فاکتورهای خرید یک شارژر با کیفیت و سازگار با لپ تاپ

پیش از هر چیزی باید بدانید که شارژر لپ تاپ مانند هر قطعه ی الکترونیکی جز لوازم مصرفی و دارای یک طول عمر مشخص می باشد.خرابی شارژر لپ تاپ یکی از تجربه های نگران کننده برای هر کاربر می باشد,که خوشبختانه این مساله قابل حل است!چرا که امکان تعویض شارژر لپ تاپ در اکثر لپ تاپ ها وجود دارد.در اینجا می خواهیم چند فاکتور مهم که در هنگام خرید شارژر لپ تاپ باید به آنها توجه کنید را برای شما بازگو کنیم.

قبل از هر چیزی باید بدانید که تشخیص کیفیت شارژر لپ تاپ یک کار تخصصی است و از روی ظاهر نمی توان به آن پی برد,پس برخلاف صحبت برخی از فروشندگان که گاها رنگ و یا وزن را معیار کیفیت قرار می دهند باید بدانید که آنچه می تواند کیفیت یک شارژر را تضمین کند گارانتی و سیاست های بازگشت می باشد.پس در وهله ی اول سعی کنید خرید خود را از مراکز و مراجع معتبر انجام دهید و پیش از خرید شرایط گارانتی رو به طور کامل جویا شوید.

 اطلاعات شارژر سازگار با مدل لپ تاپ

توجه داشته باشید که خرید یک شارژر فراتر از برند می باشد.حتما توجه کرده اید که در هنگام خرید از شما راجب ولتاژ و آمپر شارژر سوال می کنند,نگران نباشید پیدا کردن این اطلاعات نیاز به هیچ دانش فنی ندارد.در صورتی که شارژر قبلی در دسترس هست,تمام این اطلاعات بر روی بدنه ی آن به طور دقیق و واضح حک شده است و شما می توانید به راحتی آنها را یادداشت کنید.

اگر به هر دلیلی به شارژر قبلی خود دسترسی ندارید,می توانید پارت نامبر لپ تاپ خود را در گوگل وارد کنید و اطلاعات کامل شارژر سازگار با مدل دستگاه خود را پیدا کنید.

قبل از خرید شارژر لپ تاپ توجه کنید.

۱-مطابقت سوکت شارژر با پورت ورودی لپ تاپ(دقت کنید که سوکت به درستی درون پورت ورودی جا بگیرد,در غیر این صورت امکان اتصال کوتاه و آسیب به دستگاهتان وجود دارد)

۲-مطابقت ولتاژ شارژر با لپ تاپ(ولتاژ شارژر متناسب با لپ تاپ خود را می توانید از روی شارژر قدیمی اتان بخوانید و در صورت در دسترس نبودن آن,با جست و جو در اینترنت و وارد کردن مدل لپ تاپ می توانید به اطلاعات دقیق باتری لپ تاپ خود دسترسی داشته باشید).

۳-مطابقت آمپر شارژر با لپ تاپ

توجه کنید که ولتاژ شارژر خریداری شده باید دقیقا با ولتاژ شارژر قبلی شما یکسان باشد,این مورد, درباره ی آمپر صدق نمی کند و آمپر شارژر جدید می تواند بالاتر از آمپر شارژر قدیمی شما باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =