طراحی و تولید و فروش تاپینگ پیتزا و ساندویچ برای آشپزخانه صنعتی

تاپینگ پیتزا و ساندویچ جزء تجهیزات برودتی بالای صفر و یکی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که در اکثر فست فود ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مشکلات بسیاری از فست فودها و فود کورت ها سرعت تفکیک ، دسته بندی و آماده سازی می باشد. جهت رفع این اشکال دستگاهی به نام کانتر تاپینگ سرد یا تاپینگ پیتزا و ساندویچ طراحی و تولید گردید. از تاپینگ پیتزا و ساندویچ در تجهیزات آشپزخانه صنعتی جهت خنک نگهداشتن مواد غذایی همچون کاهو ، گوجه فرنگی ، کلم ، پنیر ، ترشی ، خیارشور ، زیتون ، کالباس ، فلفل دلمه و موادی که نیاز به دمای سرد جهت نگهداری دارند، استفاده می‌شود. این مواد غذایی بر روی تاپینگ پیتزا در داخل بن ماری های نصب شده بر روی دستگاه نگهداری می‌شود که این تفکیک و دسته بندی باعث افزایش دقت، سرعت عمل و بهره‌وری آشپز در کار می‌گردد. قابلیت های تاپینگ پیتزا ساندویچ به شما در تفکیک و دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی کمک می‌کند و باعث افزایش در کار می‌گردد.

تاپینگ پیتزا و ساندویچ در دو مدل ایستاده و رومیزی تهیه و تولید می شود.مدل ایستاده تاپینگ پیتزا و ساندویچ نیز در دو بخش زیر یخچالی و معمولی موجود می باشد.تاپینگ زیر یخچال نیز یکی از بهترین گزینه ها در هر فست فود میباشد.از رویه تعبیه شده استیل آن میتوان برای پهن کردن خمیر و آماده کردن پیتزا استفاده کرد.زیر میز کار فریزر تعبیه شده برای نگهداری مواد فاسد شدنی و سینی های خمیر پیتزا نیز میتوان استفاده کرد.همزمان می توان استفاده چندگانه از تاپینگ پیتزا و ساندویچ داشته باشید.

قیمت تاپینگ پیتزا و ساندویچ

تاپینگ پیتزا توسط کارخانه مرسا تجهیز تولید و با همان قیمت کارخانه و با کیفیت عالی و استاندارد معتبر به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. برای دریافت آخرین لیست قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان مرسا تجهیز با ما تماس بگیرید .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =