محصولات بهداشتی حاوی کیوتن چه خواصی برای پوست دارند؟

نام کیوتن این روزها بیشتر از قبل شنیده می شود. نامی که برای خیلی از ما آشنایی ندارد. تصمیم گرفتیم کمی در این باره صحبت کنیم که کیوتن کلا چیست و چه فوایدی برای پوست ما دارد. چرا که این نام این روزها بر روی خیلی از محصولات آرایشی و بهداشتی به عنوان یک ماده غنی نوشته شده است. ماده ای که محصول مورد نظر را گویا برجسته تر کرده است.

اصولا کیوتن که یک کو آنزیم ست را می توان یک آنتی اکسیدان دانست. آنتی اکسیدانی که وجود آن برای پوست خالی از لطف نیست. آنتی اکسیدان ها موجب جوانی و شادابی بیشتر پوست ما می شوند. اگر این مواد در پوست ما کم شود دچار رنگ پریدگی، خشکی و شل شدن پوست خواهیم شد. حتی در خیلی موارد به دلیل خشکی بیش از حد پوست دچار تیرگی پوست می شویم.

این روزها بمب آبرسان کامان قرمز یا همان آبرسان Q10 در بسیاری از فروشگاه ها دیده می شود. محصولی که در بین محصولات کامان همه پسند است و خیلی ها از آن استفاده می کنند. نام ماده کیوتن بر روی این محصول به بزرگی نوشته شده است. در واقع این آبرسان، رطوبت رسانی را همراه با کیوتن رسانی به پوست تکمیل تر کرده است.

البته که این محصول تنها محصولی نیست که با کیوتن غنی شده است. محصولات دیگری را نیز می توانید پیدا کنید که در کنار خواص دیگر خود به پوست شما موادی چون کیوتن را می رسانند. قابل توجه است که بهترین راه برای تقویت پوست با استفاده از کیوتن استفاده به صورت موضعی است. اگر این کار همزمان با رطوبت رسانی انجام شود پوست شما شادابی دو چندان پیدا می کند. دلیل استفاده از این ماده در این محصول آبرسان را نیز خواهیم گفت. کل سلول های پوست شما به کیوتن نیاز دارند. این آبرسان قابلیت نفوذ عمیق دارد. یعنی به سرعت توسط لایه های زیرین پوست شما جذب می شود. همزمان با این که پوست شما آبرسانی می شود کیوتن نیز به لایه های پایینی می رود و وارد سلول های پوستی می شود.

محصولات آبرسان و مرطوب کننده حاوی کیوتن از شل شدن و پیر شدن پوست شما جلوگیری می کنند. استفاده از این محصولات غنی از پوست شما در برابر پیری و مشکلات دیگر مراقبت می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.