طراحی سایت و تاثیر آن بر کسب و کارها

طراحی سایت چگونه بر کسب و کارها تاثیر می گذارد

در صورت داشتن برنامه ریزی صحیح برای استفاده از فرصت بی انتهای بازاریابی در دنیای اینترنت، طراحی سایت در حقیقت از جمله اولین و مهمترین اقدامات محسوب می شود.

هر شرکت ، سازمان و کسب و کار برای جلب اعتماد مشتریان و امکان ارائه خدمات و پاسخگویی به آنان لازم است که دفتر ، مغازه و به صورت کلی یه مکان فیزیکی برای مراجعه مشتریان داشته باشد. وب سایت در واقع دفتر مرکزی شما در دنیای مجازی و فضای اینترنت محسوب می شود  و طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که یک پایگاه اصلی در اینترنت داشته باشید که دفتر مرکزی شما محسوب می شود و دفاتر دیگر شما در بخش های مختلف اینترنت به آن متصل می گردد.

چه صاحب یک کسب و کار کوچک باشید و چه در حال اداره یک سازمان بزرگ ، امروزه داشتن وب سایت برای شما یک ضرورت محسوب می شود چراکه نادیده گرفتن و پشت کردن به چنین پتانسیل عظیمی برای کسب و حفظ اعتبار با هیچ یک از اصول مدیریتی و بازاریابی همخوانی ندارد و در بسیاری موارد صدمات زیادی به کسب و کار شما خواهد زد.

طبق نظر سنجی ها اکثر مردم به شرکت هایی که دارای وب سایت هستند بیش از سایر شرکت های مشابه اعتماد می کنند

تجربه چند سال اخیر نشان داده درصد قابل توجهی از مردم اینترنت را راهی ساده برای یافتن محصول یا خدمات مورد نظر خود انتخاب کرده اند. به گونه ای که بسیاری از کسب و کارهای کوچک که حتی هیچ فروشگاهی در دنیای واقعی نداشته اند از طریق خرید سایت به فروش محصولات خود از طریق دنیای مجازی روی آورده و با سرمایه ای اندک به موفقیت های عظیمی دست یافته اند.

خرید از طریق اینترنت کم هزینه تر است و از همه مهمتر زمان بسیار کمی از افراد میگیرد.مسئله سرعت انجام امور به یکی از اولویت های اساسی بشر تبدیل شده و بسیاری از تکنولوژی ها از جمله اینترنت تنها به دلیل اینکه توانسته اند انجام یک سری امور را سریع تر کنند محبوبیت زیادی بدست آورده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =