عمل بوکال فت چگونه به زیبایی صورت کمک می کند؟

برای رویاپردازی در مورد امکاناتی که جراحی زیبایی می تواند ارائه دهد، لازم نیست یک ستاره سینما یا در تلویزیون واقعیت باشید! این روزها، روش ها مقرون به صرفه تر و ایمن تر از همیشه هستند. چرا با یک متخصص در مورد آنچه که جراحی زیبایی ممکن است به شما ارائه دهد صحبت نکنید؟ با این حال، ابتدا مقاله زیر را در مورد این موضوع بررسی کنید.

پرس و جو کنید که آیا کارهای اولیه ای وجود دارد که باید بلافاصله قبل از انجام عمل زیبایی خود انجام دهید. دریابید که مثلاً باید سر یا صورت خود را بتراشید یا خیر.

همیشه از جراح خود در مورد اعتبار او بپرسید و خودتان تحقیق کنید. دریابید که جراح کجا در دانشکده پزشکی تحصیل کرده است و چند عمل توسط او انجام شده است. همچنین باید از سایر بیمارانی که او این عمل را روی آنها انجام داده است بخواهید.

اگر شنیده اید که شخص دیگری در حال انجام جراحی پلاستیک است، اجازه ندهید که نظر شما را نسبت به خودتان تغییر دهد. در حالی که زمان های بسیار خوبی برای استفاده از این ابزار وجود دارد، همگام بودن با جونز دلیل کافی خوبی نیست. به خودتان زمان بدهید تا فکر کنید، سپس بعداً در این ایده تجدید نظر کنید.

از مرکزي که در آن جراحي شما انجام خواهد شد، بازديد کنيد. چه در مطب پزشک باشد و چه در ساختمان دیگری، می خواهید بدانید که این مرکز دارای گواهینامه مناسب است. آشنایی با محل جراحی، استرس شما را در روز عمل کاهش می دهد.

وقت خود را صرف کنید و هزینه را با جراح خود بگذرانید. هزینه های فردی مربوط به جراحی را از او بپرسید. یک ضرب الاجل باید توافق شود و در صورت لزوم برنامه پرداخت. انجام جزئیات پرداخت از قبل، خیال شما را راحت می کند تا بتوانید روی روش جراحی و بهبودی خود تمرکز کنید.

قبل از انجام جراحی زیبایی، توجه داشته باشید که ممکن است عوارضی از این عمل وجود داشته باشد. جراح پلاستیک شما به احتمال زیاد این عوارض احتمالی را با شما برطرف خواهد کرد. برای شما مهم است که از آنها آگاه باشید. برخی از عوارض ممکن است شامل عفونت، تورم، افزایش فشار خون و اگرچه نادر، حتی مرگ باشد.

توجه داشته باشید که بیشتر برنامه های بیمه جراحی زیبایی را پوشش نمی دهند. این به این معنی است که ممکن است مجبور شوید هزینه عمل خود را از جیب خود بپردازید، که واقعاً می تواند زیاد شود. اگر هزینه برای شما مشکل ساز است، ممکن است بخواهید این روش را در کشور دیگری انجام دهید که در آن جراحی زیبایی ارزان تر است.

اگرچه شما هرگز نمی خواهید یک جراح زیبایی را صرفاً بر اساس قیمت انتخاب کنید، خرید از بین جراحان واجد شرایط ضرری ندارد. اگر لیست کوتاهی از جراحانی دارید که در نظر دارید، بحث در مورد گزینه های قیمت گذاری با هر یک از آنها ممکن است به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کند.

به یاد داشته باشید که برچسب قیمت برای هر روشی ممکن است تغییر کند. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند هزینه جراحی را بیشتر کند، از جمله محل جراحی و بیهوشی. در طول مشاوره در مورد هزینه های نهایی با پزشک خود صحبت کنید. قبل از اطلاع از کل هزینه ای که باید انتظار داشته باشید، هیچ روشی را انجام ندهید یا هزینه ای پرداخت نکنید.

شاید جالب باشد بخوانید :

اگر ویتامین مصرف نمی کنید، ممکن است بخواهید قبل از انجام عمل، مصرف آن را شروع کنید. انجام هر گونه جراحی باعث تخلیه مواد مغذی و ویتامین های ضروری بدن شما می شود. مصرف ویتامین ها حداقل یک ماه قبل از جراحی، احتمال از دست دادن مقدار زیادی ویتامین را کاهش می دهد.

همیشه بخواهید گواهینامه و مجوز جراح خود را ببینید تا مطمئن شوید که پزشک شما واجد شرایط است. از پزشک خود در مورد سطح تجربه او بپرسید و از مراجع و/یا تصاویر نمونه کارها بخواهید تا بتوانید آن تجربه را تأیید کنید.

عمل بوکال فت یکی از عمل هایی است که در آن به تخلیه چربی اضافه ناحیه لپ صورت پرداخته می شود و سبب زیبایی صورت می شود. این عمل بیشتر مورد توجه بانوان قرار گرفته است.

ممکن است بخواهید به یک گروه پشتیبانی بپیوندید و در جلسه قبل و بعد از عمل زیبایی خود شرکت کنید. این گروه‌ها به شما کمک می‌کنند تا ایده‌ای در مورد انتظارات بعد از عمل داشته باشید و به شما اجازه می‌دهند با دیگرانی که قبلاً این عمل را انجام داده‌اند صحبت کنید. این گروه ها در بسیاری از مناطق کشور گرد هم می آیند.

از پزشک خود که بیهوشی را انجام می دهد، مطلع شوید. این یا توسط جراح، یک پرستار آموزش دیده خاص بسته به پیچیدگی روش، یا یک متخصص بیهوشی ارائه می شود. شما این حق را دارید که برای احتیاط از فرد دوم بیهوشی اصرار کنید، اما به احتمال زیاد هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

قبل از انجام این عمل، آن را با دیگرانی که آن را نیز انجام داده اند، در میان بگذارید. این می تواند به شما در درک این روش کمک کند و ممکن است رازهایی را که پزشک شما از شما مخفی می کند فاش کند. از آنها بپرسید که هزینه های آنها چقدر بوده، بهبودی آنها چگونه بوده است و آیا نتایج جراحی برای مدت طولانی دوام می آورد یا خیر.

اگر انجام جراحی زیبایی چیزی است که شما شروع به تحقیق کرده اید، مهم است که بهترین پزشک را در اطراف پیدا کنید. هزینه های جراحی زیبایی می تواند بسیار متفاوت باشد و کیفیت آن نیز متفاوت است. نظراتی را که سایر مشتریان در مورد چند جراح در سایت‌هایی غیر از سایت خود پزشک گذاشته‌اند، مرور کنید تا از صحت آنها اطمینان حاصل کنید.

هنگامی که به جراحی زیبایی فکر می کنید، می خواهید مطمئن باشید که تا آنجا که می توانید در مورد این عمل به تنهایی تحقیق می کنید. این مهم است، به طوری که وقتی واقعاً با یک متخصص در مورد آن صحبت می کنید، شرایط و رویه هایی که آنها ذکر می کنند برای شما بیگانه نیستند. که این اطلاعات را برای اولین بار نمی شنوید.

این احتمال وجود دارد که از نتایج جراحی زیبایی خود ناراضی باشید. شما می توانید با انجام تحقیقات خود در مورد جراح و مرکز درمانی که در آن عمل خود را انجام می دهید، شانس را کاهش دهید. مطمئن باشید که جراح تمام گواهینامه های مناسب و شهرت زیادی در جامعه دارد.

اکنون که کمی آموزش بیشتری در مورد این موضوع دارید، امیدوارم به زودی برای تصمیم گیری در مورد انجام جراحی زیبایی آماده شوید. این می تواند درهای جدیدی را به روی نگاه و احساس شما در مورد خودتان بگشاید، و همچنین به شما روحیه ای کاملاً جدید در زندگی بدهد. به یادگیری ادامه دهید تا مطمئن شوید تصمیم شما تصمیمی است که برای مدت طولانی از آن راضی خواهید بود!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =