ماندگاری تاتو موقت با اسپری

در این مقاله سعی ما بر این است که راحت ترین راه را برای استفاده از تاتو موقت به شما پیشنهاد دهیم. همانطور که میدانید با پیشرفت علم و تکنولوژی روز به روز بشر با استفاده از ابزار ها، زندگی را برای ما آسان تر می کند. اگر بدنبال توضیحات جامع و کامل در مورد ماندگاری تاتو موقت با اسپری و جزییات این محصول هستید، در ادامه با ما همراه شوید.

البته اول محتوا اصل کلام را به شما بگویم، ماندگاری تاتوهایی که با اسپری تاتو موقت تاتو فست میزنید، بین ۳ روز الی ۱ هفته می باشد. اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید خواهید دید که روش هایی را به شما می گوییم که می توانید با استفاده از آن، این کیفیت را در طول یک هفته ثابت نگه دارید.

اسپری تاتو موقت چیست؟

تاتو موقت با اسپری یکی از روش های بی شمار انجام تاتو موقت است. اسپری تاتو موقت، محلولی است با خاصیت ضد آب که به شما این امکان را می دهد در کسری از ثانیه با استفاده از پرینت گرفتن طرح های دلخواه بر روی کاغذ آچار معمولی، صاحب یک خالکوبی موقت شوید. با توجه به اینکه دراین روش، ماندگاری تاتو موقت با اسپری هم از کیفیت پایداری برخوردار است، مورد استقبال عموم نوجوانان و جوانان قرار گرفته است.

روش استفاده از اسپری تاتو موقت

مواردی که برای انجام تاتو بوسیله ی اسپری تاتو موقت نیاز دارید به شرح زیر است:

  1. محلول تاتو موقت
  2. طرح های دلخواهی که دوست دارید
  3. پرینت رنگی یا سیاه سفید طرح ها
  4. یک دستمال جهت پاک کردن طرح بعد از انجام تاتو

در مرحله ی اول شما با استفاده از محلولی که می توانید از سایت tattoofast.ir آنرا تهیه کنید، چند افشانه به محلی که دوست دارید تاتو بزنید، اسپری می کنید.

مرحله ی دوم طرح دورچین شده را که با استفاده از یک کاغذ آچار پرینت گرفته اید، بر روی محلی که اسپری را افشانه کرده اید، بر میگردانید.

در مرحله ی سوم به آرامی طرح را که به صورت برگردان بر روی پوست خود قرار داده اید، به مدت ۱۰ ثانیه فشار میدهید.

اکنون در گام آخر طرح را به آرامی از روی پوست خود جدا کنید و از نتیجه ی کار شگفت زده شوید.

برای همه ی ما پیش آمده است که هنگام رفتن به مهمانی یا در جمع دوستان، قصد داشتیم که به نوعی خاص باشیم که توجه دیگران را به خود جلب کنیم. تاتو موقت یکی از بهترین روش هایی است که نه دارای عوارض جانبی است، نه محدودیت شغلی برای شما در آینده ایجاد می کند و نه زمان طولانی را برای آن صرف میکنید.

تنها کافی است در راه مهمانی رفتن با استفاده از همین روش، برای خود تاتو بزنید تا در جمعتان بدرخشید.

همانطور که در اول مقاله نیز به شما توضیح دادیم، ماندگاری تاتو موقت به شیوه ی اسپری، حدود سه روز الی یک هفته متغیر است. اما بیایید تا با هم روش هایی را بررسی کنیم که می تواند ماندگاری این تاتو را در طول یک هفته ثابت نگه دارد.

روش هایی برای ماندگاری بهتر تاتو موقت

سعی کنید که این تاتو را کمتر در معرض آب قرار دهید. یکی از تفاوت های اصلی انواع تاتو موقت با تاتو ی دائم در این است که در تاتوی دائم، رنگ دانه های جوهر به زیر پوست فرستاده می شود اما در روش موقت این جوهر بر روی پوست شما نقش خواهد بست.

همین مورد باعث می شود طرح هایی که به روش موقت بر روی پوست شما نقش می بندند، آسیب پذبر باشند. عوامل خارجی متعددی غیر از آب می تواند به تاتوی شما آسیب بزند که اگر سعی در مراقبت از آن داشته باشید می توانید کیفیت پایدارتری را در هنگام استفاده از روش موقت داشته باشید.

قبل از اینکه بخواهید بر روی پوستتان یک تاتوی موقت داشته باشید، محل تاتو را از مو و چربی زیاد بدن پاک کنید. این کار باعث می شود که کیفیت تاتو در هنگامه ی چاپ آن، بالاتر رود.

سعی نکنید برای تست مقاومت طرح چاپ شده، روی آن را به حالت اصطکاکی مالش دهید. بالاتر عنوان کردیم که در ساخت این محلول از مواد ضد آب استفاده شده و در روش موقت نیز، جوهر بر روی پوست شما نقش می بندد. با اینکار عملا شما کمر همت به پاک کردن طرح تاتو شده ی خود بسته اید و باعث کنده شدن مواد ضد آب طرح چاپ شده می شوید.

 

خب حالا که با اسپری تاتو موقت تاتو فست بیشتر آشنا شدید، بگذارید کمی بیشتر در مورد سوال های ذهنی مشتریانی که با این روش آشنا می شوند و دوست دارند از این محصول استفاده کنند، بپردازیم.

 

چطور می توان طرح چاپ شده را پاک کرد

وقتی حرف از پاک شدن میزنیم، ذهن ما خود به خود به سمت حلال ها می رود، اولین حلالی هم که به یادمان میرسد و این روز ها همه ی ما در شرایط کرونایی در حال استفاده از آن هستیم، الکل است. لازم به ذکر است که به شما بگویم، با این ماده ی صنعتی (الکل) نخواهید توانست طرح تاتو شده را پاک کنید.

خب پس برای پاک کردن طرح باید چکاری انجام داد؟ محلول اسپری ای که تهیه میکنید بهترین حلال برای پاک کردن طرح تاتو شده است. به این ترتیب که شما با استفاده از اسپری مقداری بر محلی تاتو کرده اید افشانه میکنید؛ حال لازم است که با استفاده از یک دستمال تمیز محل را از وجود تاتو پاک کنید.

همین سهولت در زدن تاتو به این روش و پاک کردن آن است که امروزه اکثر جوانان، جایگزینی را برای محدودیت هایی که در اثر زدن تاتو دائم برایشان ایجاد میشد را پیدا کرده اند.

عوارض اسپری تاتو موقت چیست؟

  1. به مانند هر محصول آرایشی و بهداشتی دیگری، این وسیله ی آرایشی ممکن است با پوست افرادی حساسیت نشان دهد. در صورت بروز حساسیت پیشنهاد ما به شما این است که برای ادامه ی استفاده از این محصول حتما با پزشک معالج خود صحبت کنید. اما لازم میدانیم که چند توصیه ی عمومی در ارتباط با استفاده از این محصول را به گوش شما برسانیم.
  2. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید، این وسیله ی آرایشی برای کودکان زیر هفت سال پیشنهاد نمی شود. ممکن است کودک شما از روی کنجکاوی درب این اسپری را باز کند و مقداری از آن را بخورد یا اینکه محلول را در تماس با محیط های مخاطی بدنش قرار دهد. این اتفاق ممکن است باعث مسمویت کودک شما شود.
  3. سعی کنید در مناطقی که زخم یا جای زخم بر روی بدن خود دارید، از این اسپری استفاده نکنید. این مناطق عموما نقاط آسیب پذیر پوست شما هستند و احتمال بروز حساسیت در این  مناطق بالاتر می رود.
  4. از تماس با محیط های مخاطی بدن مثل چشم، بینی و گوش  . . .  خودداری کنید
  5. اسپری را در معرض نور مستقیم قرار ندهید.
  6. در دمای اتاق نگه داری کنید.

امیدوارم که در این مقاله بصورت جامع توضیحاتی را در مورد محصول و ماندگاری تاتو موقت با اسپری به شما داده باشیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول می توانید به فروشگاه اینترنتی تاتو فست مراجعه کرده و این محصول شگفت انگیز را از آنها تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.