طراحی پله های دوبلکس

راه پله‌ها از گذشته تا به امروز نقش مهمی در ارتباط طبقات با یکدیگر داشته‌‌اند اما امروزه اهمیت پله دوبلکس دکوراسیون داخلی زیبا وجود پله را مهم‌تر از قبل می‌کند. در خانه‌‌ها و ویلاهای دوبلکس امروزی راه پله دوبلکس نقش بسزایی دارد، زیرا منزل را بسیار شیک‌تر و جذاب‌تر می‌کنند. در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از مواردی که تاثیر زیادی بر زیبایی فضا دارد همین پله دوبلکس است، به همین جهت طراحان برای طراحی راه پله دوبلکس وقت زیادی صرف می‌کنند

 تا راه پله‌ای متناسب با دکوراسیون منزل طراحی کنند. نوین پله یکی از شرکت‌های اجرای پله گرد دوبلکس می‌باشد که با داشتن کادری حرفه‌ای توانسته جایگاه بسیار خوبی در این صعنت پیدا کند. شما می‌توانید برای اجرای پله دوبلکس به وب‌سایت نوین پله مراجعه نمایید و از قیمت‌ها و همچنین متریال‌های مورد استفاده این شرکت مطلع شوید.

پله دوبلکس ساده یا صاف

همانطور که از اسم این نوع پله دوبلکس پیداست، طراحی ظاهری آن ساده می‌باشد. همین سادگی باعث شده است تا قیمت آن کم‌تر از مدل‌های دیگر پله دوبلکس باشد و جزء پله‌های اقتصادی محسوب شود. همچنین نصب این نوع پله‌ها با توجه به متریال مورد استفاده متفاوت است، اما زمان کلی اجرای پله دوبلکس صاف از انواع دیگر راه پله دوبلکس کم‌تر می‌باشد. برای بازدید انواع پله گرد چوبی کلیک کنید.

طراحی راه پله دوبلکس بدون نگهدارنده

بیشتر راه پله‌ها دارای نگهدارنده هستند، اما مدل جدیدی از راه پله‌های دوبلکس وجود دارد که بدون نگهدارنده می‌باشند و سازه‌ای پشتیبان در دیوار دارند. در فواصل این پله‌ها هیچ نگهدارنده یا اتصالی وجود ندارد و پله‌ها بر روی یک سازه در دیوار سوار شده‌اند. این نوع راه پله‌ها جزء دسته مدرن قرار می‌گیرند پس برای دکوراسیون‌های مدرن کاربرد بیشتری دارند.

سبک طراحی راه پله دوبلکس

راه پله دوبلکس به دو روش متفاوت طراحی می‌شود که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد و به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

سبک طراحی راه پله‌های Montana:

این سبک نوعی طراحی مدرن برای داخل ساختمان محسوب می‌شود که در آن از بلوک شیشه‌ای و بدون شکاف برای طراحی راه پله استفاده می‌شود. همچنین فولاد ضد زنگ نیز در این سبک طراحی کاربرد بسیار زیادی دارد.

Ternadi spiral LED:

این نوع طراحی همراه با نورپردازی‌هایی زیبا است که برای ایمنی افراد و جلوگیری از افتادن آن‌ها استفاده می‌شود. در این سبک از طراحی راه پله نورپردازی درست اهمیت بسیار زیادی دارد که طراحان باید هنگام طراحی باید به درستی نورپردازی را انجام دهند.

تاثیر اجرای پله دوبلکس در دکوراسیون داخلی

راه پله‌ها اساسی‌ترین عناصر در زیباسازی دکوراسیون داخلی سازه‌ها یا ساختمان‌ها می‌باشند. به عبارت دیگر انتخاب طراحی و سبک مناسب پله دوبلکس تاثیر چشمگیری بر روی جذابیت ظاهری دکوراسیون داخلی خواهد داشت. همچنین راه پله دوبلکس انواع مختلفی دارد که عبارتند از پله دوبلکس گرد، فلزی، بتنی و چوبی.

نتیجه‌گیری

پله دوبلکس انواع مختلفی دارد که می‌توانید بر اساس دکوراسیون داخلی منزل خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم زمان مورد نیاز برای اجرای پله دوبلکس بسته به طراحی و متریال مورد استفاده متفاوت خواهد بود. اما نوین پله همواره تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن و با نازل‌ترین قیمت، اجرای پله دوبلکس را برای شما انجام دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.