فروش انواع فایل توسط فایل شاپینگ

بانک اطلاعات اصناف، قاب ورد پرس، افزونه ورد پرس، نرم افزار، طرح لایه باز کارت ویزیت و تراکت و بنر و سایر فایل ها را میتوانید از فروشگاه فایل شاپینگ دانلود کنید.

کارت ویزیت لایه باز
کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت لایه باز یکی از بهترین روش های جذب و معرفی خود به مشتریانتان تبلیغات از طریق کارت ویزیت است، کارت ویزیت ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به سلیقه خودتان، کسب و کار و خرید مشتریانتان می توانید کارت ویزیت مناسب خود را انتخاب نمایید  که این کارت ویزیت طرح لایه باز نام دارد که از جنس مقواست و با گرماژهای گوناگون تولید میشود.

دسترسی سریع و آسان از دیگر مزیت های این کارت است به این صورت که شما از طریق فروشگاه فایل سایت معتبر فایل شاپینگ میتوانید این نوع کارت را به صورت اینترنتی خریداری کنید و دیگر نیازی به هدر دادن وقتتان نیست و همچنین از خرید خود مطمئن هستید.

مهمترین نکته در کارت ویزیت متن آن است که نباید بیشتر از سه پاراگراف باشد چون بیش از حد شلوغ میشود و همچنین فونت آن که باید کم حجم بگیرد و بهتر دیده شود، به اصطلاح دیگر چشم مشتری خسته نشود و رغبت برای خواندن آن داشته باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

تراکت لایه باز

تراکت لایه باز
تراکت لایه باز

نوعی از تبلیغات که به صورت کاغذ است و مستقیماً به دست مخاطب یا مشتری می رسد یا بر دیوار چسبانده می شود تراکت نام دارد، از تراکت ها برای رساندن یک خبر، پیام یا خدمات فعالیت های یه شرکت سازمان و…استفاده می شود که هم به صورت چاپ و هم به صورت سیاه سفید چاپ میشود و بر روی انواع کاغذ های مختلف مثل کاغذ کاهی کاغذ گلاسه و… عرضه میگردد.

در تراکت ها محتوای بیشتر و جامع تری میتوانیم در اختیار مشتری یا مخاطب قرار دهیم  و همچنین هزینه کمتر نسبت به سایر تبلیغات دارد البته با توجه به نوع کاغذ و سایزی که برای چاپ تراکت خود انتخاب می کنیم، با این کارها از نظر زمان و هم هزینه جلو افتاده ایم.

تراکت ها انواع مختلفی دارند اما یکی از به صرفه ترین نوع آنها تراکت طرح لایه باز می باشد، تراکت لایه باز برجسته ترین و مهم ترین ویژگی ای که دارد این است که شما میتوانید با توجه به نیاز ها و خواسته ی خود تراکت مناسب خود را طراحی کنید.

بنر لایه باز

بنر لایه باز
بنر لایه باز

طرح بنر لایه باز میتواند به شما کمک کند که درکمترین زمان ممکن طرح بنر خود را زده و در روز به جای مثلاً ۴طرح ۲۰ طرح بزنید و درآمدتان را در کمترین زمان به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − دو =