قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین و حرارتی ۶ و نیم

قبل از اینکه بخواهیم قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین را بررسی کنیم در ابتدا لازم است با محصول میلگرد فلزی آشنا شوید. میلگردها در ۳ دسته ساده، آجدار و آجدار پیچیده یا همان کلاف تولید و به بازار عرضه می‌شود. در حقیقیت باید گفت این محصول یک عضو جدا نشدنی در ساختمان محسوب می‌شود، میلگرد ساده همان‌طور که از نامش پیداس فاقد آج است، میلگردهای آجدار بستگی به نوع آج آن در گریدهای A1، A2، A3 و A4 تقسیم می‌شوند. میلگرد آجدار پیچیده یا همان کلاف جهت آرماتوربندی ستون‌ها به کار می‌رود و به صورت کلاف پیچ در بازار یافت می‌شود. این محصول دارای انعطاف پذیری و فرم شکل پذیری بالا است. در این مقاله ما قصد داریم تا قیمت میلگرد حرارتی ۶ و نیم و قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین را برای شما شرح دهیم که چگونه به صورت آنلاین و قیمتی کارخانه‌ای از سایت صنایع فولاد توفیقی خریداری کنید.

قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین کارخانه

میلگرد آرماتوربندی همان‌طور که گفتیم به صورت کلافی در هم تنیده شده تولید می‌شود و در دونوع گرید A1 و A2 به صورت ساده و آجدار از قطر ۵.۵ تا ۱۶ میلیمتر می‌باشد. میلگردهای با قطر ۵.۵ تا ۸ را اصطلاحا مفتول و یا وایر مش نیز گفته می‌شود و بیشتر کاربرد آن برای مش‌بندی و شناژ ساختمان به منظور تقویت بتن به کار و بسیاری صنایع دیگر نظیر جوش الکترود و… که در ادامه به آن خواهیم پرداخت به کار می‌رود. میلگرد کلاف، طی نورد گرم و حرارت تولید می‌شود و همان‌طور که از نامش پیداست به صورت کلاف و توپ است و به صورت شاخه‌ای نمی‌توان فروخت و کلاف‌های سلفون پیج آن با ضخامت کم به صورت ۱۲ میلیمتری می‌باشد، از قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین خارج نشویم و شما عزیزان می‌توانید قیمت روز این محصول را به صورت لحظه‌ای و به صورت آنلاین از جدول قیمت‌گذاری صنایع مفتول فولادی مشاهده فرمایید. در واقع قیمت این محصول بر اساس پارامترهایی نظیر میزان عرضه و تقاضا، کارخانه سازنده، مواد اولیه در ساخت آن و همچنین به شرایط کشور و تغییرات قیمت ارز و دلار بستگی دارد. اگر می‌خواهید به طور تخصصی، اطلاعاتی در این زمینه، و به روزترین قیمت میلگرد حرارتی ۶ و نیم را بدست آورید می‌توانید با مهندسین و کارشناسان زبده صنایع فولاد توفیقی تماس حاصل فرمایید. با توجه به اینکه این مجموعه خود، تولید کننده انواع میلگرد در قطرها مختلف اعم از ۶.۵ کلاف می‌باشد. قیمتی کارخانه‌ای را در اختیار شما می‌گذارند.

جدول قیمت میلگرد حرارتی ۶ و نیم امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

میلگرد ۶.۵ کلاف را با نام میلگرد ساده و کششی نیز در بازار به فروش می‌رسانند. همان‌طور که در متن فوق اشاره کردیم قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین به چند عوامل مهم بستگی دارد، که یکی از آنها کارخانه تولید کننده این محصول بود. کارخانه‌های متعددی هستند که این محصول را تولید می‌کنند و بر اساس وزن، قیمت‌های مختلفی دارند. در این مقاله جدولی تهیه کرده‌ایم، با توجه به کارخانه‌های معروف تولید کننده میلگرد کلافی ۶.۵، و شما عزیزان می‌توانید قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین را در این جدول مشاهده فرمایید.

نام محصول کارخانه سازنده آنالیز(گرید) قیمت(تومان)
میلگرد ۶.۵کششی حرارتی ابهر RST 34 ۲۹۳۰۰۰
میلگرد ۶.۵ کلاف حرارتی فولاد ابهر ۳ SP ۲۶۵۰۰۰
میلگرد ۶.۵ ساده انبار اصفهان ۱۰۰۸ ۲۸۰.۰۰۰
مفتول آرماتوربندی ۶.۵ ذوب آهن اصفهان ۱۰۰۸ ۲۷۸۰۰۰
وایر مش ۶.۵ فولاد یزد ۱۰۰۸ ۲۸۱۰۰۰
مفتول ۶.۵ کششی فولاد یزد RST 34 ۲۸۰.۰۰۰
میلگرد ۶.۵ کلاف فولاد نطنز ۳ SP ۲۶۵۰۰۰
مفتول آرماتور بندی ۶.۵ بستان آباد RST 34 ۲۸۵۰۰۰


کاربرد میلگرد ۶.۵ کلاف صنایع مفتول فولادی توفیقی

میلگرد فلزی بر اساس استاندارد ملی ساختمان‌سازی تولید می‌شود و به دو صورت کلاف ساده حرارتی و آجدار کلاف ساخته می‌شود و دارای کاربردهای بسیاری است، چکیده‌ای از کاربرد این محصول فولادی شامل موارد زیر می‌باشد.

  1. ساخت سیم بکسل
  2. سیم خاردار
  3. توری حصاری
  4. زنجیر فلزی
  5. سیم جوش الکترود
  6. انواع مفتول صنعتی
  7. میخ، پیچ و پرچ
  8. صنایع فنر سازی

خرید و قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین از کارخانه فولاد توفیقی

صنایع فولاد توفیقی همواره آماده ارائه فروش انواع میلگرد در گرید و ضخامت‌های مختلف می‌باشد. شما عزیزانی که قصد خرید این محصول انعطاف‌پذیر و کششی را دارید، برای استعلام گرفتن قیمت میلگرد ۶.۵ کلاف آنلاین می‌توانید به سایت این مجموعه رجوع کنید و قیمت‌ها را مشاهده کنید و یا می‌توانید برای بدست آوردن قیمت میلگرد حرارتی ۶ و نیم، با توجه به کاربرد خود با کارشناسان خبره و مهندسین تیم فروش تماس حاصل فرمایید و با توجه به قیمت‌های لحظه‌ایی کشور قیمتی کارخانه‌ای و استثنایی در برندهای مختلف را دریافت کنید. پس همین الان برای ثبت سفارش اقدام نمایید و خریدی ویژه را تجربه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 13 =