فرایند طراحی و ساخت جعبه خرما

جعبه خرما جزء اولین مسائل برای بازاریابی محصول خرما است. آب و هوایی گرمسیری اغلب مناطق در ایران، سبب شده تا انواع مختلف خرما کشت شود. به همین دلیل سالیانه بیش از ۶۰ هزار تن خرما به ۵۲ کشور صادر می‌شود. خرما در ایران از لحاظ کیفی بسیار مرغوب است و برخی از انواع آن‌ها فقط در نخلستان‌های کشور رشد می‌کنند. بازار در کشورهایی نظیر کانادا، فرانسه، آلمان و انگلیس برای ارسال خرما در جعبه‌های صادراتی بیسیار مطلوب است.

زمان ارائه جعبه خرما در بازار

با توجه به رشد روز افزون در این صنعت و تنوع پک‌های موجود در بازار، ارائه جعبه خرماهایی با طراحی ‌های جذاب، با شکل‌ها و کاربردهای مختلف شانس بیشتری برای ارتقا سطح فروش ایجاد می‌کند. اگر در زمینه بازار خرما مشغول فعالیت هستید یا قصد ورود به این بازار را دارید، نقش موثر صنعت بسته‌بندی و جعبه خرما را جدی بگیرید. زمان آن رسیده تا با توجه به اهدافتان یک جعبه خرما با طراحی خیره کننده برای تسخیر بازار  داشته باشید. استفاده از جعبه خرما، گامی بزرگ در جهت ارتقای کسب و کار شما خواهد بود.

هدف جعبه خرما

هدف اصلی جعبه خرما این است که در فاصله زمانی انبارداری_ حمل و نقل، توزیع تا رسیدن محصول به دست مصرف کننده مشخصات مهم خرما بر روی جعبه درج شده و از صدمات و خطرات احتمالی جلوگیری شود. به طور کلی منظور از بسته‌بندی و جعبه خرما، مجموعه سیستمی برای آماده سازی خرما جهت حمل و نقل، توزیع، انبار، خرده فروشی و مصرف نهایی است.

ابعاد جعبه برای خرما

حجم و اندازه جعبه خرما به عوامل مختلفی بستگی دارد و نسخه مشخص و استانداردی برای آن تعریف نشده است. هر کسب و کاری با توجه به اهداف و استراتژی خود، جعبه خرما متناسب با اهداف خود را انتخاب می‌کند. در این قسمت حتما تمرکز زیادی برای انتخاب جعبه به خرج دهید تا علاوه بر زیبایی، حمل و نقلی راحت نیز داشته باشد و از ورود رطوبت و آفتاب نیز در امان باشد.

توجه به مناسبت‌ها

به زمان برای عرضه خرما، ماه مبارک رمضان است زیرا در این ایام شما قادر خواهید بود که با ایجاد یک کمپین از این مناسبت بهره کافی ببرید. باید طوری زمان‌بندی کنید تا از بازار ویژه ماه مبارک رمضان غافل نشوید و با طراحی جعبه خرما زیبا و جذاب مقدار فروش خود را افزایش دهید.

جعبه خرما مضافتی

برای انواع مختلف خرما، باید حتما بسته‌بندی مناسب آن را انتخاب کرد. با یک انتخاب درست برای جعبه خرما می‌توانید از محصول در مقابل نور، رطوبت، فشار و غیره به خوبی نگهداری کنید در ثانی اگر جعبه خرما به طور صحیح طراحی و تولید شود عامل تاثیرگذاری در فروش بیش‌تر برای محصولات خرما شما می‌شود. اولین چیزی که توجه مشتری را به خود جلب می‌کند جعبه خرما است.

شاید جالب باشد بخوانید :

انواع جعبه خرما

  • جعبه خرما مضافتی
  • جعبه خرما مقوایی
  • جعبه خرما پلاستیکی
  • جعبه برای خرما خشک

فروش عمده جعبه خرما

مطلب مهمی که باید به آن دقت کنید خرید جعبه خرما به صورت عمده است. توصیه می‌کنیم که در تعداد پایین خرید نکنید. دلایلی که می‌گوییم بهتر است جعبه خرما را عمده خریداری کنید به شرح زیر است:

  • قیمت تمام شده را کاهش میابد.
  • برای یک مرتبه هزینه حمل و نقل می‌پردازیذ.
  • با توجه به نوسانات مداوم قیمت جعبه در بازار، می‌توانید برنامه دقیق‌تری داشته باشید.

ایده برای طراحی جعبه خرما

در مقایسه با سالیان قبل، تنوع ایده برای بسته‌بندی محصولات صنعتی و یا غیر صنعتی بسیار گسترش پیدا کرده است و آلبوم‌های زیادی توسط شرکت‌های کارتن سازی تهیه شده است. این تنوع برای جعبه محصول خرما نیز به راه افتاده و امروزه شاهد بسته‌بندی‌های بسیار زیبا و خیره کننده‌ای در این حوزه می‌باشیم. انتخاب حرفه‌ای جعبه خرما فقط به فروش بیش‌تر شما ختم نمی‌شود، بلکه به برندسازی و افزایش مشتری نیز کمک شایانی می‌کند. علاوه بر آن با حفظ کیفیت و ماندگاری محصول، بتعث می‌شود تا محصول تازه‌تر و مرغوب‌تر به دست مشتری برسد. از جمله ایده‌های خلاقانه‌ای که در طراحی جعبه خرما می‌توان استفاده کرد.

  • ایجاد فضایی برای هسته‌های خرما در جعبه
  • تولید جعبه‌هایی نامتعارف

طراحی جعبه خرما حرفه‌ای

همیشه به دنبال یک طراحی و بسته‌بندی با کیفیت و استراتژیک باشید نه ارزان قیمت زیرا با انتخاب نادرست، بسته‌بندی هزینه‌های بیشتری برای برند شما خواهد داشت.

قیمت جعبه خرما

قیمت جعبه‌های خرما بسیار متنوع است و حتما برای به دست آوردن قیمت باید با تامین کننده مورد اعتماد مشورت کنید تا استعلام قیمت درستی داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − ده =