طراحی لوگو بافت مو

شروع کردن کارهایی مثل آرایشگاه یا انجام خدمات زیبایی نیازمند چیزی است که نشان دهد شما خاص هستید. برای این کار می توان از نماد هایی استفاده کرد که نشان دهنده ی ماهیت کار شما باشد. یکی از بهترین کارها برای نشان دادن ماهیت کارتان، استفاده از لوگوست. اگر وارد این مقاله شده اید، احتمالا طراحی لوگو بافت مو مد نظر شماست. با ما همراه باشید تا این مورد را با هم بررسی کنیم.

چرا طراحی لوگو بافت مو محبوب است؟

طراحی لوگو بافت مو بسیار نمادین است. از طرفی نشان دهنده ماهیت کار آرایشگری و کارهای زنانه است. از این جهت در کسب و کارهای محلی به خوبی جلب توجه میکند. همین مورد عامل خوبی برای صحبت اهالی و جذب شدن آن ها به محل به خاطر کنجکاوی است. البته این تنها یک قسمت از قدرت یک لوگوی خوب در کارهای محلی است.

خود بافت مو هم به مراتب از طرح های شلوغ و در هم بر هم جذاب تر است. کمتر چیزی را میتوانید پیدا کنید که به اندازه این شکل جذاب و ساده باشد و بتواند زیبایی خود را نشان دهد. این طرح انعطاف کافی برای تغییرات بعدی را هم دارد و در عین شبیه بودن به دیگر طرح ها، متفاوت بودن خود را کاملا نشان دهد.

ساختن این طرح ها هم ساده است. طراحی لوگو بافت مو به خاطر این که عکس های متفاوتی دارد، میتواند به شکل های مختلف تبدیل به لوگو شود و کیفیت خود را از دست ندهد. در ضمن به خاطر انتزاعی نبودن آن، امکان حذف شدن جزئیات طرح به صفر میرسد و میتوان آن را در تمام ابعاد استفاده کرد. این طراحی از تمام زوایا قابل فهم و تشخیص است و نیازی به اعمال تغییرات حرفه ای روی آن نیست.

چطور زیبایی طراحی لوگو بافت مو را بیشتر کنیم؟

شاید جالب باشد بخوانید :

المان های زیادی برای زیباتر کردن مو وجود دارند؛ چرا نباید برای لوگوی آن وجود داشته باشند؟ از هزاران سال پیش انسان ها مو را زیبا می دانستند و آن را می آراستند. آن ها برای این کار از ابزارهای زیادی استفاده میکردند. میتوان تصور کرد که گذاشتن گل لای موها جزو چیزهاییست که از زمان انسان های اولیه تا به حال تغییری نکرده اما همچنان زیباست. همین فاکتور هم یکی دیگر از چالش های طراحی لوگو را رفع میکند. لوگوهای طراحی شده بر اساس بافت مو در گذر زمان جذابیت خود را از دست نمی دهند.

برای طراحی این نوع از لوگو میتوان از فاکتورهای بسیار دیگری هم استفاده کرد. برای مثال میتوان از انواع مختلفی از تاج بهره جست. تاج های کوچک طلایی که زمانی بسیار ترند شده بودند نمونه مناسبی برای لوگو هستند اما فراموش نکنید که زیبایی در سادگی است و نباید المان های زیاد یا پیچیده زیادی به لوگوی خود اضافه کنید. کافیست یک عکس خوب انتخاب کنید، آن را کارتونی کنید و با یک ربات طراحی لوگو متن مورد نظر را به آن اضافه کنید.

المان دیگری که میتوان بدون مشکل به این نوع از طراحی اضافه کرد کلاه است. کلاه ها شیک و مجلسی هستند و میتوانند کلاس لوکوی شما را بالاتر ببرند. همچنین میتوانند المان های دیگری مثل پر داشته باشند اما توصیه میکنیم که از کلاه های شلوغ در طراحی لوگو استفاده نکنید تا طرح شما در اوج سادگی و مشخص بودن، شیک هم به نظر برسد.

فاکتور دیگری که میتواند برای طراحی لوگو بافت مو به آن اضافه شود، بافت های دیگر است. اگر سریال وایکینگ ها را دیده باشید میدانید که بافتن مو میتواند در شکل های مختلف انجام شود. پیدا کردن یکی از این عکس ها کافیست تا بتوانید آن بافتی را که زیباتر به نظر میرسد به لوگوی خود تبدیل کنید.

رنگ ها هم یک فاکتور مهم در طراحی لوگوهای مربوط به مو هستند. رنگ هایی مثل آبی، بنفش یا طلایی می توانند بسیار جذاب باشند و مشتریان بیشتری را به سمت آرایشگاه شما بکشند. البته شما میتوانید در قسمت های مختلف از رنگ های متنوع استفاده کنید. البته فراموش نکنید که برای انجام این کار، باید لوگوی شما باید به حدی متفاوت باشد که تفاوت رنگ آن به چشم نیاید.

طراحی لوگو های بافت مو فقط مختص به پیکتوریال نیست!

اگر در مورد انواع لوگو اطلاعاتی داشته باشید، میدانید که ممکن است چندین لوگوی مناسب برای یک ایده وجود داشته باشد. وقتی صحبت از لوگو برای کسب و کارهای محلی میشود، بیشتر ما سریعا یک شکل بیضی را تصور میکنیم. در مورد آرایشگاه ها هم وضعیت همین، یا شاید هم بدتر است. با شنیدن اسم آرایشگاه، فکر همه به سمت یک سر با موهای بلند میرود. این حرف کمی کلیشه ای اما کاملا حقیقت است.

نکته خوبی که در این باره وجود دارد این است که استفاده کردن از سایر روش های ساخت لوگو، برای طراحی لوگو بافت مو ممکن است. برای مثال میتوان از المان های موی بافته شده در یک لوگوتایپ یا مونوگرام هم استفاده کرد تا لوگوی ساخته شده منحصر به فرد باشد. نا گفته نماند که هر چقدر که بخواهید جزئیات بیشتری به طرح خود اضافه کنید، نیازمند ابزارهای بهتر و البته مهارت بیشتری خواهید بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − پنج =