فروش اقساطی موبایل در تبریز با کمترین نرخ بهره واقعی!

اگر می‌خواهید با بهترین قیمت و با کمترین نرخ بهره واقعی موبایل اقساطی در تبریز بخرید، بهترین گزینه فروشگاه اینترنتی برتر دیجیتال است. پیرو شرایط اقتصادی موجود و با هدف خدمت‌رسانی به تبریزی‌های عزیز، برتر دیجیتال تصمیم گرفته تا امکان خرید اقساطی موبایل را برای شما عزیزان فراهم کند. برتر دیجیتال مناسب‌ترین فروشگاه برای فروش اقساطی موبایل به بازنشستگان تامین اجتماعی تبریز نیز محسوب می‌شود. در ادامه تمام شرایط لازم برای خرید اقساطی از برتر دیجیتال را به صورت کاملاً شفاف گردآوری کردهایم.

فروش اقساطی موبایل در تبریز با پایین‌ترین نرخ بهره واقعی و بدون نیاز به ضامن!

برتر دیجیتال افتخار دارد تا در راستای وضعیت اقتصادی جامعه، پایینترین نرخ بهره واقعی فروش اقساطی موبایل را در تبریز به مشتریان خود ارائه نماید. اگر قصد خرید گوشی اقساطی در تبریز دارید، و یا از بازنشستگان محترم تامین اجتماعی در تبریز هستید، به هیچ وجه این فرصت را از دست ندهید! برتر دیجیتال امیدوار است تا با طرح فروش اقساطی موبایل خود در تبریز و فراهم آوردن شرایط استثنائی و ویژه، شما را از طریق با صرفه‌ترین روش به خواسته‌هایتان برساند.

با شرایط خرید اقساطی استثنائی و پایین‌ترین نرخ بهره واقعی، و با محاسبات شفاف، صاحب محصول مورد علاقه خود شوید!

در شرایط جدید فروش اقساطی موبایل در تبریز، بدون نیاز به ضامن با پرداخت حداقل ۳۵٪ مبلغ به صورت نقدی و مابقی به صورت اقساط ۱۰ ماهه با شرایطی استثنائی، صاحب محصول مورد علاقه خود شوید.

نحوه محاسبه اقساط و مشاهده مبالغ چکها در فروش اقساطی موبایل در تبریز

ما ادعا داریم که پایین‌ترین نرخ بهره فروش گوشی اقساطی در تبریز را برای مشتریان خود ارائه می‌دهیم. به همین خاطر و به منظور شفاف‌سازی محاسبات مربوطه، بخش محاسبه‌گر اقساطی ویژه‌ای را زیر تمامی محصولات وب سایت قرار داده‌ایم. شما کاربر گرامی پس از مطالعه کامل این مطلب، لطفا به صفحه محصول مورد نظر خود مراجعه نمایید و کلید محاسبه‌گر اقساطی را بزنید. با این کار بخش محاسبه‌گر اقساطی برایتان به نمایش در می‌آید و شما به راحتی می‌توانید با انتخاب پیش‌پرداخت و تعداد ماههای مورد نظر، شرایط دقیق خرید گوشی اقساطی خود را مشاهده و تعیین نمایید.

شرایط خرید گوشی اقساطی در تبریز با پایین‌ترین نرخ بهره واقعی

  1. چک صیادی از بانکهای شهر تبریز بدون سابقه برگشتی و معوقات بانکی
  2. حداقل پیش پرداخت : ۳۵٪ مبلغ کل
  3. حداکثر مدت اقساط : ۱۰ ماه
  4. حداکثر مبلغ هر چک بدون ضامن: ۸۰۰٫۰۰۰ تومان | با ضامن: ۱٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان (ضامن نیز استعلام شده و پشت چک و قرارداد را امضاء می‌نماید.)
  5. انتقال مالکیت پس از پرداخت آخرین قسط

مدارک مورد نیاز

  • حضور صاحب چک هنگام تحویل کالا جهت امضای قرارداد الزامی می‌باشد.
  • آخرین قبض خدماتی محل سکونت
  • کپی کارت ملی صاحب چک
  • کپی کارت ملی ضامن (در صورت نیاز)

مراحل فروش اقساطی موبایل در تبریز

با شماره‌های واحد فروش برتر دیجیتال (صفحه تماس با ما) تماس گرفته و محصول درخواستی برای خرید اقساطی خود را اعلام نمایید؛ و سپس با هماهنگی قبلی و با در دست داشتن تمامی مدارک مورد نیاز، به فروشگاه برتر دیجیتال در تبریز مراجعه نمائید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 6 =