مبل شویی در منزل شهریار

مبل شویی در منزل

 در فصل‌های بهار و اوایل پاییز درخواست خدمات مبل شویی افزایش می‌یابد. چرا که همواره همه به‌دنبال خانه‌تکانی و نظافت منازل هستند. درصد درخواست مشتریان برای شستشوی انواع مبلمان و تابلو فرش‌ها فرش‌ها افزایش پیدا می‌کند. در شهریار تعداد زیادی شرکت های خدماتی مبل شویی وجود دارند. که برای اینکه در پایان کار شستشوی مبلمان لذت ببرید بهتر است.

مجهزترین و باسابقه ترین مبل شویی را انتخاب کنید. درصورتی که درخواست شستشوی مبلمان درمنزل را دارید بهتر است یک روز قبل‌ هماهنگی لازم را به انجام برسانید تا نیروهای زبده شرکت با به‌همراه داشتن دستگاه‌های مخصوص برای شستشوی مبلمان در منزل شماحاضر شوند. در شرکت مبل شویی شهریار جهت بالابردن کیفیت کارورضایت مشتری از موادشوینده خارجی و لکه برهای حرفه‌ای استفاده می‌ شود.

همچنین از دستگاه‌ های مدرن وبه‌روزجهت شست شوی انواع مبلمان استفاده می‌گردد. در شست‌وشوی مبلمان یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است. کیفیت کار شرکت خدماتی می‌باشد.

در صورت استفاده از شوینده‌های نامناسب و یا استفاده از دستگاه‌های نامرغوب و یا نابلد بودن فرد اعزام‌شده جهت شست‌وشوی مبلمان باعث بروز هرگونه آسیب به مبلمان شما می‌شود که باید یا مبلمان را رنگ‌ کاری کنید و یا رویه کوبی کنید که باعث افزایش هزینه برای شما می‌شود.

مبل شویی شهریار

شستشوی مبلمان

برای انجام شستشوی مبلمان به‌جای گشتن به‌دنبال مراکز مبلشویی ارزان، بهتر است به‌دنبال کیفیت بالای کار به‌همراه قیمت مناسب باشید. درصورت پایین بودن سطح کیفیت و یا متخصص نبودن شرکت انتخابی شما باید هزینه دوباره جهت شست‌وشوی مبلمان بپردازید. یا هزینه جهت تعمیرات مبل به دلیل استفاده از شوینده‌های نامرغوب و یا متخصص نبودن درحرفه شستشو بپردازید.

مبلمان و جنس پارچه‌ای که در آن استفاده‌شده بسیار مهم است باید با توجه به مبلمانی که درخواست شستشوی آن را دارید از شوینده‌های متناسب استفاده شود. هنگامی‌که از شرکت‌های مبل شویی اندیشه شهریار درخواست خدمات می‌کنید.

شاید جالب باشد بخوانید :

باید به‌خوبی جنس پارچه مبلمان وجنس مبل را به آن‌ها توضیح دهید و همین‌طور نوع لکه و ذرات آلوده‌ کننده که روی مبلمان وجود دارد را بگویید تا با شوینده های مناسب و تجهیزات لازم به منزل شمابیایند. درصورتی‌که شست‌وشوی مبلمان طبق سلیقه‌ی شما نبوده و نتیجه‌ای که می‌ خواستید را نگرفته باشید.

شستشوی دوباره به‌صورت رایگان انجام می‌شود و یا درصورتی‌که لکه و یا زرداب روی مبلمان باقی بماند تیم شستشوی ما به محل اعزام می‌شوند و نواقص کار را از بین می‌برند. یکی از مزیت‌های شرکت مبل شویی شهریار این است که بعد از انجام شستشوی مبلمان و ارائه خدمات مبل شویی و رضایت داشتن مشتری هزینه دریافت می‌گردد. که این مزیت باعث انتخاب شرکت ما توسط مشتریان زیادی شده و کیفیت کار و صداقت مادر حرفه قالیشویی و مبل شویی را نشان می‌دهد.

مبل شویی در اندیشه شهریار

خدمات مبل شویی اندیشه شهریار به‌صورت ۲۴ ساعته و در ایام تعطیل سال با کیفیت برای مشتریان عزیز عرضه می‌گردد. در هر ساعتی که بخواهید می‌توانید از خدمات شرکت با بهترین کیفیت و قیمت‌های منصفانه و معقولانه در سراسر شهریار بهره‌مند شوید. با کمی تفکر و سنجیدن جوانب کار قطعاً به این نتیجه می‌رسید.

که شستشوی صحیح مبلمان بسیار ارزان‌تر و به‌صرفه تر از تعویض مبلمان و یا تعمیرات آن و رویه کوبی و تعویض پارچه مبلمان می‌باشد. با بهره‌برداری از خدمات خشکشویی مبلمان شرکت‌های حرفه‌ای و باسابقه کاری بالا مبلمان تان را همانند روز اول تحویل بگیرید.

مبل شویی های مجوزدار نرخ‌های شست‌وشوی مبلمان را طبق نرخ مصوبه اتحادیه مبل شویی اندیشه شهریار عرضه می‌دارند. نرخ‌ها ثابت است و شستشوی انواع مبلمان مختلف باتوجه به تعداد آن‌ها با یکدیگر نرخ‌های متفاوتی دارند.

شستشوی مبلمان تک‌نفره مبلمان دو یا سه نفره، مبلمان سلطنتی و میزان کثیفی و جنس مبلمان تاثیرگذار در هزینه شست‌وشوی مبلمان می‌باشد. اما به هر جهت با توجه به هزینه‌های سرسام‌آور تهیه مجدد مبلمان و تعمیرات آن هزینه مبل شویی شهریار بسیار ارزان و به‌صرفه تر می‌باشد.

مراحل مبل شویی در منزل

یکی از معضلات خانم‌های خانه‌دار همیشه تمیز نگه داشتن فرش ها یا مبلمان موجود در منزل می‌باشد. با توجه به این‌که در هر خانه‌ای تعدادی افراد زندگی می‌کنند و امکان دارد فرزند کوچک داشته باشند. احتمال لک شدن و کثیف شدن مبلمان بالا می‌رود که باعث ناراحتی مادران می‌شود. کثیف بودن و لک بودن مبلمان باعث ظاهر نا آراسته منزل می‌شود. اما جای نگرانی نیست هم می‌توانید به‌صورت شخصی اقدام به پاک کردن لکه‌های مبلمان کنید که نیاز به شوینده‌های مخصوص لکه بر مبلمان با توجه به نوع لکه‌های موجود روی مبلمان می‌باشد که کمی سخت است ممکن است نتیجه دلخواهتان را دریافت نکنید. همچنین می‌توانید از مبل شویی شهریار که امکان شستشوی مبلمان درمنزل را دارند بهره بگیرید.

۱-بخارشویی

بخار خارج شده از دستگاه شوینده با درجه حرارت بالا بر روی مبل می نشیند.

برای از بین بردن گرد و غبار و سایر ذرات ناسالم از سطح مبل استفاده می شود. و هیچ گونه خیسی و اثرات مضر از خود به جا نمی گذارد.

در نتیجه ، خراب شدن و جمع شدن پارچه کاهش یافته و تنها در چند ساعت می توان کل مبلمان را تمیز کرد.

علاوه بر اینکه مبلمان را به طور قابل توجهی تمیز می کند هزینه کمی هم دارد.

۲-استفاده از مواد شوینده

از محصولات شیمیایی و شوینده ایمن استفاده می شود و برای انواع پارچه ها از جمله چرم مورد استفاده هستند.

در این روش از شامپوی خشک و فوم های شوینده استفاده می شود و به طور موثر خاک را از بین می برد و در کوتاه ترین مدت  خشک می شود.

در واقع ، تقریباً بلافاصله می توانید بعد از اتمام تمیز کردن مبل روی آن بنشینید.

محلول های فوم با فشار روی مبل نشسته و روی لکه ها متمرکز می شوند و برای مدت کوتاهی به جنگ با لکه ها می پردازند.

از آنجا که می توان میزان کف را توسط کاربر کنترل کرد ، احتمال آسیب رطوبت کمتر است.

۳-خشک کردن

برای خشک کردن و پاک کردن فوم هایی که روی مبل جا خوش کرده اند. از قسمت مکنده دستگاه مبل شور استفاده می شود.

همه کثیفی ها به همراه آب و کف توسط دستگاه مکیده می شوند و به مخزن آب های کثیف دستگاه منتقل می شوند.

خشک کشویی یک مهارت است و به دستان متخصصی که آن را انجام می دهد ربط دارد.

اگر متخصص مربوطه در این مورد بسیار ماهر باشد تمام رطوبت مبل را جذب کرده و درنهایت تقریبا یک مبل خشک شده را به شما در منزل تحویل می دهد.

مناطق تحت پوشش مبل شویی در منزل شهریار عبارت است از اندیشه ، وحیدیه ، امیریه ، صبا شهر ، شاهدشهر ، باغستان ، فردوسیه ، خادم اباد ، فرارت ، کرد زار ، قجر آباد ، قشلاق ، مهرجین ، یوسف آباد ، رضی آباد ، اصیل آباد ، سعید آباد ، شهرک جعفریه ، شهرک وائین ، شهرک شاهد ، شهرک ASP ، مهرآذین ، بکه ، یوسف آباد صیرفی ، ویره ، باباسلمان میباشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.