طراحی سایت ارزان و اقساطی در سال ۱۴۰۱ امکان پذیر است؟!

با همه گیری کرونا رشد کسب و کارهای اینترنتی به صورت انفجاری پیشرفت داشت. در این میان بسیاری از صاحبان کسب و کارهای سنتی نیز تصمیم به استفاده از فضای اینترنتی برای رونق کسب و کار خود و خصوصا طراحی سایت گرفتند. از طرفی هزینه های طراحی سایت ممکن است برای افراد زیاد باشد و قادر به پرداخت یکجای آن نباشند. در این مقاله به بررسی طراحی سایت ارزان و اقساطی در سال ۱۴۰۱ میپردازیم و به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهیم داد.

طراحی سایت رایگان امکان پذیر است؟

این سوالی است که برخی از افرادی که به دنبال ورود به دنیای وب هستند دارند. پاسخ به این سوال با یک جستجوی ساده در گوگل مشخص خواهد شد. بله ، طراحی سایت رایگان نیز وجود دارد. اما این تمام مسئله نیست. مسئله اصلی این است که:

وبسایت رایگان آیا برای صاحب خود موفقیتی نیز به  همراه دارد؟

وبسایت های رایگان شاید به نظر فریبنده بیایند اما برای صاحبان خود موفقیتی به همراه نخواهند داشت. این موضوع به دلیل محدودیت های فراوان استفاده از سرویس های رایگان ، نمایش تبلیغات در سایت های رایگان ، بهینه نبودن سرعت سایت های رایگان، استاندارد نبودن کد نویسی آنها و در نهایت سئو نبودن اینگونه است ها است. پس اگر به دنبال کسب درآمد از وبسایت خود هستید، دور طراحی سایت رایگان را یک خط قرمز بکشید.

طراحی سایت با بودجه کم

حتما ضرب المثل “هر چقدر پول بدهی آش میخوری” را شنیده اید! این ضرب المثل تنها در خصوص آش نیست بلکه در تمامی موارد این دوره زمانی صدق میکند. طراحی سایت با بودجه کم نیز مانند طراحی سایت رایگان امکان پذیر است. اما این مورد نیز مانند رایگان باعث موفقیت صاحب سایت نخواهد شد.

چرایی این موضوع را با کمی تفکر میتوان متوجه شد. آیا طراحی که ادعا میکند با ۵۰۰ هزارتومان یک وبسایت مانند دیجیکالا تحویل شما میدهد، واقعا این کار میکند؟! شاید به صورت ظاهری اینطور باشد. اما آیا وبسایت دیجی کالا که میلیون ها تومان خرج توسعه و طراحی آن شده است با یک وبسایت ۵۰۰ هزار تومانی یکی است؟! با پاسخ دادن به این سوال متوجه همه چیز خواهید شد؟

چاره کار طراحی سایت با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت

شاید هم اکنون از خود بپرسید اگر وبسایت رایگان و یا وبسایت ارزان موفقیتی در پی ندارند. پس ما که بودجه محدودی برای طراحی و ساخت وبسایت داریم تکلیفمان چیست؟ اصلا نگران نباشید. این امکان توسط برخی از طراحان وب فراهم شده است که شما بتوانید سفارش طراحی سایت خود را به صورت اقساطی ثبت کنید. با اینکار یک وبسایت حرفه ای تحویل خواهید گرفت و هزینه آن را نیز در مدتی طولانی پرداخت خواهید کرد.

طراحی سایت اقساطی را به کی بسپاریم؟

شرکت های زیادی وجود دارند که اقدام به طراحی سایت اقساطی میکنند. ما تعدادی از برترین شرکت ها را بررسی کردیم و متوجه شدیم که برخی از آنها اقدام به دریافت کارمزد میکنند، برخی ضمانت های غیرعقلانی طلب میکنند و برخی دیگر برای طراحی سایت اقساطی قیمت های غیرعقلانی ذکر میکنند. اما در بین تمامی این شرکت ها موردی را یافتیم که میتوانیم آن را بهترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت اقساطی بنامیم.

پاسخگو رایانه ، اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت وردپرسی با شرایط زیر نموده است:

  • ثبت سفارش بدون نیاز به پیش پرداخت
  • بدون کارمزد و بدون نیاز به تضمین
  • امکان تقسیط بلند مدت بدون محدودیت تعداد اقساط
  • عدم تفاوت قیمت طراحی سایت نقدی و اقساطی
  • پشتیبانی طولانی مدت رایگان

نکات مهم در طراحی سایت اقساطی

در زمان ثبت سفارش طراحی سایت اقساطی باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. زیرا طراحی و اجرای سایت امری حساس است. به این دلیل که پس از طراحی سایت و شروع کار بازطراحی سایت امری سخت و پر هزینه خواهد بود. در ادامه این نکات را برای شما بیان کرده ایم:

  1. در هنگام انتخاب طراح سایت سوابق کاری وی را بررسی نموده و از حرفه ای بودن وی مطمئن شوید.
  2. از ثبت سفارش طراحی سایت و پرداخت هرگونه هزینه ای بدون انعقاد قرارداد خودداری نمایید. قرارداد تضمینی عالی برای هر دو طرف است تا طبق شرایط توافق شده پیش بروند.
  3. طراحی سایت تنها محدود به ظاهر سایت نیست بلکه باید در خصوص موارد دیگر مانند امکان توسعه در آینده ، سئو و سرعت سایت نیز با طراح سایت مذاکره و توافق به عمل آورید.
  4. اگر زمان یا تخصص کافی برای رسیدگی به سایت خود ندارید، در هنگام ثبت سفارش مطمئن شوید که طراح سایت امکان پشتیبانی فنی یا مدیریت سایت شما را دارد..

طراحی سایت فروشگاهی به صورت اقساطی امکان پذیر است؟

طراحی وبسایت های فروشگاهی به دلیل پیچیده تر بودن و زمان بر بودن قیمتی بالاتر نسبت به دیگر سایت ها دارند. پرسش بسیاری از کاربران این است که آیا امکان طراحی سایت فروشگاهی به صورت اقساطی وجود دارد؟!

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. پاسخگو رایانه این امکان را فراهم کرده است که تمامی افراد بتوانند وبسایت مورد نظر خود را با هرگونه کاربری و هر امکاناتی به صورت اقساطی سفارش دهند. این اقدام به دلیل حمایت از کسب و کارهای دیجیتال و نوپا انجام پذیرفته است. حتی در برخی موارد این شرکت وبسایت هایی که ایده خاص در پشت آنها است را به صورت رایگان و بدون هیچگونه هزینه ای طراحی و اجرا میکند.

نکته نهایی در خصوص طراحی سایت اقساطی

پس از تمامی موارد بیان شده ، اگر تصمیم به راه اندازی یک سایت با هر هدف و انگیزه ای گرفته اید ، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انجام هرکاری ذر ذنیای دیجیتال باید به خوبی تحقیق و بررسی انجام دهید. زیرا ممکن است هزینه های پرداختی و اوقات شما به دلیل عدم اطلاع از یک موضوع کوچک حرام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − شانزده =