طراحی دیوار سبز به چه معناست؟

محوطه سازی نقش مهمی در ظاهر خانه شما دارد. این یک واقعیت ساده است که هیچ چیز چشمگیرتر از خانه ای با محوطه سازی زیبا و هنرمندانه نیست. حتی خیره‌کننده‌ترین خانه‌ها را می‌توان در صورتی که منظره‌ای ضعیف داشته باشد، در رتبه دوم قرار داد. این مقاله حاوی نکاتی برای بهبود محوطه سازی خانه شما است.

هنگام برنامه ریزی یک پروژه محوطه سازی برای خانه خود، مطمئن شوید که سعی کنید تمام هزینه های مربوط به آن را به طور کامل برآورد کنید. این مهم است. نه تنها می خواهید مطمئن شوید که در پروژه ای که نمی توانید آن را تمام کنید گیر نکرده اید، بلکه می توانید قبل از رفتن به فروشگاه، مواد مورد نیاز خود را نیز برنامه ریزی کنید.

بیش از حد از همان گیاه را در باغ خود نکارید، مگر اینکه گیاهی باشد که بتواند در هر شرایط آب و هوایی مقاومت کند. اگر گیاهان یکسانی را در سرتاسر باغ خود قرار دهید و در فصلی غیرفعال بمیرند، حیاط خالی خواهید داشت.

قبل از خرید مواد مورد نیاز برای ماجراجویی محوطه سازی خود، طرح های خود را برنامه ریزی کنید. این می تواند به این معنی باشد که هر چیزی را که می خواهید بسازید یا بکارید روی کاغذ بیاورید. با انجام این کار، زمانی که برای خرید همه این مواد به فروشگاه می روید، دقیقاً متوجه خواهید شد که به چه چیزهایی نیاز دارید.

زمان خرید خود را به گونه ای تنظیم کنید که در هزینه خود صرفه جویی کنید. بهترین زمان برای خرید چوب در فصل زمستان است. در اواخر فصل ، مواد ارگانیک مانند بوته ها و مالچ بخرید . هنگامی که گیاهان جدید به بازار معرفی می شوند، قبل از خرید یک یا دو سال صبر کنید تا قیمت آنها کاهش یابد.

وقتی صحبت از محوطه سازی به میان می آید، زمان خرید شما می تواند همه چیز را معنی کند. خرید برخی از اقلام در فصول خاص می تواند به معنای پرداخت بسیار کمتر برای آن اقلام باشد. مطمئن شوید که به فروش توجه می کنید، اما در عین حال، باید مطمئن شوید که به برنامه خود نیز پایبند هستید.

قبل از شروع پروژه خود، به یک مشاوره سریع با یک متخصص نگاه کنید. یک متخصص به شما اطلاعات کلیدی می دهد که به اجرای روان پروژه شما کمک می کند. یک جلسه یک ساعته با یک حرفه ای به طور متوسط حدود ۷۵ دلار است، که هزینه کمی برای بینش و مشاوره صرفه جویی در هزینه است.

یک راه عالی برای گره زدن کل منظره خود استفاده از گیاهان لنگر است. گیاهان لنگر گیاهانی هستند که شما مکرراً از آنها استفاده می کنید و به کل طراحی شما حس وحدت و تعادل می بخشد. به این ترتیب محوطه سازی شما به صورت یکپارچه در کنار هم قرار می گیرد و تا جایی که ممکن است زیبا به نظر می رسد.

هنگامی که برای اولین بار شروع به رشد گیاهان می کنید، ممکن است عاقلانه باشد که گیاهان کوچکتر را پرورش دهید. آنها نه تنها به آبیاری کمتری نیاز دارند، بلکه مراقبت از آنها آسانتر است. هنگامی که به این گیاهان عادت کردید، ممکن است به فکر گسترش گیاهان خود با بزرگتر کردن آنها باشید، البته تا زمانی که برای مراقبت از آنها آماده باشید.

هنگام برنامه ریزی یک پروژه محوطه سازی برای خانه خود، حتماً به محصولاتی توجه کنید که در صورت کیفیت بالا یا پایین تأثیر بسیار کمی خواهند داشت. از این فرصت برای صرفه جویی کمی در پول استفاده کنید و از آن برای اقلامی استفاده کنید که ارزش آن را داشته باشد تا پول بیشتری خرج کنید.

یک راه عالی برای زیباتر کردن منظره خود افزودن یک حوض یا آبشار به طراحی خود است. این واقعا می تواند محوطه سازی شما را بسیار زیباتر نشان دهد و صدای جریان آب حس آرامش و آرامش را به کل چشم انداز شما می بخشد. این یک راه عالی برای آرام کردن منظره شماست.

قبل از شروع پروژه محوطه سازی، هزینه های مورد انتظار خود را تعیین کنید. بسیاری از گیاهان دارای قیمت فصلی هستند و ممکن است تنها در چند هفته قیمت آنها تغییر کند. فصول گیاهان را بشناسید و هزینه های ثابت پروژه خود را دریافت کنید. این همچنین به شما کمک می کند تا در هزینه خود صرفه جویی کنید، زیرا می توانید برنامه های خود را به سمت صرفه جویی در هزینه گیاهان فصلی سوق دهید.

طراحی دیوار سبز به معنی نصب انواع گیاهان بر روی دیوارها هستند که از طریق سیستم های مدولار به دیوار متصل می شوند.

قبل از کاشت بستر گل، کیفیت خاک خود را بررسی کنید. یک سوراخ حفر کنید و آن را با آب پر کنید تا ببینید چقدر سریع تخلیه می شود. آزمایش pH انجام دهید. در صورت لزوم، اصلاح خاک را برای دستیابی به زهکشی ایده آل و نسبت رطوبت به اکسیژن خوب انجام دهید. با آماده سازی مناسب خاک، به گیاهان خود بهترین فرصت ممکن را برای رشد بدهید.

اگر چشم انداز شما شامل یک آبشار یا حوض است، مهم است که اطراف این مناطق را با سنگ ها و گل های تزئینی احاطه کنید که طراحی ساختار شما را نمی پوشاند. اطمینان حاصل کنید که هر اقلام آبی که دارید به خوبی تعارف می شود تا جذابیت طبیعی آنها را از بین نبرد.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید آنها را در کجا قرار دهید یا اصلاً باید از آنها استفاده کنید، به این فکر کنید که در نهایت گیاهان شما چقدر بزرگ می شوند. این امر حیاتی است، به طوری که از گیاهانی استفاده نکنید که در نهایت فضای کاشت خود را بیشتر کرده و گیاهان همسایه خود را تحت الشعاع قرار می دهند. از هم اکنون برنامه ریزی کنید تا بعداً مجبور نباشید گیاهان را جابجا کنید.

در شب، اگر می خواهید چمن، گیاهان و سایر جنبه های فضای بیرونی خود را به رخ بکشید، ممکن است بخواهید روی نورپردازی منظره سرمایه گذاری کنید. این چراغ‌ها را می‌توان در بالای پیاده‌رو، چمن‌زار یا پیاده‌رو قرار داد و می‌توان آن‌ها را در بسیاری از فروشگاه‌های لوازم خانگی در منطقه شما خریداری کرد.

در انتخاب گیاهان برای محوطه سازی فراموش نکنید که آب و هوای خود را در نظر بگیرید. گیاهانی که در منطقه آب و هوایی مناسب نیستند، نتایج مورد نظر شما را به دست نمی آورند. متوسط قرار گرفتن در معرض آفتاب، بارندگی و بادهای غالب از دیگر عوامل اقلیمی هستند که باید هنگام انتخاب گیاهان در نظر بگیرید.

یکی از کلیدهای موفقیت در طراحی منظر این است که در مورد زمانی که مایلید و می توانید به نگهداری و مراقبت از گیاهان اختصاص دهید کاملاً با خود صادق باشید. اگر فضایی را طراحی کنید که به گیاهان و مواد دیگر نیاز به نیروی کار دارد، اما زمان کمی برای نگهداری از آنها دارید، در نهایت ناامید خواهید شد.

همانطور که قبلا در این مقاله بحث شد، محوطه سازی زیبا یک راه مطمئن برای بهبود ظاهر خانه شما است. هر خانه‌ای را می‌توان با محوطه‌سازی خوب جلوه‌گرتر کرد. برای مطالعه دقیق این مقاله وقت بگذارید. اگر پاراگراف های خاصی را بیش از حد پیچیده می بینید، ممکن است بخواهید دوباره بخوانید. هنگامی که اطلاعات این مقاله را به طور کامل درک کردید، می توانید محوطه سازی خانه خود را تا حد زیادی بهبود بخشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.