لوله گاز ۶ متری روکار و توکار کچو و سپاهان(قیمت ۱۴۰۱)

لوله گاز یکی از کاربردی‌ترین مصالح فولادی در حوزه آهن آلات محسوب می‌شود. ماده گاز بسیار خطرناک است بنابراین باید از لوله‌های با کیفیت در صنایع ساختمان‌سازی برای انتقال گاز خانگی استفاده شود. لوله‌های گاز در دو جنس فولاد و پلی اتلین در انواع API توکار و روکار تولید و به بازار عرضه می‌شود. از مهمترین کاربرد لوله گاز، می‌توان در مصارف خانگی، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه‌ها و سوله‌های صنعتی نام برد. در این مقاله ما قصد داریم تا شما عزیزان را با لوله گاز ۶ متری توکار آشنا کنیم و اینکه برای استعلام قیمت لوله گاز ۶ متری روکار از چه طریقی اقدام کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت روز لوله گاز شاخه ۶ متری روکار در تهران

قیمت لوله گاز ۶ متری روکار و همچنین توکار به صورت روزانه در سایت صنایع فولاد توفیقی به روز رسانی می‌شود. این مجموعه در سال ۱۳۹۹ موفق شده است. تولید لوله گاز روکار و توکار را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به بازار عرضه کند. به دلیل نوسانات لحظه‌ای قیمت دلار، قیمت آهن آلات نیز تغییر می‌کند لوله گاز ۶ متری روکار و توکار نیز جزئی از محصولات فولادی می‌باشد. که با تغییر نرخ دلار قیمت این محصول نیز تغییر می‌کند. بنابراین قیمت لوله گاز ۶ متری روکار و همچنین لوله گاز ۶ متری توکار و نیز محصولات فولادی دیگر در این مجموعه به صورت روزانه آبدیت می‌شود. شما برای دریافت قیمت لوله گاز شاخه ۶ متری روکار که یکی از پرفروشترین و پرکاربردترین لوله ها می‌باشد از وب سایت ما کمک بگیرید. در متن پیش‌رو جدولی به نمایش گذاشته شده است که تمامی قیمت لوله ۶ متری روکار و با دو نوع برند معروف سپاهان و کچو که دارای اندازه، ضخامت(قطر)، طول شاخه ۶ متری، وزن و همچنین قیمت آن نشان داده می‌شود

نام محصول (لوله گاز روکار) اندازه(اینچ) ضخامت (میلیمتر) طوی شاخه (متر) وزن هر شاخه قیمت اسفند ۱۴۰۱ (تومان)
لوله گاز ۶ متری سپاهان  ۴۹ ۳.۲۵ ۶  ۲۲ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز شاخه ۶ سپاهان ۶۰ ۳.۶۵ ۶ ۳۰ ۳۵.۱۰۰
لوله ۶ شاخه ای گاز سپاهان ۲۱ ۲.۶۵ ۶ ۹ ۳۵.۱۰۰
لوه گاز سپاهان شاخه ۶ متر ۲۷ ۲.۶۵ ۶ ۱۰ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز سپاهان ۳۴ ۳.۲۵ ۶ ۱۵ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز سپاهان ۴۲.۵ ۳.۲۵ ۶ ۱۹ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز سپاهان ۱۱۴.۵ ۴.۵ ۶ ۷۳ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز سپاهان ۱۴۰ ۴.۴۸ ۶ ۹۷ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز سپاهان ۱۶۵ ۴.۹۰ ۶ ۱۱۵ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز سپاهان ۷۶ ۳.۷۰ ۶ ۴۰ ۳۵.۱۰۰
لوله گاز کچو ۶ متری ۱.۲۱ ۳.۲ ۶ ۳۳.۹۰۰
لوله گاز کچو ۶ متری ۱.۴۱ ۳.۲ ۶ ۳۳.۹۰۰
لوله گاز کچو ۱ ۳.۲ ۶ ۳۳.۹۰۰
لوله گاز کچو ۱.۲ ۲.۶ ۶ ۳۳.۹۰۰
لوله گاز کچو ۲ ۳.۶ ۶ ۳۳.۹۰۰
لوله گاز کچو ۳.۴ ۲.۶ ۶ ۳۳.۹۰۰

از نظر کارشناسان، لوله گاز ۶ متری روکار بهترین گزینه برای صنعت ساختمان‌سازی می‌باشد. استفاده کردن از لوله‌های روکار دسترسی آسان‌تر به آن داریم و از لحاظ ایمنی مورد تایید واقع شده است. زیرا در موقع حوادث ناشی از نشتی دادن گاز با سرعت بیشتری به رفع مشکل آن خواهید پرداخت. لازم به ذکر است گفته شود قیمت لوله گاز ۶ متری رو کار از لوله گاز ۶ متری تو کار بیشتر است. به این دلیل که گرفتن انشعابات به راحتی صورت می‌گیرد و به صورت دوره‌ای می‌توان آن را بازبینی کرد.

جدول وزن لوله گاز ۶ متری روکار خانگی و صنعتی برند سپاهان شرکت صنایع فولاد توفیقی

لوله گاز روکار برند سپاهان بر اساس استاندارد ISIRI3360، DIN2440 و DIN2441 تولید می‌شود و به بازار عرضه می‌شود. جدول وزن این‌سری از لوله گاز روکار در جدول زیر قابل روئیت است.

اندازه وزن شاخه ۶ متری لوله گاز (کیلوگرم) وزن یک متر طول(کیلوگرم) ضخامت(میلیمتر) قطر خارجی(میلیمتر) تعداد شاخه در بندیل وزن بندیل(کیلوگرم)
۱.۲ اینچ ۷.۳۲ ۱.۲۲ ۲.۶۵ ۲۱.۳ ۱۶۹ ۱۲۳۷
۳.۴ اینچ ۹.۴۸ ۱.۵۸ ۲.۶۵ ۲۶.۹ ۱۲۷ ۱۲۰۳
۱ اینچ ۱۴.۶۴ ۲.۴۴ ۳.۲۵ ۳۳.۷ ۶۱ ۸۹۳
۱۱.۴ اینچ ۱۸.۸۴ ۳.۱۴ ۳.۲۵ ۴۲.۴ ۶۱ ۱۱۴۹
۱۱.۲ اینچ ۲۱.۶۶ ۳.۶۱ ۳.۲۵ ۴۸.۳ ۶۱ ۱۳۲۱
۲ اینچ ۳۰.۶ ۵.۱ ۳.۶۵ ۶۰.۳ ۳۷ ۱۱۳۲
۲۱.۲ اینچ ۳۹.۰۶ ۶.۵۱ ۳.۶۵ ۷۶.۱ ۳۷ ۱۴۴۵
۳ اینچ ۵۰.۸۲ ۸.۴۷ ۴.۰۵ ۸۸.۹ ۱۹ ۹۶۶
۳۱.۲ اینچ ۷۲.۶ ۱۲.۱ ۴.۵ ۱۱۴.۳ ۱۹ ۱۳۷۹
۴ اینچ ۹۷.۲ ۱۶.۲ ۴.۸۵ ۱۳۹.۷ ۱۱ ۱۰۶۹
۵ اینچ ۱۱۵.۲ ۱۹.۲ ۴.۸۵ ۱۶۵.۱ ۷ ۸۰۶

بهترین روش محاسبه تقریبی وزن لوله گاز روکار ۶ متری فولادی 

اگر چه به کمک جدول اشتال متن فوق می‌توان وزن لوله گاز روکار ۶ متری را محاسبه کرد. اما در برخی مواقع عدم دسترس به سیستم اطلاعات و یا قطع بودن اینترنت، می‌توان به صورت تقریبی وزن لوله گاز ۶ متری را به راحتی محاسبه کرد. جنس لوله گاز رو کار ۶ متری از فولاد است. برای بدست آوردن وزن تقریبی آن می‌توان از فرمول زیر استفاده کرد. 

۰.۱۴۷ * ضخامت لوله بر جسب میلیمتر*(ضخامت لوله بر حسب میلیمتر- قطر بیرونی لوله بر حسب میلیمتر) = وزن یک شاخه ۶ متری بر حسب کیلوگرم

بهترین برندهای لوله گاز روکار ۶ متری

برای خرید لوله گاز روکار ۶ متری بهتر است از برندهای معروف استفاده کنیم و ما از لحاظ قیمت تجهیزات و کیفیت این لوله، به شما لوله گاز سپاهان، کچو و سپنتا را پیشنهاد می‌کنیم. از دیگر برندهای در حال فعالیت می‌توان به آریا، ساوه و اهواز نیز اشاره کرد.

قیمت لوله گاز روکار ۶ متری خانگی و صنعتی به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از عوامل مهمی که در قیمت لوله گاز روکار ۶ متری تاثیر دارد قطر و وزن آن است. لوله‌هایی که قطر یا همان ضخامت بیشتری دارند مسلما قیمت بیشتری نیز دارند. به طور کلی در ساختمانهای بزرگ و برج‌ها از لوله گاز روکار ۶ متری با قطر بیشتر برای لوله‌های اصلی استفاده می‌شود و همین نکته امکان گرفتن انشعابات بیشتری را دارد.

خرید لوله گاز روکار ۶ متری از منابع معتبر

صنایع فولاد توفیقی آماده ارائه فروش انواع لوله گاز ۶ متری روکار و توکار را دارد. شما عزیزان اگر قصد خرید لوله گاز ۶ متری توکار و یا روکار را دارید لطفا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا به روزترین قیمت لوله گاز شاخه ۶ متری روکار و تو کار را در اختیار شما بگذارند تا شما بتوانید یک خرید فوق‌العاده را تجربه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.