قبل از خرید تخت خواب چه نکاتی را باید بدانیم؟

۱) فضا

هنگامی که به نمایشگاه سرویس خواب می روید، با تمام ابعاد اتاق خود مسلح شوید. قانون سرانگشتی معمول این است که بزرگ‌ترین تختی را که اتاق اجازه می‌دهد تهیه کنید، اما اگر قبل از استراحت دادن به تخت جدیدتان، چیدمان اتاق خوابتان را مشخص کنید، سود زیادی خواهد داشت. به هر حال، تعویض تخت یا خرید تشک جدید ممکن است انگیزه ای باشد که برای بازسازی کل اتاق نیاز دارید.

۲) استفاده کنید

آیا به ذخیره سازی زیر تخت نیاز دارید؟ اگر در حال تهیه یک اتاق اضافی هستید، آیا می‌توانید تخت‌ها را به هم متصل کنید تا یک اتاق بزرگ برای زوج‌ها ایجاد کنید؟ آیا به یک تخت کودک جدید نیاز دارید تا در دوران نوجوانی آنها دوام بیاورد؟ از اینکه مردم از تختخواب خود چه می خواهند به غیر از یک خواب ساده شبانه شگفت زده خواهید شد – حتی توصیه هایی وجود دارد که چگونه تخت شما می تواند به شما در باردار شدن کمک کند.

۳) قیمت

محدوده قیمت خود را بدانید همیشه برای هر بودجه ای یک تخت وجود دارد و اینکه آیا شما با خود به بهترین نحو رفتار می کنید اکنون که بچه ها خانه را ترک کرده اند. شما به سادگی یک اتاق ذخیره سازی را به یک اتاق خواب اضافه می کنید. یا در حال تلاش برای یافتن بهترین گزینه برای یک کودک در حال رشد هستید، منطقی است که قبل از ورود به نمایشگاه، از طریق امور مالی خود کار کنید. به خاطر داشته باشید که می توانید برای پوشش آنلاین خرید خود در فروشگاه Bedpost خود برای وام Finance Now درخواست دهید – و این باید فقط ۲۰ دقیقه طول بکشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .

۴) سلامتی

ورزشکاران، متخصصان طبیعی، فیزیوتراپیست ها و علاقه مندان به تناسب اندام همگی در مورد سالم ترین گزینه ها برای موضوعات خاص خود تحقیقات زیادی انجام می دهند. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا همه نباید به دنبال تخت یا تشک جدید خود باشند تا به آنها کمک کند تا سلامت خود را تقویت کنند. محدوده Sealy Posturepedic، مواد مورد تایید بنیاد فضایی ایالات متحده Tempur که برای تشک‌ها و بالش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، یا مجموعه‌های Sleepmaker و Beautyryest ما را برای تمام مزایای سلامتی مختلف بررسی کنید.

۵) تحقیق و تست-استراحت

اگر وقت آزاد شما گرانبها است، پس از شروع خرید تخت یا تشک جدید، کمی تحقیق می تواند در صرفه جویی در وقت شما کمک کند. قبل از رفتن به نمایشگاه Bedpost با فکر کردن در مورد اندازه و بودجه، گزینه های خود را محدود کنید و سپس مطمئن شوید که تمام گزینه هایی را که کارشناسان ما به شما نشان می دهند آزمایش کرده اید. با این حال، یک هشدار، وقتی خسته هستید تست استراحت نکنید… همه تشک ها به اندازه یکدیگر راحت به نظر می رسند!

۶) محافظ تشک

کنه های گرد و غبار می توانند باعث آلرژی و آسم شوند. آنها از پوسته های پوست تغذیه می کنند و طول عمر آنها بین ۳۰ تا ۹۰ روز است و ماده ها در این مدت روزانه حداکثر سه تخم تولید می کنند. اگر در حال خرید تشک جدید هستید، یک تشک یا محافظ بالش در نظر بگیرید تا به شما کمک کند خرید جدید خود را در بهترین شرایط ممکن نگه دارید.

۷) بالش

خرید سرویس خواب جدید و عالی خود بسیار خوب است، اما مطمئن شوید که در حین حضور در نمایشگاه، چند گزینه بالش را نیز تست کنید. بسته به اینکه شما خوابیده جلو، عقب یا پهلو هستید، سبک های مختلفی وجود دارد – بنابراین چند انتخاب برای امتحان وجود دارد.

۸) تحویل

هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید و پول خود را پرداخت کردید، مرحله بعدی این است که تخت خود را به خانه برگردانید. ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اگر خودتان نمی توانید آن را به خانه برسانید، زمان تحویل را بررسی کنید و کاملا مطمئن باشید که دسترسی آسان به اتاق دارید – هیچ چیز بدتر از این نیست که بخواهید یک تخت جدید را از پله های باریک و منحنی به دست بگیرید. فرودهایی با شکل عجیب

۹) از یک دوست بپرسید

این احتمال وجود دارد که شما برای مدتی طولانی تخت نخریده باشید، به هر حال ما تمایل داریم ماشین هایمان را بیشتر از تشک هایمان عوض کنیم ، علیرغم اینکه زمان بسیار بیشتری را در آن می گذرانیم و می دانیم که آنها برای سلامتی ما بسیار مهم هستند. فناوری از آخرین باری که تخت یا تشک خریدید تا حدی پیشرفت کرده است، بنابراین از دوستان خود بپرسید که آیا چیزی برای توصیه دارند یا خیر. و سپس به Bedpost پایین بیایید تا بررسی کنید چه چیزی را باید مطابقت دهیم.

۱۰) روی آن نخوابید

تحقیقات خواب می تواند یک علم عجیب و غریب باشد ، اما واضح است که فقدان یک استراحت خوب شبانه می تواند منجر به بیماری، استرس و تحریک پذیری شود. اگر تشک را روی تخت فنری تعویض می‌کنید، پایه آن را نیز تعویض کنید تا مطمئن شوید که شما و تشک جدیدتان از تکیه‌گاهی که مطابق با آن ساخته شده است برخوردار می‌شوید و در نهایت یک خواب عالی خواهید داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − دو =