قانون جذب کلید تمام درب های بسته

اگر فردی باشید که به مباحث موفقیت علاقه‌مند باشید و آن را دنبال کنید، مطمئناً با قانون جذب آشنایی دارید. اگر تمایل به کسب اطلاعات حرفه‌ای در این زمینه هستید گروه تحقیقاتی یکشو قانون جذب را به صورت حرفه‌ای آموزش می‌دهد و دوره‌ها و کتاب‌های بسیار زیادی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. اما در این پست به صورت خلاصه به معرفی قانون جذب و روش‌های جذب خواسته‌ها و اهداف می‌پردازیم.

به طور کلی قانون جذب سه مرحله دارد که اگر آن‌ها را به درستی انجام دهیم هر خواسته‌ای که در ذهن داریم برآورده می‌شود. هر خواسته‌ای هر چقدر هم بزرگ قابل دستیابی است.

قبل از اینکه به بیان این سه مرحله بپردازم لازم است کمی در مورد روش جذب و روش جهان برای ارسال خواسته‌ها به زندگی مردم صحبت کنیم. ما همه چیز را با ذهنمان جذب می‌کنیم. ذهن ما امواجی از جنس انرژی را به جهان ارسال می‌کند. این امواج ارسالی در جهان انرژی‌های همسان با خود را جذب می‌کند و آن را به سمت فرستنده برمی‌گرداند. پس وقتی ما امواج یا ارتعاش سلامتی و ثروت و عشق می‌فرستیم، جهان هم سلامتی ثروت و عشق را به زندگی ما وارد می‌کند. اما برعکس وقتی ارتعاش فقر، بدبختی و بیماری به جهان ارسال می‌کنیم همان‌ها را نیز دریافت می‌کنیم.

حال به بیان سه مرحله از قانون جذب می‌پردازیم.

۱- درخواست کردن

برای دریافت هر چیزی ابتدا باید آن را درخواست کنید. به طور کلی همیشه افرادی که بیشتر درخواست می‌کنند بیشتر نیز دریافت می‌کنند. پس فهرستی از خواسته‌هایتان تهیه کنید و هر روز به دنبال راهی برای رسیدن به آن‌ها باشید. اما قبل از گشتن به دنبال راهی برای رسیدن به خواسته‌ها لازم است آن‌ها را با جزئیات به وضوح برسانیم. یعنی به گونه‌ای با جزئیات و ویژگی‌ها مشخص شوند که اگر آن‌ها را به یک دستگاه برآورده کردن آرزوها بدهیم، دقیقاً همان خواسته ما را تولید و به ما تحویل دهد.

۲- باور سازی

ما اگر باورهای مناسبی در مورد زندگی، پول و به طور کلی اهدافمان نداشته باشیم، اصلاً این حرف‌ها را گوش نخواهید داد و این مقاله را نخواهید خواند چه برسد به انجام مرحله اول تا سوم. اما گاهی باورهایمان تا آن حد بد و مخرب نیست. اما بارها اتفاق افتاده که هدف‌گذاری برای خواسته‌ای انجام می‌دهیم اما به آن دست پیدا نمی‌کنیم. در این صورت باید از این سیگنال متوجه بشوید که باورهای مخربی در مورد این موضوع در ذهن دارید. در واقع اتفاقات زندگی ما نشان دهنده باورهای ذهنی ما هستند. اگر اتفاقات مناسب و باب میل ما نیستند پس باید آن‌ها را تغییر دهیم.

اینکه باورها چیستند و چگونه تغییر می‌کنند مهم‌ترین موضوعی است که با آن مواجه هستیم و اگر بتوانیم باورها را به درستی درک کنیم و بدانیم چطور تغییر می‌کنند، به هر آنچه در زندگی خواهان آن هستیم دست پیدا می‌کنیم. به قول کتاب غول درون، در این صورت است که غول درون ما بیدار و تحت اختیار و اراده ما قرار می‌گیرد.

باور فکری است که به صورت یک منطق قدرتمند در ذهن شکل گرفته است. این منطق قدرتمند تغییر نمی‌کند مگر اینکه منطقی قدرتمندتر و متضاد با آن در ذهن ما جای بگیرد. در این خصوص اطلاعات بیشتری را می‌توانید در دوره آموزش قانون جذب گروه تحقیقاتی یکشو به دست آورید.

مسلماً باور مناسب برای ثروت باوری است که کسب ثروت را آسان می‌داند و وفور نعمت و فراوانی را باور دارد. برای سلامتی باور مناسب باوری است که کسب سلامتی را ساده می‌پندارد. اعتقاد دارد سلامتی و تندرستی به سادگی قابل دستیابی است. در مورد عشق نیز به همین صورت. باور مناسب باوری است که اعتقاد دارد عشق همه جا هست و به سادگی کسب می‌شود. انسان خوب به وفور وجود دارد و همیشه می‌توان عاشق بود.

حال زمان مرحله سوم یعنی پذیر است.

۳-پذیرش

پذیرش یعنی آماده بودن. برای اینکه آماده دریافت باشید باید کاری انجام دهید. گاهی باید دوره‌هایی را بگذرانید تا مهارت شما افزایش یابد. گاهی نیاز دارید وسایلی را جمع کنید. گاهی نیاز است در مصاحبه‌ای شرکت کنید. اقدامات برای رسیدن به آمادگی را تکامل می‌گویند. کارهایی که برای طی کردن تکامل باید انجام داده شود، توسط کائنات و خداوند به شما گفته می‌شود. آن‌ها به صورت ایده‌هایی در ذهنتان روشن می‌شوند و شما متوجه می‌شوید برای رسیدن به هدفتان باید کاری بکنید.

اقداماتی که باید برای رسیدن به اهدافتان انجام دهید به یکباره به شما گفته نمی‌شود. هر زمان یک مرحله را می‌بینی و پس از حرکت و برداشتن قدم اول، قدم دوم به شما گفته می‌شود. بسیاری از افراد در دام این طرز فکر می‌افتند که باید از ابتدا تا انتهای مسیر را برنامه‌ریزی کنند و تمام قدم‌ها از پیش مشخص باشد. برای همین وقتی مسیر را مبهم می‌بینند دست از حرکت برمی‌دارند و تلاشی برای رسیدن به هدف نمی‌کنند.

در کنار این سه مرحله، قانون جذب نیاز به یکسری کاتالیزور دارد. کاتالیزور یعنی عواملی که به حرکت شما سرعت می‌بخشد. یکی از مهم‌ترین کاتالیزورها بخشش است.

بخشش در قانون جذب:

اگر بخشش کنی هفتصد برابر دریافت خواهی کرد. این وعده ایست که در قرآن آمده. چه معامله‌ای با ارزش تر و سودمندتر از اینکه یکی بدهی و هفتصدتا دریافت کنی؟ هر چیزی که می‌خواهی به دست بیاوری را ببخش. اگر عشق می‌خواهی عشق ببخش. اگر ثروت می‌خواهی ثروت ببخش اگر سلامتی می‌خواهی در جهت سلامتی دیگران قدم بردار و… .

سپاسگزاری در قانون جذب:

یکی از مهم‌ترین کاتالیزورها سپاسگزاری است. اگر بابت آنچه می‌خواهی به دست بیاوری پیشاپیش سپاسگزار باشی، با سرعت بیشتری به آن خواهی رسید. اگر داشته‌هایت را هر چند اندک ببینی و بابت آن‌ها سپاسگزاری کنی، بیشتر کسب می‌کنی. همچنین یک ترفند برای به دست آوردن حس سپاسگزاری، به یادآوردن گذشته ناگوار و شرایط بد گذشته است که در حال حاضر بهبود یافته و بهتر شده است. این اقدام حس سپاسگزاری و تشکر از معبود بزرگمان را در ما زنده می‌کند.

در کل هدف‌گذاری هوشمندانه به همراه باور سازی، بخشش و سپاسگزاری و حرکت به سوی هدف، شما را با سرعت نور به خواسته‌هایتان می‌رساند و این است قانون جذب واقعی.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + دو =