قیمت و خرید اکانت یا ابزار اشتراکی سئو: پایدار و باکیفیت

اگر کمی با ابزار های مختص به SEO آشنایی داشته باشید، می دانید که حتی هزینه ماهانه این ابزار ها با نرخ فعلی دلار برای ما ایرانیان بسیار بالاست به همین منظور خرید اکانت یا ابزار اشتراکی سئو بسیار به صرفه است. به طور مثال اگر هزینه اکانت لایت Ahrefs را با نرخ دلار ۲۴۰۰۰ محاسبه کنید، می شود ۲ میلیون ۳۷۶ هزار تومان، این هزینه برای هر کسی با هر سطح مالی واقعا زیاد است. به همین دلیل بیشتر وب مستران و کارشناسان سئو به خرید اکانت های اشتراکی روی آورده اند.

 

رقابت در زمینه سئو بسیار سخت شده است و SEO هر ساله غنی تر از قبل می شود، نیاز به ابزار هایی که بخشی از تحلیل‌ها را هندل کنند بیش از پیش احساس می‌شود. با در اختیار داشتن اکانت‌های اشتراکی سئو علاوه بر کاهش هزینه می توانید در رقابت سئو از رقیبان خود سبقت بگیرید.

می توانید با Ahrefs بک لینک های خود و رقیبان خود را مشاهده کنید و متوجه بشوید که رقیبان شما در چه سایت هایی لینک سازی کرده اند تا شما هم در آن سایت ها لینک خود را قرار بدهید. البته این تنها یکی از کارهایی است که با Ahrefs می توانید انجام دهید، تعداد مقالات بروز شده، سختی کلمه کلیدی، توزیع انکرتکست ها، شکاف محتوایی و بسیاری از آنالیز ها را انجام دهید.

با ابزار MOZ نیز می توانید بک لینک های خود و رقبیبان تان را آنالیز کنید، کمپین بسازید و رشد DA,PA سایت خود و رقیبانتان را دنبال کنید. باقی ابزار ها نیز گزارش های دیگری ارائه می دهند اما اکثر آنها تحلیل هایی م

مزیتی که پکیج‌های سئو دارا هستند این است که، شما با خرید یک پکیج به ابزار های مختلفی دسترسی خواهید داشت که هر کدام از این ابزار های مزیت مختص به خودشان را خواهند داشت. در ادامه قیمت‌ پکیج‌ها را مشاهده کنید و در آخر این صفحه، امکانات منحصر به فرد هر کدام از ابزار های اشتراکی سئو را مطالعه کنید.

مروری بر سایت های موجود در پکیج ها

اگر تجربه کارکردن با سایت‌های قرار داده شده در پکیج ها داشته باشید، قطعا به منحصر به فرد بودن هر یک از آنها در حوزه کاری خودشان اذعان دارید. در ادامه می خواهیم مروری بر امکانات هر سایت داشته باشیم تا با آگاهی کامل و با توجه به نیاز های خودتان اقدام به خرید کنید.

نمی‌خواهیم فقط تاریخچه و مزیت هر سایت را بازگو کنیم بلکه می خواهیم امکانات آنها را از جهات مختلف شرح بدهیم.

ابزار Ahrefs

Ahrefs یک جعبه ابزار کامل برای یک سئوکار است، به طوری که با داشتن اکانت این سایت دیگر نیازی به ابزار های دیگر احساس نخواهید. لازمه کار با Ahrefs، داشتن توانایی کار با داده هاست. اینکه بدانید چه داده ای به شما چه سیگنالی را در جهت رشد سایت و بهبود سئو سایت شما می دهد.

Ahrefs علاوه بر تحلیل سئو سایتتان، سئو سایت رقبایتان را نیز تحلیل می کند. بیشتر کسانی که از Ahrefs استفاده می کنند برای تحلیل رقبا از این ابزار بهره می برند و اغلب به تحلیل بک لینک رقبا می پردازند. غافل از این که Ahrefs فوق العاده قدرتمند و قوی تر از این حرفا است.

به طور مثال در یک گزارش از تحلیل رقبا می توانید میزان انتشار و آپدیت محتوای رقبایتان را مشاهده کنید. شاید این گزارش خیلی سطحی باشد، اما اگر بدانید رقبایتان مقاله های خود را بروز رسانی نمی کنند چه اتفاقی می افتد؟ شما از این ضعف رقبا می توانید در جهت رشد سئو و ورودی سایتتان بهره ببرید.

ابزار MOZ

DA و PA دو شاخصی است که پس از آپدیت نشدن PR Google ارائه شد و یک شاخص معتبر برای لینکسازی می باشد. این دو شاخص مورد تایید کارشناسان سئو در دنیا است. ابزار MOZ Pro پولی است که می توانید تا ۳۰ روز به صورت Trial از آن استفاده کنید.

با استفاده از MOZ Pro می توانید یک یک کمپین برای پروژه تان بسازید. در طی مراحل ساخت کمپین از شما آدرس سایت، نام برند، تعداد صفحاتی که می خواهید خزش شود، اجازه اتصال و متصل شدن به گوگل آنالیتیکس، انتخاب موتور های جستجو برای ترک کردن رتبه کلمه کلیدی ها، سایت رقبا و کلمه کلیدی هایی که در آنها با رقبایتان رقابت دارید. این اطلاعات را که بدهید کمپین شما تکمیل می شود.

نکته مهم: همه کمپین‌ها در MOZ هر هفته بروز رسانی می شوند و هر هفته پیشرفت، ایرادات و دستاورده های سایتتان را نشان خواهد داد.

ابزار Alexa

Alexa را به عنوان ابزاری برای رتبه‌بندی سایت ها می شناسند. نسخه پولی الکسا امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. این امکانات شامل موارد زیر می شود.

  • تحلیل کلمات کلیدی: اعم از شکاف کلمه کلیدی، یافتن کلمه کلیدی های آسان، فرصت های خوب برای SEO و کلمه کلیدی های پولی
  • رتبه بندی سایت در ۹۰ روز گذشته
  • مشاهده سایت های مشابه سایت شما و یافتن رقبا
  • میزان همپوشانی مخاطبان
  • کانال های جذب
  • گزارش بک لینک‌ها
  • گزارش مخاطبان و مقایسه رقبا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − سیزده =