قیمت سیم آرماتوربندی کیلویی چند است؟ خرید عمده از تولیدکننده

سیم قالب‌بندی فلزی یا به عبارتی سیم آرماتوربندی آهنی یکی دیگر از انواع محصولات فولادی پرکاربرد می‌باشد که به صورت کلاف پیچ و شاخه‌ای تولید و به بازار عرضه می‌شود. این محصول به دلیل نرمی و انعطاف پذیری بالا در بسیاری از صنایع و صنعت ساختمان سازی قابل استفاده می‌باشد. سیم مفتول آرماتوربندی فولادی را در بازار با نام مفتول آنیل شده و یا پخته شده می‌توان خریداری کرد. این نوع محصول همان‌طور که از نامش پیداست از مفتول سیاه و در دو نوع فابریک و تسمه‌ای و در ضخامت ۱.۵ تا ۴ میلیمتر تولید شده است. شاید این سوال در ذهن خیلی از شما پیش آید که آیا قیمت سیم قالب بندی مقرون به صرفه است و یا اینکه سیم آرماتور بندی کیلویی چند است؟ پاسخ تمام سوالات شما پیش ما است. در این مقاله ما قصد داریم تا در مورد “سیم قالب بندی کیلویی چند است؟” و اینکه از کدام منابع خریداری کنید و چه عواملی بر روی قیمت سیم آرماتور بندی کیلویی تاثیر گذار هستند را شرح دهیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

قیمت سیم مفتول آرماتوربندی کیلویی چند است؟

باید گفته شود سیم آرماتوربندی کیلویی چند است؟ بر اساس یک سری فاکتور که شرح داده می‌شود محاسبه می‌شود. عواملی همچون قیمت میلگرد در بازار، کارخانه تولید کننده، نوع سیم آرماتوربندی، یعنی از نوع فابریک و یا تسمه باشد قیمت آنها با یکدیگر فرق دارد. میزان نرم بودن سیم قالب‌بندی آهنی یا نرم است و یا خیلی نرم است. ضخامت سیم قالب‌بندی آهنی، میزان عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات ارز و دلار بازار،امروزه شاهد تغییر قیمت نرخ دلار و ارز در کشور هستیم. با تغییر قیمت دلار بسیاری از محصولات نیز تغییر قیمت پیدا می‌کنند. محصولات آهن آلات از آن دسته محصولاتی به شمار می‌آید که قیمت دلار تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارد. در این مقاله جدولی تهیه کردیم تا شما با توجه به ضخامت سیم مفتول بدانید قیمت سیم آرماتوربندی کیلویی چند است؟

جدول مشخصات، وزن و قیمت سیم آرماتوربندی و قالب بندی ۱۴۰۲

همان‌طور که در متن فوق نیز به آن اشاره شد سیم آرماتوربندی کیلویی چند است؟ بر اساس وزن که به صورت کیلویی محاسبه می‌شود و همچنین ضخامت آن تعیین می‌شود حال برای به روزترین قیمت این محصول شما می‌توانید از جدول اشتال زیر کمک بگیرید.

نام محصول ضخامت مفتول آهنی(mm) وزن مفتول فلزی(kg) نوع مفتول قیمت(تومان)
سیم مفتول نرم ۱.۵ میلیمتر ۲۰ الی ۲۵ کیلوگرم مفتول سیاه فولادی ۳۲۰۰۰
سیم قالب‌بندی نرم تسمه ۲.۵ میلیمتر ۲۰ الی ۲۵ کیلوگرم مفتول سیاه آهنی ۳۲۰۰۰
سیم آرماتوربندی نرم تسمه ۳ میلیمتر ۲۰ الی ۲۵ کیلوگرم مفتول سیاه فلزی ۳۲.۱۰۰
سیم مفتول نرم تسمه ۴ میلیمتر ۲۰ الی ۲۵ کیلوگرم مفتول سیاه فولادی ۳۲.۱۰۰
سیم قالب‌بندی فابریک بسیارنرم ۱.۵ میلیمتر ۱۵ کیلوگرم مفتول سیاه آهنی ۳۶۰۰۰
سیم مفتول فابریک بسیار نرم ۲.۵ میلیمتر ۱۵ کیلوگرم مفتول سیاه فلزی ۳۶۰۰۰
سیم قالب‌بندی بسیار نرم ۳ میلیمتر ۵۰ کیلوگرم مفتول سیاه فولادی ۳۶.۱۰۰
سیم آرماتوربندی بسیار نرم ۴ میلیمتر ۵۰ کیلوگرم مفتول سیاه آهنی ۳۶.۱۰۰
سیم مفتول میهن نور بسیار نرم ۱.۵ میلیمتر ۱۵ کیلوگرم مفتول سیاه فولادی ۳۷۰۰۰
سیم آرماتوربندی میهن نور بسیار نرم ۲.۵ میلیمتر ۱۵ کیلوگرم مفتول سیاه فلزی ۳۷۰۰۰

انواع سیم مفتول سیاه و کاربرد هر یک با ذکر هر کلاف چند کیلو است؟

سیم مفتول سیاه دارای انواع مختلفی است و هر یک از آنها کاربردی جداگانه دارند که شامل موارد زیر می‌باشد.

  1. سیم مفتول فولادی با ضخامت ۱.۲ تا ۱.۷ میلیمتر تولید شده بیشترین کاربرد را برای سیم آرماتوربندی فولادی دارد. البته باید گفته شود سیم مفتول سیاه با ضخامت ۱.۵ دارای ۲۰ تا ۲۵ کیلو، هر کلافش بیشترین کاربرد را دارد.
  2. سیم مفتول فلزی با ضخامت ۲ تا ۲.۵ میلیمتر تولیده شده بیشتر در قالب‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است گفته شود سیم مفتول سیاه با ضخامت ۲.۵ میلیمتر نرم دارای ۲۰ تا ۲۵ کیلو، هر کلافش بیشترین کاربرد را دارد.
  3. سیم مفتول آهنی با ضخامت ۳ تا ۴ میلیمتر تولیده شده، دارای ۶۰ تا ۱۰۰ کیلو، هر کلافش و بیشترین کاربردش در صنعت ساختمان‌سازی و بسته بندی و نجاری است.

مهمترین کاربرد سیم مفتول سیاه (آرماتوربندی، قالب بندی و …)

از مهمترین کاربرد سیم آرماتوربندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. پل‌سازی و سدسازی
  2. برای شناژ ساختمان سازی و وصل کردن میلگردها به یکدیگر
  3. مصارف صنعتی
  4. مجسمه سازی
  5. صنعت بسته‌بندی، نجاری، قالب‌بندی

خرید عمده سیم آرماتوربندی، قالب بندی در تهران از تولیدی

صنایع فولاد توفیقی همواره آماده فروش انواع سیم مفتول آرماتوربندی می‌باشد. شاید این سوال در ذهن شما خطور ‌کند که سیم آرماتوربندی کیلویی چند است؟ و یا اینکه سیم قالب بندی کیلویی چند است؟ و برای چه مصارفی به کار می‌رود. در این مواقع شما می‌توانید از طریق کارشناسان این مجموعه مشاوره شوید و آنها با صبر و حوصله پاسخگوی یک به یک سوالات شما می‌باشند و همچنین به روزترین قیمت‌ها را در اختیار شما می‌گذارند.
در آخر اضافه کنیم که ما جز اولین تولیدکنندگان سیم مفتول سیاه و گالوانیزه در ایران هستیم و آماده همکاری جهت صادرات مفتولبا خریداران عزیز می‌باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 2 =