محاسبه هزینه فنس کشی- قیمت هر متر فنس کشی

برای محاسبه هزینه فنس کشی، نیاز به یک سری اطلاعات داریم. به طور مثال اینکه زمین، باغ و یا ویلایی که قرار است حصاری کشی در آن اجرا شود چند متر مربع است؟ اینکه از چه نوع جنس توری استفاده شود؟ و دریافت بسیاری اطلاعات دیگر، که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم. در این مقاله ما قصد داریم تا قیمت هر متر فنس کشی باغ را محاسبه کنیم. پس از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

محاسبه هزینه فنس کشی باغ

 افرادی که می‌خواهند محاسبه هزینه فنس کشی باغ خود را برآورد کنند و نمی‌دانند که چه میزان بودجه برای این کار قابل مصرف است. این نکته را باید مد نظر داشته باشند که قیمت هر متر فنس کشی، به عواملی همچون مصالح مورد نیاز برای اجرای این کار، از جمله بلوک و سیمان، هزینه کارگر، دستمزد نصاب، علاوه بر فاکتورهایی که نام بردیم. انتخاب توری فنس مورد نیاز، انتخاب پایه و سیم خاردار که هر کدام هزینه جداگانه دارد.
توری فنس باغی در ضخامت سیم مفتول مختلف و در ابعاد چشمه متنوع و همچنین دارای طول و عرض متفاوت می‌باشد. هر اندازه چشمه ریزتر باشد قیمت توری بیشتر می‌شود. در این میان جدولی تهیه شده است و تمامی قیمت‌های فنس باغی در آن درج شده است.

نام محصول ابعاد چشمه ضخامت سیم مفتول وزن(کیلوگرم) قیمت هر متر فنس کشی(تومان)
فنس باغی ۵ ۲ ۱.۰۴ ۴۰.۵۰۰
توری حصاری آهنی ۵.۵ ۲ ۰.۹۴۵ ۳۶.۸۰۰
توری فنس فلزی ۵.۷ ۲ ۰.۸۹۰ ۳۰.۲۰۰
توری فنس باغی ۶ ۲ ۰.۸۶۰ ۳۳.۵۵۰
حصاری آهنی ۶.۵ ۲ ۰.۸۰۰ ۳۱.۲۰۰
توری بافته شده باغی ۶.۷ ۲ ۰.۷۵۰ ۲۹.۲۰۰
توری حصاری آهنی ۷ ۲ ۰.۷۴۲ ۲۸.۹۵۰
فنس باغی آهنی ۷.۵ ۲ ۰.۷۰۰ ۲۷.۳۰۰
توری حصاری ۷.۸ ۲ ۰.۷۰۰ ۲۷.۳۰۰
فنس آهنی ۵ ۲*۲ ۱.۲۵۰ ۴۸.۷۰۰
توری حصاری ۵.۵ ۲*۲ ۱.۱۴۴ ۴۴.۶۰۰
توری فنس باغی ۵.۸ ۲*۲ ۱.۰۸ ۴۲.۱۰۰
توری حصاری فولادی ۶ ۲*۲ ۱.۰۴ ۴۰.۵۰۰
توری فنس فلزی  ۶.۵ ۲*۲ ۰.۹۷۰ ۳۷.۸۰۰
حصاری آهنی ۶.۸ ۲*۲ ۰.۹۰۰ ۳۵.۱۰۰
فنس آهنی ۷ ۲*۲ ۰.۹۰۰ ۳۵.۱۰۰
توری حصاری ۷.۵ ۲*۲ ۰.۸۵۰ ۳۳.۱۵۰
فنس حصاری ۷.۸ ۲*۲ ۰.۸۰۰ ۳۱.۲۰۰

هزینه فنس کشی باغ، زمین هر کدام از آنها کاملا با یکدیگر فرق دارند. در جدول بالا پرفروشترین توری فنس باغی با درج قیمت برای شما ارائه داده شد. شما عزیزان با توجه به کاربرد و نیاز خود می‌توانید با کارشناسان واحد فروش صنایع فولاد توفیقی تماس حاصل فرمایید و فنس مورد نیاز خود را با توجه به ضخامت سیم مفتول و ابعاد چشمه سفارش دهید. برای فنس کشی باغ بهتر است از ابعاد چشمه‌های ریزتر سفارش دهید. هر اندازه چشمه ریزتر باشد مانع ورود حیوانات و افراد متفرقه می‌شود.
در واقع قبل از انتخاب توری حصاری فنس باید باغ خود را اندازه‌گیری کنیم. زمین و یا باغ دارای دو طول و دو عرض است. بنابراین به صورت متر مربع اندازه‌گیری می‌کنیم. به طور مثال باغ ما ۳۰ متر است. پس ما نیاز به ۳۰ متر توری حصاری آهنی داریم. بعد از انتخاب توری نوبت انتخاب پایه‌ها است. حال بیایید با یکدیگر قیمت لوله‌ها را در جدول پایین مشاهده کنیم. هر یک از این فاکتورها یکی از عواملی است که برای محاسبه هزینه فنس کشی حائز اهمیت می‌باشد.

جدول قیمت پایه‌های فنس کشی

نام محصول ضخامت(میلیمتر) سایز(سانتیمتر) طول(متر) قیمت(تومان)
پایه فنس فلزی ۴ ۴ ۳ ۲۳۰.۰۰۰
لوله فنس آهنی ۴ ۴ ۲.۴ ۲۰۰.۰۰۰
پایه حصاری فلزی ۵ ۵ ۳ ۱۸۰.۰۰۰
لوله حصاری آهنی ۵ ۵ ۲.۴ ۱۵۵.۰۰۰
لوله گالوانیزه گرم ۲ ۶ ۳ ۴۳۰.۰۰۰
لوله گالوانیزه گرم ۲ ۵ ۲.۴ ۲۸۰.۰۰۰
لوله سیاه رنگ شده ۲ ۶ ۲.۴ ۲۲۰.۰۰۰
لوله گالوانیزه سرد ۲ ۶ ۳ ۳۶۰.۰۰۰

لازم به ذکر است: لوله‌ها به عنوان پایه برای اجرای حصاری کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. عزیزانی که می‌خواهند این امر برایشان مقرون به صرفه تمام شود می‌توانند از نوع دست دوم آن استفاده کنند . در جدول زیر قیمت‌ها درج شده است.

جدول قیمت پایه‌های فنس کشی دست دوم

نام محصول ضخامت(میلیمتر) سایز(سانتیمتر) طول(متر) قیمت(تومان)
پایه فلزی دست دوم رنگ شده ۲.۵ ۵ ۲.۴ ۱۸۵.۰۰۰
لوله آهنی دست دوم رنگ شده ۲.۵ ۵ ۲.۴ ۲۰۵.۰۰۰

جدول قیمت انواع سیم خاردار

نام محصول ضخامت سیم مفتول طول(متر) وزن(کیلوگرم) قیمت(تومان)
سیم خاردار سوزنی ۲.۵ ۲۰۰ ۲۵ ۳۰.۰۰۰
سیم خاردار تبری ۲.۵ ۱۴۴ ۱۲ ۴۹.۰۰۰
سیم خاردار سوزنی ۲.۵ ۶ ۶ ۲۷۰.۰۰۰(کلاف)
سیم خاردار سوزنی ۲.۵ ۸ ۸ ۳۶۰.۰۰۰(کلاف)
سیم خاردار سوزنی ۲.۵ ۸ ۸ ۳۲۰.۰۰۰(کلاف)
سیم خاردار سوزنی ۲.۵ ۱۰ ۱۰ ۴۵۰.۰۰۰(کلاف)
سیم خاردار تبری ۲.۵ ۸ ۸ ۳۵۵.۰۰۰(کلاف)
سیم خاردار تبری ۲.۵ ۱۰ ۱۰ ۵۵۰.۰۰۰(کلاف)

خرید توری فنس حصاری از تولیدکنندگان استان تهران

برای حصارکشی باغ یا ویلا اولین گزینه‌ای که برای افراد حائز اهمیت است، محاسبه هزینه فنس کشی می‌باشد. قیمت هر متر فنس کشی به عوامل‌هایی مختلفی بستگی دارد که در متن بالا آن را مشاهده کردید. شما عزیزانی که قصد خرید این محصول را دارید با کارشناسان مجرب صنایع فولاد توفیقی تماس حاصل فرمایید و قیمتی کارخانه‌ای را دریافت کنید.
این کارخانه اولین تولید کننده صنایع مفتولی در سطح کشور می‌باشد و بیش از ۲۸ سال است که در این حوزه فعالیت دارد. شما عزیزان می‌توانید به صورت غیر حضوری از این کارخانه دیدن فرمایید و بدون واسطه این محصول را خریداری کنید.
همان‌طور که همه‌ی ما مطلع هستیم، نوسانات ارز و دلار بر قیمت بسیاری از محصولات از جمله آهن فولاد تاثیر گذاشته است. بنابراین با توجه به قیمت‌های لحظه‌ای بازار هر چه زودتر برای خرید این دسته از محصولات هر چه زودتر اقدام نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =