لاغری سریع ران با دستگاه

بسیاری از افراد از ران های بزرگ وشل شدگی و افتادگی آن نرنج می برند. لاغری سریع ران پا با دستگاه کرایو،یک شیوه جدید و پرسرعت است. این روش غیر تهاجمی و بدون درد است که توانایی درمان چربی های موضعی روی شکم، بازوها، عضلات سرینی و پاها، کاهش سلولیت، سفت کردن و پوست را دارد.

 سرما درمانی چیست؟

سرمادرمانی یا کرایوتراپی ( Cryotherapy) به روشی درمانی گفته می‌شود که در آن بخشی از بدن بیمار یا کل بدن او در معرض سرما و کاهش دما قرار می‌گیرد.هدف از کریوتراپی کاهش سوخت و ساز سلولی، افزایش بقای سلولی، کاهش التهاب، کاهش درد و اسپاسم، انقباض عروق است. از موارد کاربرد دستگاه کرایوتراپی در کنترل و درمان بیماری سالک، بواسیر، یبوست، دردهای بعد از عمل جراحی در پرتو درمانی، از بین بردن چربی‌های اضافه بدن و… می‌باشد.

آماده سازی برای لاغری سریع ران ها با کرایو

برای لاغری سریع ران پا ابتدا باید به پزشک مراجعه کنید و با او مشورت نمایید.در طول مشاوره، متخصصان مناسب بودن این روش را برای شما بررسی خواهند کرد. آن‌ها BMI، قد، وزن و فشار خون شما را اندازه‌ گیری می‌کنند و یک برنامه درمانی فردی طراحی می‌کنند

لاغری ران پا با دستگاه کرایو چگونه کار می کند؟

لاغری سریع ران ها با دستگاه کرایو یک روش غیرجراحی است که دمای سرد انجماد را روی سلول‌های چربی شما اعمال می‌کند. در نتیجه ظاهری ظریف‌ترو زیباتر از ناحیه تحت درمان ایجاد می‌کند. لاغری با کرایوتراپی به ویژه در ناحیه داخلی و خارجی ران پا بسیار موثر است. در طول درمان، تجزیه سلول های چربی با استفاده از یک دستگاه خنک کننده آغاز می شود. چون سلول های چربی قبل از اینکه سلول های پوست منجمد شوند، یخ می زنند،هیچ آسیبی به دیگر سلول ها وارد نمی شود. پس از یک جلسه درمان لاغری ران با سرمادرمانی، سلول های چربی می میرند. سپس توسط فرآیندهای متابولیک طبیعی شما از بدن خارج می شوند.

در طول لاغری موضعی ران با کرایو چه اتفاقی می افتد؟

قبل از شروع درمان لاغری ران ها با دستگاه کرایو، متخصص از یک کولیس برای اندازه گیری لایه چربی داخلی یا خارجی ران استفاده می کند. سپس یک پارچه محافظ کرایو برای محافظت از ناحیه بدن در برابر سوختگی های برودتی بر روی ران های شما می گذارد. دستگاه تخصصی کرایو روی ران شما قرار می گیرد و پانل ها شروع به خنک کردن پوست شما می کنند. اکثر بیماران این احساس را به عنوان ناراحتی خفیف توصیف می کنند. بسیاری از مراجعه کنندگان در طول درمان کارهای دیگری مانند خواندن، دیدن برنامه تلویزیونی را انجام می دهند. درمان کرایو برای لاغری سریع ران های شما در صورت تمایل می تواند با ماساژ دستی دنبال شود.

کرایوتراپی برای لاغری ران پا چقدر طول می کشد؟

به لطف دستگاه کرایو، کریستال با سیستم اپلیکاتور دوگانه می توان هر دو ران را به طور همزمان درمان کرد. روش انجماد چربی معمولاً حدود ۵۰ تا۷۰دقیقه طول می کشد. برای بهترین نتیجه، دو جلسه درمانی (با حداقل فاصله ۴ هفته) توصیه می شود.دربازه زمانی بین دو درمان شما شاهد نتایج خوبی خواهید بود که شمارا به درمان بعدی تشویق می کند.

آیا لاغرشدن ران ها با کرایوتراپی درد دارد؟

بر خلاف لیپوساکشن، درمان کرایوتراپی دردناک نیست. بیماران این احساس سرما را به عنوان ناراحتی خفیف توصیف می کنند.این مهم است که کرایوتراپی برای لاغری ران ها و نواحی دیگر تحت نظر پزشک متخصص انجام شود.

عوارض جانبی لاغری ران ها با کرایو تراپی چیست؟

برخی از مراجعه کنندگان عوارض جانبی خفیفی را در اطراف ناحیه تحت درمان تجربه می کنند. عوارض جانبی لاغری ران با کرایوتراپی کبودی، تورم خفیف، قرمزی، خارش یا حساسیت است. این عوارض جانبی لاغرشدن ران ها با کرایو معمولاً ظرف چند روز پس از درمان برطرف می‌شوند. البته می‌توان با کمپرس گرم یا سرد آن را کاهش داد.

مراقبت بعد از لاغرشدن سریع ران با دستگاه کرایوتراپی

اگرچه می توانید بلافاصله پس از درمان به کار/فعالیت بدنی بازگردید.اما مهم است که توصیه های مراقبت های پس از درمان را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را از درمان  لاغری ران ها با کرایو ببرید.

  • پوست را هیدراته نگه دارید.
  • فعال باشید و یک رژیم غذایی سالم کم کربوهیدرات را حفظ کنید.
  • از سونا، آفتاب گرفتن و الکل خودداری کنید.

نتیجه پس از درمان لاغری ران پا با کرایوتراپی

اگرچه نتایج بر اساس رژیم غذایی و ترکیب بافت چربی متفاوت است. اکثر بیماران ظرف چند هفته پس از درمان لاغری ران‌ پا با کرایو به‌طور محسوسی لاغری را مشاهده می کنند. هم چنین شاهد سفت شدن ماهیچه ها هستند. ممکن است سایز کامل شلوار/دامن کاهش یابد. برخی از بیماران چندین هفته پس از دومین جلسه درمانی خود شاهد چشمگیرترین پیشرفت ها هستند.از آنجایی که سلول های چربی پس از انجماد نمی توانند دوباره رشد کنند. نتایج درمان لاغری ران ها با کرایو تا زمانی که یک سبک زندگی سالم رعایت شود، دائمی است.

کرایوتراپی برای لاغری ران برای چه کسانی ممنوع است؟

روش لاغری موضعی ران با استفاده از سرما برای بعضی افراد مناسب نیست.

  • خانم هایی که باردارهستند
  • کسانی که کبد چرب دارند
  • افرادی که کیست کبدی و تخمدان دارند
  • کسانی که در ناحیه درمان ،دارای زخم باز یا زخم عفونی، بخیه هستند
  • کسانی که چربی خون بالا دارند
  • افرادی که داروهای ضد انعقاد خون می خورند
  • لازم به ذکر است که در طول سال بیش از سه بار کرایو تراپی ضررداردو به بدن شما آسیب می رساند.پس کسانی که در طول سال سه بار سرما درمانی را انجام دادند، نباید آن را تکرار کنند.

کرایوتراپی برای لاغری ران یکی از گزینه های مناسب برای لاغری موضعی است.البته باید به این نکته توجه کنید که تحت نظر پزشک متخصص دارای بورد تخصصی انجام شود. زیرا عدم مهارت کافی تکنسین و پزشک تجربه خوبی را برای شما به ارمغان نمی آورد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 8 =