طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت

در قدم اول برای نمایش محصول و خدمات خود نیازمند طراحی سایت می باشید تیم تخصصی نردبان با توجه به استانداردهای جهانی طرح موردنظر شما را بررسی و ایده های خود را جهت ارتقا و جذابیت سایت شما ارائه خواهد داد و پس از تایید از طرف شما اقدام به طراحی و کدنویسی وب سایت حرفه ای خواهد کرد . طراحی وب سایت دیگر یک طراحی گرافیکی و کدنویسی نیست اینجا متخصصین ما طرحی را که در جذب کاربر تاثیرگذار است برای شما انتخاب و پیاده سازی می کنند . کار در اینجا به پایان نمی رسد برخی از افراد بر این باورند که اگر تنها یک وب سایت داشته باشند می توانند به فروش فوالعاده ای دست یابند اما در واقع اینطور نیست و تبلیغات شما نیز بسیار مهم است .

تبلیغ در موتورهای جستجو

با توجه به اهمیت موتوهای جستجو ، در سطح اینترنت و تسریع در نتیجه بخش بودن ارتقا جایگاه سایت در موتورهای جستجو این بخش مورداستقبال عموم قرار گرفته و بازدهی فوق العاده ای دارد . تیم تخصصی نردبان با کسب مجوز رسمی نمایندگی گوگل و تخصص در تحلیل و بررسی بازدیدکنندگان از محصولات و خدمات شما ، ارائه دهنده این نوع خدمات می باشد .

سئو و بهینه سازی سایت

افراد برای دسترسی به اطلاعات موردعلاقه خود در اینترنت به سراغ موتورهای جستجوگر می روند . سئو مخفف عبارت “search engine optimization” به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد . بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر ، برای معرفی محصول یا خدمات شما به کاربران هدف انجام می شود . قرار گرفتن در صدر نتایج موتورهای جستجو ، ترافیک زیادی برای سایت شما دریافت می کند . تیم تخصصی بهینه سازی سئو نردبان همگام با رعایت الگوریتم ها و استانداردهای به روز موتورهای جستجو ، شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار خواهند داد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.