قوی ترین باتری موبایل در سال ۲۰۲۱

قوی ترین باتری موبایل در عصر حاضر چیست؟

بهترین باتری های موبایل با دوام بیشتر و مدت زمان نگهداری شارژ به طور قطع مرتبت با بهترین برند های تولید کننده موبایل نیستند اما در این میان باتری آیفون و باتری سامسونگ در این دسته بندی جای دارند. در این مطلب به صورت کامل مهم ترین باتری ها را خدمت شما معرفی میکنیم.

دوام گوشی موبایل برای خریداران بسیار مهم است، سازندگان تلفن همراه در راه‌اندازی و رونمایی دستگاه‌های جدید با توجه به نیاز مشتریان خود به افزایش حجم باتری روی آورده‌اند. در رابطه با قوی ترین باتری تلفن، باتری سامسونگ و موتورولا دارای قدرتمند ترین باتری موبایل هستند که ۵۰۰۰ میلی‌آمپر جوابگو هستند سپس باتری آیفون در این رتبه بندی قرار میگیرد.

اکنون پایداری و بقای باتری ها برای کاربران بسیار اهمیت دارد زیرا اتصال به شبکه اینترنت میزان مصرف باتری موبایل را افزایش داده است. هرچند شارژر ها ی سریع به کمک این موضوع  آمده اند اما باز هم کاربران باتری های موبایل را ضعیف می دانند.

صرف نظر از نوع ویژگی هایی که باید در تلفن جدید بررسی شود، توجه بیشتر به عمر باتری در قدرتمندترین باتری باید در اولویت قرار گیرد.

عمر و بقای کدام باتری موبایلی بیشتر از دیگر نمونه ها است؟؟ باتری قوی گوشی سامسونگ د ر مقابل سایر برند ها چون باتری آیفون چه جایگاهی دارد؟

چگونه یک تلفن همراه با باتری مناسب خریداری کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید نیاز های خود را در نظر بگیرید چراکه بعضی از تلفن های همراه چون نمونه های گیمینگ با اینکه باتری قوی دارند اما مورد استفاده شما نخواهند بود. تلفن های همراه بیشماری هر ساله بررسی میشود تا بهترین و با دوام ترین باتری ها را از لحاظ تجربی مورد سنجش قرار دهد.

این تست اغلب در اتصال موبایل به شبکه اینترنت و حالت وب گردی مورد بررسی قرار میگیرد همان موضوعی که کاربران با آن در ارتباط هستند ودر این حالت بیشترین میزان باتری مصرف میشود! این تست تا زمانی که باتری به صورت کامل تمام شود ادامه دارد! وبرای قوی ترین باتری موبایل به کار می رود. اکثر باتری تلفن های همراه به طور متوسط ​​تلفن حدود ۱۰ ساعت دوام می آورند.

ما به دنبال قدرتمند ترین باتری گوشی هستیم پس این باتری ها باید بیشتر از ۱۰ ساعت دوام داشته باشند!! کارآمدترین دستگاه‌ها در لیست بهترین عمر باتری تلفن را در این مطلب مشخص کردیم. زیرا این دستگاه‌ها به راحتی ۱۱.۵ ساعت یا بیشتر از استفاده مداوم شما دوام خواهند آورد.

  1. برند موتورولا مدل Moto G Power 2021

این محصول دارای مشخصات بهتری نسبت به مدل قبلی خود یعن G Power 2020 است. اما مهم‌ترین ویژگی در قالب یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی باقی می‌ماند که به گوشی اجازه می‌دهد چندین روز بدون شارژ در استفاده معمولی کار کند. پس قوی ترین باتری گوشی در سال ۲۰۲۱ به حساب می آید!

۲. باتری قوی موبایل Nubia RedMagic 6

این موضوع مشخص نیست که آیا شما به تلفن گیمینگ نیاز دارید یا ندارید!! زیرا اکثریت افراد به تلفن های معمولی بسنده می کنند و پاسخ گوی نیاز های روزمره آنها است. اما چیزی که باید بدانید این است که موبایل های گیمینگ عمر باتری بالایی دارند. Nubia RedMagic 6 نیز از این مشاهدات مستثنی نیست و به خاطر عمر باتری فوق‌العاده‌اش، جایزه بسیار توصیه‌شده را از Tom’ Guide دریافت کرده است.همانطور که نتیجه تقریباً ۱۳.۵ ساعته RedMagic 6 در تست باتری را دریافت کرده است!

۳. باتری موبایل Moto G Power 2022

موتورولا به تولید نسخه‌های جدید Moto G Power ادامه داده است نتایج نشان می دهد عمر باتری ای گوشی هوشمند برای چند روزه مناسب است. این محصول مانند مدل های قبلی خود، در تست باتری ما مدت زمان زیادی دوام می آورد، اگرچه از همان سرعت شارژ آهسته دیگر گوشی های سری Moto G برخوردار است.

همچنین یک پردازنده pokey ما را نسبت به نسخه ۲۰۲۱ نسبت به این نسخه از Moto G Power کمتر مشتاق می کند، نسخه ای که همچنان در دسترس است و احتمالاً خرید بهتری است، حتی اگر هرگز پس از اندروید ۱۱ به روز رسانی نشود. Moto G Power.

  1. باتری گوشی Nubia RedMagic 6S Pro

مانند RedMagic 6 که قبل از آن عرضه شده بود، نوع RedMagic 6S Pro کاملاً تست باتری ما را شکست می دهد و زمانی که صفحه نمایش روی ۶۰ هرتز تنظیم شده بود، ۱۳ ساعت و ۱۳ دقیقه دوام می آورد.گوشی‌های مخصوص بازی طرفداران خاص خود را دارد اما دوربین‌های این دستگاه Nubia کیفیت مطلوبی ندارد!! اما اگر می خواهید گوشی مخصوص بازی را داشته باشید، RedMagic 6S Pro در مورد عملکرد یا باتری شما را ناامید نخواهد کرد.

۵. باتری Kyocera DuraForce Ultra 5G UW

به‌عنوان یک تلفن بادوام که به افراد در کارگاه‌های ساختمانی خدمات می‌دهد، باید مدت زمان زیادی بین شارژ کار کند. و این دقیقا همان کاری است که این گوشی به لطف ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت و چیپست قدرتمند اسنپدراگون ۷۶۵G انجام می دهد.زمانی که گوشی بادوام Kyocera را مورد آزمایش قرار دادیم، یک دقیقه کمتر از ۱۲.۵ ساعت دوام آورد باید جای دیگری را جستجو کنید.

۶. Asus Rog phone 5

اکثر افراد می گویند که ROG Phone 5 ایسوس برای مدت طولانی با شارژ دوام می‌آورد اما تنها سوال این بود که چه مدت؟؟به هر حال، با قرار دادن یک باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در داخل یک گوشی، دستگاهی خواهید داشت که برای مدت زمان طولانی دوام می آورد.ROG Phone 5 در تست نزدیک به ۱۲.۵ ساعت ماند و صفحه نمایش با نرخ تجدید ۶۰ هرتز تنظیم شده است.

  1. باتری سامسونگ گلکسی A52 5G

گوشی نام برده شده در تست باتری که در آن اینترنت حرف اول را می زند ۱۲ ساعت و ۱۹ دقیقه به صورت عالی کار کرده است. ضمنا از این دستگاه انتظار شارژ سریع نداشته باشید، مگر اینکه به دنبال شارژر سریع تری باشید.

در حالی که گلکسی A52 5G می‌تواند از شارژ سریع سیمی ۲۵ واتی پشتیبانی کند، سامسونگ فقط یک شارژر ۱۵ واتی در جعبه گوشی دارد. پس از نیم ساعت، ۳۱ درصد شارژ نسبتاً هوم داشت.

  1. باتری آیفون ۱۳ پرو مکس

در تلفن های آیفون نسخه های قدیمی باتری ها به خوبی کارایی نداشتند و مصرف کنندگان همیشه از آن ناراضی بودند! این محصولات به صورت عمده به استثنای آیفون ۱۲ پرو مکس، مدل‌های آیفون ۱۲ مدل ۲۰۲۰ از نظر عمر باتری جایگاهی نداشتند. اپل با تقویت باتری در سری جدید آیفون ۱۳ خود  گامی جدید برداشته است .بهترین باتری های تولید شده این مجموعه باتری آیفون ۱۳ پرو مکس است. و این گوشی در تستی که انجام دادیم به راحتی ۱۲ ساعت را دوام آورد!! انتظار میرود که آیفون در نسخه های جدید باتری های بهتری را در تلفن های خود قرار دهد.

  1. گوشی Cat S62 Pro

این تلفن همراه که در ایران به خوبی شناخته شده همنیست در دسته بندی باتری های قوی گوشی های هوشمند سال ۲۰۲۱ قرار میگیرد. در نتیجه تستی که انجام شده است مدت زمان ۱۲ ساعت و ۱۶ دقیقه دوام آورده است. به طرز شگفت انگیزی سبک است.این تلفن همراه به‌عنوان یک تلفن هوشمند، سرسخت، خوب عمل می‌کند و در شرایط سخت گارگاهی به عنوان یک تلفن همراه هوشمند بسیار مناسب و کارآمد است.

۱۰-گوشی موتورلا مدل Motorola One 5G Ace

از بهترین باتری های موبایل در برند موتورولا قرارگرفته اند که یکی دیگر از آنها Motorola One 5G Ace است و در تستی که برای دوام باتری آن انجام گرفته است ۱۲ ساعت کامل دوام آورده است. با امکانات و مزایایی که در اختیار کاربران قرار می دهد این یکی از بهترین گوشی ها برای کارکرد روزانه با داشتن امکانات خوب و رو به بالا است!

  1. گوشی هوشمند Moto G Pure

اگر به دنبال ۲ ویژگی منحصر به فرد میگردید این محصول دربررسی قدرتمند ترین باتری گوشی دو ویژگی خاص دارد دارد! اول اینکه قیمت پایین و مناسبی برای آن در نظر گرفته اند و دوم اینکه باتری که در آزمایش تقریباً ۱۲ ساعت دوام می آورد.سرعت شارژ ۱۰ واتی گوشی مدتی طول می کشد تا باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی که Moto G Pure را تامین می کند، شارژ شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.