهمانی یا اگر به هر طریقی کسی وارد خانه شده که از اعضای دائمی خانه نیست، می توانید از این خدمت استفاده کنید تا خدای نکرده در صورتی که مهمان شما مبتلا بوده است مانع از انتقال به خود و خانواده تان شوید.

سمپاشی، این سم پاشی هم شامل سم مورد نظر برای درختان و گیاهان باغ و حیاط منزل شما و هم سمپاشی برای دفع آفات و حشرات است. و از بین بردن حشرات و جانوران موذی مانند موش و …….

البته همانطور که میدانید خدمات نظافتی فقط شامل منزل نیست بلکه راه پله، شرکت، سالن های بزرگ و همایش ها،آزمایشگاه، مطب، سالن های زیبایی و… همین طور شستن کامل انواع مبلمان های شما هم  می تواند باشد.

اسباب کشی لوازم منزل نیز کار دیگری است که در پکیج این شرکت های خدماتی قرار دارد. این اسباب کشی می تواند یا بصورت بردن بسته بندی ها آماده باشد یا حتی می توانند از صفر تا صد این اسباب کشی را خودشان انجام دهند.

اگر باغبانی و فضای سبز بلد نیستید اما دوست دارید فضای سبز منزلتان همیشه شیک و آراسته باشد پیشنهاد ما استفاده از خدمات دیزاین و نگهداری فضای سبز و باغبانی شرکت های خدماتی است.

حتی این شرکت ها کار قالیشویی را هم انجام می دهند. از بردن تا اوردن تمامی زیر انداز ها، گلیم، فرش و دیگر موارد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.