طراحی سایت فرشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی و فروش محصولات و خدمات از طریق اینترنت پیچیدگی های خاص خود را دارد ولی به مراتب بازدهی خیلی بیشتری نسبت به فروشگاه های حضوری دارد. همان طور که می دانید داشتن یک فروشگاه بزرگ و زیبا بدون برخورداری از استراتژی و برنامه ریزی هوشمندانه طراحی سایت فروشگاهی کارآمد نمی باشد. با توجه به پیچیدگی ها و دشواری هایی که در فروش از طریق اینترنت وجود دارد و همچنین تخصصی بودن سایت های فروشگاهی، طراحی سایت فروشگاهی باید توسط متخصصان و کارشناسانی انجام شود که در این زمینه تجربه و سابقه زیادی داشته و همواره رضایت مشتریان خود را به همراه داشته اند. طراحی وبسایت فروشگاهی اگر کاملا اصولی و استاندارد انجام شود مشتری و مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب می کند و منجربه درآمدزایی و افزایش فروش روزافرون شما می گردد. شما می توانید طراحی سایت فروشگاهی خود را به شرکت های با سابقه و متخصص که در سال ها تجربه داشته اند و مشتریانشان امروزه صاحب کسب و کار های بزرگ هستند بسپارید.

بررسی کاربران و مشتریان واقعی فروشگاه اینترنتی

شما باید شرکت هایی را انتخاب نمایید که قبل از شروع طراحی وبسایت فروشگاهی شما تمامی روحیات، نیاز ها و سلایق مشتریان شما را بسنجد و رابط کاربری و تجربه کاربری را براساس سلایق و نیاز های مشتریانتان طراحی کنند. دلیل عدم موفقیت و پیشرفت مدیران سایت های فروشگاهی عدم توجه به مشتریان هدفمند است، همان طور که می دانید هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی هدایت کاربران و مشتریان به سمت وب سایت شما است، بنابراین باید سایت خود را براساس نیاز و سلیقه آن ها طراحی کنید. طراحی سایت فروشگاهی باید به گونه انجام شود که فضای دلنشینی برای کاربران ایجاد نماید و پاسخگوی نیاز های آن ها باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک شرکت طراحی وبسایت شرکتی باید داشته باشد، پشتیبانی است، یک سایت فروشگاهی بیشتر از هر سایت دیگری بعد از اتمام پروژه نیاز به پشتیبانی دارد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی و با هر پرسشی بتواند با شرکت ارتباط برقرار کند و از راهنمایی ها و پیشنهادات موثری برخوردار شود.

طراحی سایت فروشگاهی چنانچه با تحلیل های مناسب جامعه هدف انجام گیرد بسیار سودآور و پرفروش خواهد بود و هزینه های مربوط به تبلیغات را به شدت کاهش می دهد. طراحی وبسایت فروشگاهی همان چیزی است که با کمترین هزینه صاحبان کسب و کار را به اوج می رساند. شما برای کسب نتیجه بهتر از سایت فروشگاهی خود باید به این پرسش ها پاسخ دهید:

 • محصولات شما کدام نیاز های مشتریان را رفع خواهد کرد؟
 • مزیت رقابتی شما در محصولات و خدمات نسبت دیگر رقبا در چه چیزی می باشد؟
 • چه دلایلی می تواند موجب عدم رضایت مشتریان از طراحی سایت فروشگاهی شود؟
 • مشتریان شما در چه سن، روحیات، جنسیت، مکان جغرافیایی، تحصیلات و غیره هستند؟
 • رقبای شما در چه جایگاهی قرار گرفته اند؟
 • چگونه می توان توجه مشتریان را بیشتر جلب کرد؟

برانگیختن احساسات کاربران به صورت نامحسوس

طراحی سایت فروشگاهی یک کار بسیار تخصصی و مهارتی می باشد، اغلب فروش ها در فضای اینترنت نتیجه برانگیخته شدن عواطف و احساسات خریداران، دوستان و اشنایان می باشد. اما این کار باید بسیار هوشمندانه انجام شود، کاربران نباید فکر کنند شما قصد فریب آن ها را دارید. در واقع این به معنای دروغ و فریب شما نیست، بلکه شما باید کاملا با مشتریانتان صادق باشید. در طراحی وبسایت فروشگاهی باید رنگ ها، بنر ها، تولید محتوا و اطلاعات به گونه ای قرار بگیرد که احساسات مشتری را جریه دار کرده و آن را برای خرید از شما راغب کند. در نظر داشته باشد تصوری که مشتریان و کاربران از سایت شما دارند باید همان تصویر واضح و دقی کسب و کار و شرکت شما باشد که اجرای تمامی نکات ریز اصولی طراحی وبسایت شرکتی در این تصویر سازی بسیار موثر است.

فروش مطابق با نیاز و تجارت کاملا صادقانه

اگر شرکتی که شما طراحی سایت فروشگاهی خود را به آن می سپارید واقعا حرفه ای باشد، باید تمامی فرایند طراحی و درج اطلاعات اصلی را بر پایه ی نیاز اصلی مشتریانتان انجام دهد. طراحان باید تصمیم گیری را برای بازدیدکنندگان اسان کنند و در آن ها حس اعتماد و اطمینان ایجاد نمایند تا کاربران علاوه بر داشتن رضایت کامل به مشتریان دائمی تبدیل شوند.

ویژگی طراحی سایت فروشگاهی مناسب

 • استفاده از تصاویر در جهات مختلف از محصولات
 • قراردادن امکانات، خصوصیات و نکات لازم مربوط به محصولات
 • قراردادن راهنما برای استفاده از کالاها
 • درج قیمت نظرسنجی مشتریان
 • قرار دادن توضیحات و ویژگی های ظاهری محصولات
 • درج توضیحات مربوط به خدمات پس از فروش

طراحی وبسایت فروشگاهی تاثیر مستقیم و بالایی در آینده کسب و کار شما دارد، بنابراین باید آن را به یک تیم قوی و متخصص بسپارید. یکی از بهترین شرکت ها در این حوزه شرکت ابرآی تی می باشد که تمامی این تکنیک ها را در طراحی سایت فروشگاهی رعایت کرده و همراه مشتریان خود را به صاحبان تجارت های بزرگ تبدیل می کند. از مهم ترین ویژگی این شرکت ارائه خدمات بسیار حرفه ای با قیمت های بسیار پایین و باور نکردنی می باشد. شما می توانید برای اعتماد و اطمینان بیشتر با شرکت های انتخابی خود تماس گرفته و به صورت رایگان با آن ها مشورت کنید، از آن ها بخواهید برای شما توضیح دهند که چه استراتژی و برنامه ریزی برای شما خواهند داشت و نمونه کارهایی را که مرتبط با کسب و کار شما است برایتان ارسال نمایند. پینشهاد می کنم شرکت هایی باسابقه ای را برگزینید که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت نیز از مهارت ویژه ای برخوردار هستند و سایت شما را برای رتبه های بالای موتورهای جستجو نیز آماده کند، تا در آینده نیاز به هزینه مجددا برای سئو نداشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.