فایبر سمنت برد بهترین گزینه برای آب و هوای سرد و زمستانی

فایبر سمنت برد بهترین گزینه برای آب و هوای سرد و وکوهستانی است، یکی از بهترین انتخاب های شما برای مقاومت در برابر دماهای سرد است، به خصوص در مقایسه با برخی از همتایان رایج آن مانند سایدینگ وینیل.

فایبر سمنت برد اولین دفاع خانه شما در برابر آب و هوا و شرایط بیرون است. وقتی در آب و هوایی زندگی می کنید که هوای بسیار سردی دارد، ممکن است در مورد موادی که روی خانه خود می گذارید نگرانی هایی داشته باشید. به هر حال، چیزهایی مانند وینیل، چوب و حتی آجر در صورت عدم نگهداری مناسب می توانند در آب و هوای سرد با مشکل مواجه شوند. خوشبختانه برای کسانی که به دنبال گزینه دیگری هستند، فایبر سمنت برد پوششی ایده آل برای هر خانه ای در آب و هوای سرد است.

مشکل درزها و آب‌وهوای سرد

در آب و هوای سرد چند مشکل مختلف وجود دارد که می تواند با پوشش خانه شما ایجاد شود. این موارد می تواند از پایین نگه داشتن قبوض آب و برق گرفته تا جلوگیری از نگهداری منحصر به فرد در این اقلیم ها باشد. فایبر سمنت برد پاسخی برای همه آنها دارد و به شما این امکان را می دهد که در مورد انتخاب خود احساس خوبی داشته باشید.

عایق

بدیهی است که نگرانی شماره یک اکثر مردم عایق کاری است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که دیوارپوش شما می تواند از هوای سرد جلوگیری کند .

فایبر سمنت برد همراه با عایق ساخته شده فقط برای این منظور یک مانع عالی در برابر سرما ایجاد می کند. اکثر انواع عایق های مورد استفاده با فایبر سمنت برد به گونه ای ساخته می شوند که کاملاً در پشت سایدینگ قرار بگیرند و هیچ شکافی در جایی که هوا یا رطوبت می تواند به خانه شما نفوذ کند باقی نمی گذارد.

چرخه های انجماد و ذوب

دومین نگرانی بزرگی که بیشتر مردم دارند عامل انجماد/ذوب است. در آب و هوای سرد، هر رطوبتی که به مواد نفوذ می کند – مانند چوب، آجر یا ملات می تواند خیلی سریع با کاهش دما منجمد شود. هنگامی که آب یخ می زند، منبسط می شود، که می تواند آسیب جدی به دیوارپوش و خانه شما وارد کند. در حالی که اکثر سایدینگ ها در شرایط خوب نسبتاً ضد آب هستند، چوبی که رنگ خود را از دست می دهد یا ملات که دارای برخی ترک ها است می تواند مشکل ساز شود زیرا اکنون آب می تواند به اندازه ای نفوذ کند که یخ بزند، منبسط شود و آسیب وارد کند.

فایبر سمنت برد به طور طبیعی در برابر آب مقاوم است. آب را جذب نمی‌کند، متورم نمی‌شود، یا منبسط نمی‌شود، بنابراین لازم نیست نگران این باشید که چرخه انجماد/ذوب چگونه روی دیوارپوش شما در طول زمان تأثیر می‌گذارد. و از آنجایی که تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است، لازم نیست هر پاییز و بهار زمان زیادی را صرف جستجوی مناطقی برای تعمیر کنید تا مطمئن شوید که زمستان بعدی خانه شما را در معرض خطر قرار نمی‌دهد.

ذوب شدن نماها

مسئله دیگری که مختص آب و هوای سرد است مشکل ذوب شدن وینیل در برخی مناطق است. این به این دلیل است که اکثر افرادی که در آب و هوای سردتر زندگی می‌کنند، اغلب پنجره‌های شیشه‌ای عایق‌دار با شیشه‌های دوجداره نصب می‌کنند تا به کاهش هزینه‌های انرژی کمک کنند.

در هوای سرد، این نوع پنجره ها تمایل به تاب برداشتن بسیار کمی دارند که نور را در مرکز شیشه ها متمرکز می کند. همراه با پوشش کم ، که نور را منعکس می کند، اکنون جریان متمرکزی از نور – و گرما – دارید که از پنجره ها دور است. اگر خانه شما دقیقاً روبروی همسایه‌ای است که این نوع پنجره‌ها را نصب کرده است، و روکش وینیلی خانه شما را پوشانده است، می‌توانید متوجه شوید که این پرتو نور و گرما در واقع باعث ذوب شدن دیوارپوش شما در این نقطه می‌شود. و از آنجایی که این به عنوان یک مشکل در خود وینیل تلقی نمی شود، بلکه صرفاً به دلیل شرایط محل نصب آن تلقی می شود، شما مسئول تعمیرات سال به سال خواهید بود تا به حفظ جذابیت خود و جلوگیری از نفوذ مواردی مانند رطوبت به خانه شما کمک کند.

فایبر سمنت برد ذوب نمی شود. همچنین به طور طبیعی ضد حریق و همچنین مقاوم در برابر حشرات است. این به این دلیل است که از مخلوطی از سیمان پرتلند، الیاف سلولز، ماسه و سیلیس تشکیل شده است – همه موادی که متراکم، بادوام هستند و وقتی با هم مخلوط می شوند، کاملا سفت و سخت هستند و احتمال تاب برداشتن، خم شدن، ترک خوردن، پوسته شدن یا ذوب شدن ندارند. حتی در سخت ترین آب و هوا.

نماهای ترک خورده و شکسته

نگرانی نهایی برای بسیاری از صاحبان خانه ها در آب و هوای سرد مربوط به مناطقی است که در آن آب و هوا می تواند در مواقعی به دمای بسیار پایینی برسد که در واقع مواد در اثر سرد شدن ممکن است ترک بخورند. این یک مشکل جدی در مورد موادی مانند وینیل است که در واقع از نظر ترکیب نسبتاً شکننده هستند. و هر شکافی که در سایدینگ ایجاد شود می تواند منجر به مشکلات بیشتر شود، از جمله انبساط و انقباض یخ زدگی/ذوب، و همچنین نفوذ آب که می تواند به مواردی مانند قالب و پوسیدگی چوب در طول زمان منجر شود.

فایبر سمنت برد حتی در سردترین آب و هوا ترک نمی خورد. بنابراین لازم نیست نگران سایر مسائلی باشید که در طول زمان ایجاد می شوند، یا در مورد چیزهایی مانند نگهداری منظم هوای سرد در نمای بیرونی خانه خود. هنگامی که فایبر سمنت را نصب کردید، برای زندگی آماده هستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =